V Hradci Králové otevíráme nový organický salon s filosofií Clean Beauty!

Esenciální & Éterické oleje & Aromaterapie

Esenciální neboli éterické oleje jsou koncentrované vonné silice s úžasným terapeutickým efektem v aromaterapii

Nádherná vůně ve vás dokáže probudit vzpomínky na nejkrásnější chvíle vašeho života. Jednotlivé vůně používejte samostatně nebo v různých kombinacích a vytvořit tak nekonečné variace léčivých směsí pro různé nesnáze všedního dne.

Jak se esenciální neboli éterické oleje používají? Hodí se do aromalamp, koupelí a do masážních aromaterapeutických směsí. Už jste slyšeli o tom, jak prospěšná může být aromaterapie pro vaši duši i tělo? Levandule, bergamot, tea tree, eukalyptus, pačuli, ylang ylang nebo kadidlo - to vše jsou příjemné vůně s léčivými účinky pro tělo i mysl.

Vyzkoušejte aromaterapii sami na sobě. 

1 položek celkem
balm-balm-etericky-olej-kadidlo--10-ml
Poslední kousky!
od 339 Kč

Bohatství a síla přírody v jedné kapičce éterického oleje Vhodné do aromalamp,...

0662

Dotvořte si útulnou atmosféru zapálením aromatických svíček

Uklidňující plápolání plaménku, hřejivé teplo a příjemná vůně na nás působí konejšivě a umí vykouzlit harmonickou atmosféru, ve které se uklidníme i po velmi náročném a rušném dni. Vytvořte si doma pro romantický večer ve dvou i kouzelnou chvilku pro sebe a relaxujte. Provoňte si domov éterickými oleji s levandulí, rozmarýnem, meduňkou, vůně vás může přenést doprostřed lesa či do dalekého orientu. Na kterou esenciální vůni máte zrovna náladu?

 

Krásný domov vytvářejí drobnosti, které vám dělají radost

A teď vážně. Zapomeňte na katalogy s originálním stylovým nordic luxus boho atd. atd. atd. vybavením. Abyste se doma cítili dobře, nepotřebujete mustr vytvořený „študovanými" designéry. Stačí se obklopit věcmi, které vám dělají radost. Naším vzorem v tomto je životní styl Hygge — diktuje jen pohodlí a relax.

 

Přečtěte si, jak vám esenciální oleje pomůžou:

Použití esenciálních olejů v těhotenství
Stop stresu, únavě i nachlazení! Esenciální oleje vám pomohou

Domácí pohoda a odpočinek, to je pravé hygge

Zapálit si svíčku nebo aromalampu, pohodlně se zabořit do polštářů, pustit oblíbenou hudbu, upíjet čaj a vychutnávat si chvíli času jen a jen pro sebe. Hygge neboli česky domácí pohoda či relaxace je důležitá pro duševní pohodu, ale i pro krásu. Vytvořte si kouzelnou hygge i u vás doma – stačí několik éterických olejů, aromaterapeutických svíček, krásu podporujících sypaných čajů a odměňte se náramky nabitými pozitivní energií.

Vyberte si něco voňavého, co udělá váš domov ještě útulnějším.

 

Přečtěte si na našem Magazínu také další informace o éterických, neboli esenciálních olejích: 

Hygge – vše, co potřebujete vědět o trendu zaplavujícím celou Evropu