V Hradci Králové otevíráme nový organický salon s filosofií Clean Beauty!

Blissoma® Pleťový Omega Miracle Olej "RESTORE"

Novinka
Značka: Blissoma®
1 659 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
3.10.2023

RESTORE je "zázračný" olej s antioxidanty a omega mastnými kyselinami určený ke každodennímu použití

  • Typ pleti: suchá, zralá, všechny typy pleti
  • Co řeší: suchost, zarudnutí, projevy hormonálních změn (pupínky a další)
  • Ekosystém: Renew (obnovující)
  • Jak dlouho vydrží / doporučené dávkování: přibližně dva měsíce při použití 1x denně
  • Obsah: 36 g

vyhodyblissoma

Detailní informace

Detailní popis produktu

renew-banner

  • 100% přírodní rostlinná receptura s antioxidanty, omega mastnými kyselinami a vitaminy
  • Obsahuje 16 přírodních účinných látek
  • Všechny obsažené oleje jsou čisté, nerafinované a za studena lisované pro maximální terapeutický a nutriční přínos vaší pleti

Restore funguje jako elegantní štít, který udržuje pleť pevnou a zářivou v každém věku. Ochrana kožní bariéry je důležitá zejména při řešení kožních problémů včetně suchosti, zarudnutí, pupínků a dalších. Tato široce všestranná směs vyživuje pokožku do hloubky a zanechává ji pružnou, klidnou a zářící. 

Více než 10 za studena lisovaných, nerafinovaných olejů z ovoce, květinových semen a léčivých rostlin podporuje regeneraci kožních lipidových buněk. Organický brusinkový olej a olej z hroznových jader dodávají oleji vitamin E a zajišťují jeho lehkost a vysokou savost. Organický šípkový olej a bobule rakytníku nabité vitaminem A vám zase pomohou bojovat s výskytem jemných vrásek.

Hormonální změny mohou napáchat škody jak na mladé, tak zralé pleti. Organický pupalkový olej a olej z granátového jablka bohaté na omega 5, 6 a 9 mastné kyseliny včetně GLA (kyselina gama-linolenová) dokáží projevy hormonálních změn u obou typů pokožky zmírnit. Omega 5 je vzácná mastná kyselina, která působí jako silný antioxidant. Jedná se o vysoce absorbující živinu prospěšnou kožním buňkám. Olej z granátového jablka je také bohatý na fytoestrogeny oceňované pro pozitivní účinky na zdraví pleti. Tamanu olej je jedním z těch méně známých, avšak pokožce velice prospěšných olejů. Tamanu tradičně používali obyvatelé jihovýchodní Asie ke zklidnění pokožky vystavené slunci a snížení jejího podráždění. 

Další v řadě je organický konopný olej nabitý fytonutrienty. Olej je za studena vylisovaný a díky obsahu chlorofylu má krásnou zelenou barvu . To je něco, co ve většině komerčně vyráběné kosmetiky jen tak neuvidíte. Oleje jsou pro ni obecně rafinovány tak, aby byly „vodově bílé“ a produkovaly čirý olej nebo bílou emulzi. Tento proces je však zbavuje cenné výživy. A protože to nedává smysl, konopný olej v Restore zůstává nedotčený. Putuje ze semínka přímo na kůži.

INCI

Oenothera biennis* (evening primrose) Oil, Vitis Vinifera* (grape) seed Oil, Simmondsia chinensis* (jojoba) seed Oil, Rubus ideaus* (red raspberry) seed Oil, Rosa rubiginosa* (rosehip) Oil, Vaccinium macrocarpon* (cranberry) seed Oil, Calophyllum inophyllum* (tamanu) seed Oil, Cannabis sativa* (hemp) Oil, Punica granatum* (pomegranate) seed Oil, Hippophae rhamnoides* (sea buckthorn berry) CO2 Extract, Calendula Officinalis flower CO2 Extract, Essential oils of Cedrus atlantica (atlas cedarwood), Cymbopogon martinii (palmarosa), Citrus aurantium (neroli) flower, Helichrysum italicum (helichrysum)* flower, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract*, Helianthus annuus* (sunflower) seed Oil, Tocopherol (vitamin E)
*from Organic Agriculture
Essential oils in this product contain: geraniol, linalool, limonene, farnesol

Blissoma_Logo-2019-teal_1

Blissoma_Logo-2019-teal_1Botanický výzkum & Fytoterapie

Produkty vyrobené Blissomou využívají sílu přírody pro cílenou obnovu a harmonizaci pokožky. Věříme v posvátný vztah mezi rostlinami a lidmi a využíváme tento vztah k vytvoření výjimečných produktů. Každý náš produkt je pečlivě vyroben s láskou a úctou ke složkám, které se získávají z květů, bobulí, kůry a kořenů rostlin v synergii s přírodními rytmy.

Při výrobě našich produktů využíváme čerstvě vyrobené extrakty, které nabízejí vyšší a kompletnější úroveň fytonutrientů. Tím spojujeme moderní vědecké poznatky s tradičními bylinnými znalostmi, abychom získali to nejlepší z obou světů. Snažíme se překonat běžné normy průmyslu a zaměřit se na maximální účinnost našich produktů.

Naše produkty jsou bohaté na přírodní a surové rostlinné složky, které obsahují 75 % nebo více účinných látek. To je výrazně vyšší podíl než běžné normy v kosmetickém průmyslu, které se pohybují v rozmezí 5 % - 20 % aktivních látek. Díky tomu naše produkty poskytují hloubkovou hydrataci, obnovují kožní bariéru, vyrovnávají kožní maz, snižují výskyt zarudnutí a pupínků a pomáhají vám dosáhnout té nejživější a nejodolnější pleti, jakou jste kdy měli.

Věříme v sílu rostlin a jejich schopnost přinést přirozenou a zdravou péči o pleť. Naše produkty jsou navrženy tak, aby vám pomohly dosáhnout vašich cílů v péči o pleť a zároveň poskytly intenzivní péči, kterou si zasloužíte. S vášní a oddaností se snažíme přinést nejlepší možnosti pro vaši pleť a umožnit vám prožít krásu a přirozenost rostlinných složek ve své nejčistší podobě.

 

blissoma-profikosmetika

 

Jste tu správně, pokud máte náročnou pleť

 

Cíleně se specializujeme na péči o náročné typy pleti. Pokud trpíte extrémně citlivou pokožkou, alergiemi nebo jinými kožními problémy, můžeme vám pomoci. Úspěšně jsme pomohli tisícům lidí vytvořit si šťastný vztah ke své pleti a zlepšit její vzhled. Akné, růžovka, ekzém, hyperpigmentace, jemé vrásky a další - to vše je možné úspěšně řešit pomocí rostlinné výživy. Výsledků lze dosáhnout během dnů až měsíců v závislosti na konkrétním stavu vaší pleti. Rádi vidíme proměny vaší pleti a slyšíme o změnách, které vidíte. Víme, jaký rozdíl znamená mít konečně čistou a klidnou pleť.

 

Blissoma® je jiná kosmetika, než na jakou jste zvyklí

 

Mnoho značek péče o pleť si nechává produkty vyrábět v externích laboratořích a nemá tak přímou kontrolu nad kvalitou jednotlivých surovin. My ale děláme věci jinak, než většina kosmetického průmyslu. A to v důsledku znamená velký rozdíl pro vaši pokožku.

Sami si holisticky extrahujeme všechny byliny bez dalšího náročného zpracování. Naše extrakty poskytují více léčivých sloučenin z každé rostliny a uchovávají je pro vás. Díky malým šaržím zajišťujeme stálou čerstvost všech produktů a vyhýbáme se tak dodatečné konzervaci. Vlastní výroba nám umožňuje úplnou kontrolu nad celým procesem zpracování, kvalitou a koncentrací přísad. 

 

 Blissoma_predapo

 

Krása a síla v jemnosti 

 


Krása nemusí bolet. Těch nejlepších výsledků dosahujeme maximální podporou těla a jeho přirozených procesů. Namísto drastické exfoliace, přesušování nebo pravidelné aplikace agresivních konvenčních sloučenin v klasické kosmetice vytváříme vaší pokožce prostor pro nalezení vlastní rovnováhy. Vyvážená a vyživená pleť vypadá nejlépe.

Většina kosmetického průmyslu je založena na filozofii sebetrestání, sebekritiky a „kontrolovaného poškození“. Kůže je často vystavena riskantním procedurám, které odstraňují stratum corneum (nejvrchnější vrstvu pokožky), decimují mikrobiom a pokoušejí se vytvořit nucenou léčebnou reakci.

Produkty Blissoma® jsou vyrobeny tak, aby byly hluboce laskavé a soucitné k pokožce. Víme, že tělo se vždy snaží uzdravit a jediné, co pro to musíme udělat, je poskytnout mu ty správné podmínky. Naše filozofie sebelásky pleti poskytuje výsledky bez rizika jejího poškození.

 

V recepturách evidujeme alergeny

 

Naše receptury jsou vyráběny s ohledem na specifické požadavky náročných typů pokožky a pro to vám rádi namixujeme denní i večerní péči na míru. Pokud chcete pomoci s individuálním nastavením péče, ozvěte se nám zde. Nadávkování péče bychom vám i doporučili, vzhledem ke komplexnosti a síle produktů. Při našich konzultacích dovedeme určit potenciální alergeny i příčiny stavů pleti. 

V produktech Blissoma® nikdy nenaleznete ropné přísady, syntetické vůně, ořechy nebo lepek. Pokud máte alergii na některé rostliny, i tak vám dokážeme péči sestavit na míru - například máte specifickou alergii na linalool nebo vám nedělá dobře aloe? Doporučujeme začít s naší řadou bez parfemace a éterických olejů.  

 

filosofieslozeni

 

5 Ekosystémů pro pět skupin stavu a typu pleti

 

 sustain-banner

SUISTAIN = pro udržení stavu pleti

normální a smíšená pleť, jakéhokoliv věku

 

Tato řada vám pomůže udržet již dosažené výsledky. Dodává pokožce dávku vitaminů, podporuje harmonii a dodává hebkost, hydrataci a rozjasnění. Poskytuje pleti komplexní péči dodávající omega mastné kyseliny, minerály a širokou škálu fytonutrientů. 

 

rescue-banner

RESCUE = pro pleť, která potřebuje okamžitou pomoc

pleť se zarudnutím a pupínky, může mít nadměrnou produkci mastnoty, pomoc při hormonálních změnách

 

Cílené receptury hloubkově čistí póry, aby je udržely čisté a podpořily zdravý mikrobiom. Tato řada je nouzovou pomocí při zarudnutí, překrvení a nevyrovnané hladině mazu. Navrací pokožku zpět do rovnováhy a pomáhá napravit problematickou pleť.

 

soothe-banner

SOOTHE = řada pro citlivou a vysoce reaktivní pleť

suchá a extrémně citlivá pokožka, náchylná k alergiím, jakéhokoliv věku

 

Řada Soothe nabízí úlevu od reaktivity pokožky. Bohaté rostlinné oleje obnovují vaši lipidovou vrstvu. Ta pomáhá udržet více hydratace a zvyšuje odolnost. Byliny v Soothe recepturách byly vybrány pečlivým výzkumem, aby se snížil výskyt zánětu a podráždění.

 

renew-banner

RENEW = pro zralou a suchou pleť, se změnou barvy (pigmentu)

zralá pleť s drobnými linkami, která může vykazovat známky hormonálních změn

 

Vytvořte ve své pleti nestárnoucí kvalitu. Osvěžte vzhled unavených kožních buněk adaptogenními bylinami, které zlepšují vzhled zabarvení a pevnost. Pokročilé přírodní antioxidanty nahrazují to, co pleť ztrácí věkem a stresem. Rostlinné oleje v RAW kvalitě vyplňují a renovují pleť a dodávají jí pružnost a vypnutý vzhled. 

  defend-banner

DEFEND = ochrana (poškozené) pokožky před vnějšími vlivy

pro všechny typy pleti a všechny věkové kategorie, pro udržení zdravého vzhledu pleti

 

Poškození pokožky se denně hromadí. Řada Defend nabízí koktejl supervýkonných rostlin a ochranných látek pro posílení a opravu vzhledu pokožky vystavené slunci a znečištění. Vysoký obsah účinných antioxidantů neutralizuje volné radikály vytvářené každodenním životem.  

 

Vědomá kvalita - zveřejňujeme vše

Používáme bylinky z desítek ekologických farem po celém světě. Náš obalový materiál má certifikaci FCS, aby byla zajišťena udržitelná výsadba stromů. Vytváříme receptury, které jsou biologicky odbouratelné a používáme konzervační metody bez toxinů, šetrné k pleťovému mikrobiomu a bezpečné pro citlivou pleť. Blissoma® je certifikovanou značkou bez krutosti v programu Leaping Bunny a všechny produkty, které vyrábíme, jsou veganské.

 

vyhodyblissoma