Bestseller v hubnutí — přírodní detoxikační kúra NEERA

7. 11. 2019
Neera detoxikace je založená na půstu, kdy pevnou stravu plně nahradí speciální nápoje. Možná vám to teď přijde jako velmi drastické, ale výsledky jsou fenomenální a nápoje velmi dobře potlačují chuť „něco zakousnout". Potvrzují to zkušenosti a recenze těch, kteří tuto očistu vyzkoušeli. Navíc Neera detoxikace je úspěšná, i když se nedodržuje na sto procent. 
Neera přírodní přípravek na hubnutí a detoxikaci

Principy Neera detoxikace ve zkratce

Pevnou stravu plně nahrazují nápoje.
Neera doplňuje vitamíny, minerály, antioxidanty, spalovače tuku a aminokyseliny.
Nápoj pročišťuje, odplavuje toxiny, stimuluje metabolismus a dodává pocit sytosti.
Pitný režim se doplňuje pitím čisté vody nebo bylinkovým čajem.

Očistu organismu s Neera můžete provádět několika způsoby

Účinky Neera detoxikace poznáte v každém případě, záleží jen na vás, jakých výsledků chcete dosáhnout. Řekli jste si Dost! Musím začít znovu nebo chcete jen odlehčit svůj jídelníček a obohatit jej o živiny? Na výběr máte několik verzí očisty:

 • Testovací: Jeden den v týdnu veškerou pevnou stravu nahradí Neera nápoj. Vyzkoušíte, jestli dokážete celý den nic nezakousnout, metabolismus si odpočine a doplní živiny.
 • Startovací: Třídenní (my říkáme víkendová) očista odplaví usazeniny v hlavním trávicím traktu. Budete mít lehčí břicho a upraví se vyprazdňování.
 • Týdenní: Detoxikace je hlubší, toxiny odcházejí z těla vylučovací soustavou, ale také pokožkou. Už čtvrtý den se začnete cítit skvěle.
 • Desetidenní: Intenzivní a hluboká detoxikace, která přináší řešení pro některé dlouholeté zdravotní problémy. Ti, co ji podstoupili, se svěřili, že u nich zmizela alergie, akné, celulitida nebo například pálení žáhy. Pokud s půstem nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme na tuto variantu nejdříve trénovat. Vyzkoušejte jedno či dvě kola kratší kúry a teprve pak se pusťte do desetidenní varianty pro zběhlé.
 • Prodloužená: Patnáct dnů na Neera nápojích chce trénovanou vůli i organismus. Výsledek je ale fenomenální a budete se cítít skvěle.
Na LadyBio najdete různé balíčky Neera. Od jednoduchých startovacích balíčků až po sady pro zběhlé. Základ vždy tvoří Neera sirup a kajenský pepř. V rozšířených baleních můžete dále najít detoxikační sůl Sindaloon, psyllium nebo nopal prášek, které pomáhají s restartováním organismu a doplněním živin.

Zákazníci našeho sesterského e-shopu GoOrganic se zdravou výživou si nejvíce oblíbili sedmidenní detox. Oblíbená je také metoda jednou „denně”, kdy po libovolnou dobu nahradíte jedno jídlo Neera nápojem.

Jak se připravit na detoxikaci Neera?

Kromě samotného balíčku Neera, který můžete koupit například u nás, vám už budou stačit jen citrony, kterými nápoje doplníte o chuť a hlavně vitamín C a antioxidanty. Nic jiného není nutné provádět nebo pořizovat. Doporučujeme však týden před začátkem odlehčit jídelníček — nepřejídat se, přidat ovoce a zeleninu, vzdát se sladkého a ubrat na pečivu. Připravíte tak metabolismus na velkou změnu.

Jak se připravují Neera nápoje a jak je dávkovat?

Doporučená dávka jsou dva litry denně. Ideální je si tuto dávku rozdělit na dvě malé dávky za jednu hodinu. Tyto drinky můžete prokládat pitím čisté vody nebo bylinkového čaje. Na přípravu dvou litrů budete potřebovat:

 • šťávu ze tří až čtyř citronů (asi 150 ml),
 • 150 ml Neera sirupu,
 • 1,7 l čisté vody,
 • špetka kajenského pepře.

Před pitím promíchejte, aby se usazeniny rozptýlily do celého drinku. Očistnou kúru můžete doplnit o triphalu nebo psyllium. Obojí pomůže s restartováním trávení. Psyllium nabízíme jako doplněk k některým Neera balíčkům.

Jaký má Neera detox vliv na organismus?

Během prvních dnů můžete pocítit únavu. Přeci jen jste se pustili do náročnějšího podniku, na který vaše tělo nebylo připravené. Pokud s očistnými procedurami začínáte, naplánujte si začátek detoxu na dny volna. Během prvních dnů se toxiny začnou ze tkání uvolňovat a odcházet. Častěji budete chodit na záchod, možná vás bude trochu bolet hlava. Můžete zpozorovat zhoršený stav pokožky, což je přirozený proces — i přes pokožku toxiny odcházejí pryč. Také vám může zežloutnout nebo zbělet jazyk — opět to budou odcházející toxiny. Na krátkou dobu se může změnit pach vašeho odéru. Všechny tyto příznaky začnou mizet třetí až čtvrtý den očisty. Tělo si přivykne na nový způsob příjmu živin, začnete se cítit lépe, lehčeji, budete méně unavení, potřeba spánku se zkrátí, zlepší se pleť.

Po skončení kúry bude vaše trávení klidné a odpočaté, proto s pevnou stravou začněte pomalu. Ke svému běžnému jídelníčku byste se měli vrátit až po třech dnech.

 • První den po posledním Neera nápoji začněte pít ovocné a zeleninové šťávy a lehčí smoothie. Úplně se ještě vyhněte pevné stravě.
 • Druhý den zařaďte vývary a zeleninové polévky.
 • Třetí den si dopřejte čerstvou syrovou nebo na páře dušenou zeleninu.
 • Čtvrtý den už můžete jít svá obvyklá jídla. Jen si pamatujte, že pokud dáte přednost zdravé vyvážené stravě, skvělý pocit z Neera detoxikace vám vydrží mnohem déle.

Pročetli jsme si recenze a zkušenosti těch, kteří neera očistu podstoupili a zjistili jsme, že:

průměrně zhubli o pět kilo za deset dnů,
v pase shodili čtyři centimetry,
zlepšila se jim pleť,
mají více energie a lepší náladu,
cítí se lehčí a ladnější,
Neera u nich vyřešila dýchací obtíže, kožní problémy nebo celulitidu.

Neera očistná kúra

Tipy, jak zvládnout půst s Neera detoxikací

Vzdát se jídla je výzva leckdy i pro zkušené, co teprve pro začátečníky? Pro začátek budete potřebovat odhodlání a pak vůli. Následující čtyři tipy vám pomůžou očistu zvládnout lépe:

 • Odstartujte v pátek: Ať už máme pátky v práci jakékoliv pohodové či šílené), první den bez jídla to zvládnete. V sobotu si můžete naplánovat „nicnedělání” a v neděli si na nový jídelníček přivyknete. V pondělí už se budete cítit lépe, takže první pracovní den začnete bez stresu a vyčerpání.
 • Uvědomte si svou výjimečnost: Každý jsme jiný a každý bude tuto očistu prožívat jinak. Poslouchejte své tělo. Pokud vás přepadne únava, odpočívejte. Budete překypovat energií? Tak toho využijte! Neera detox nediktuje, co během kúry smíte a nesmíte dělat.
 • Eliminujte pokušitele: Tím máme na mysli všechny dobroty, které na vás mohou číhat v lednici a ve spíži. Všechno, co by vás mohlo lákat k porušení půstu, musí z domu! A ze sklepa taky!
 • Nalákejte parťáka: Ve dvou se to lépe táhne. Budete se vzájemně podporovat, motivovat, popřípadě tesknit po delikatesách. Ale společně to zvládnete.

Detoxikace může vyřešit dlouholeté obtíže

Detoxikace je metoda, která čím dál častěji nahrazuje dietu (naštěstí). Diety s cílem shodit kila se často ukazují jako neefektivní a s krátkodobým účinkem. Detoxikace naopak zaručují relativně rychlé výsledky a zdravý průběh. Jsou založené na zrychlení metabolismu, doplnění živin a odplavení toxinů, které sbíráme nejen z jídla, ale také z kosmetiky a „ovzduší”. Nahromaděné toxiny totiž mohou za různé problémy — únavu, trávicí problémy, celulitidu, akné, vyrážky a ekzémy, špatný stav pokožky, vlasů a nehtů, náladovost, bolesti hlavy a ztráty elánu. Důkladné pročištění organismu odplaví z těla toxiny, posílí imunitu a pomůže vrátit metabolismu zdravé procesy.

Neera kúra je oblíbená proto, že přináší pozitivní výsledky. Zlepšuje náladu, odplavuje toxiny, obohacuje o vitamíny a minerály, odplavuje kila i centimetry a navrací organismu zdravé procesy. Složení je 100% přírodní a šetrné k organismu. Nabízí krátkou třídenní i dlouhou patnáctidenní kúru. Vyzkoušejte vnitřní koupel, která vám přinese radost z vlastního těla.

Autorka článku

NikiNiki Pavlíková
 
Nemůžu se nabažit čerstvého horského vzduchu a radosti z vlastnoručně zasazených rostlinek. Miluji čaj a silnou kávu. Pomalu propadám józe a nadobro jsem propadla cestování. Lépe mi to píše než mluví, a proto věčně datluji do klávesnice nebo plním papír inkoustem.
 
Těším se na každou kosmetickou novinku, knihu i film. Jsem vizuálně založený člověk, proto si užívám výhledů, obrázků a barev. Ale nejvíc ze všeho beznadějně miluji svou dcerku Nefeli.
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Proč nakoupit na ladybio.cz?
Vzorečky ke každé objednávce
Zdarma
Platba kartou, převodem nebo na dobírku
On-line, okamžitě a hned
Jsme tu pro Vás online 8 - 15 každý všední den
Neváhejte se s námi poradit - zavolejte nebo napište
Balíček Vám rádi pošleme i na Slovensko nebo po Evropě!
Prosíme - dejte nám ale vždy vědět předem

Magazín
Jak správně fénovat vlasy?
Pár triků promění spalující fénování v profesionální tvarování účesu
Jak správně fénovat vlasy?
Hygge — vše co potřebujete vědět o trendu zaplavujícím celou Evropu
Žít podle principu hygge znamená na jedné straně dělat věci jednoduše (vzpomeňte si třeba na skandinávský bytový design), na straně druhé si dopřát ještě jeden kousek dortu navíc, i když byste neměla...Místo (pro nás Čechy tak typického) stěžování si na vše a všechny se zkuste radovat z maličkostí!
Hygge — vše co potřebujete vědět o trendu zaplavujícím celou Evropu
Relaxujte u zimního rituálu krásy
Prožijte mystickou změnu ke krásnějšímu já
Relaxujte u zimního rituálu krásy
Jste zimní typ? Víme, jaké líčení vám sluší
Máme pro vás připravenou paletu odstínů a tipy pro líčení
Jste zimní typ? Víme, jaké líčení vám sluší
Hit letošních Vánoc? Zdobení dárků přírodními ozdobami
Přírodní inspirace balení dárků je tady! Zjistěte, jak je zabalit hezky a ekologicky
Hit letošních Vánoc? Zdobení dárků přírodními ozdobami
Jak pečovat o kudrnaté vlasy?
Vlastně stačí málo, aby byly vaše vlny plné života a sexy hravosti
Jak pečovat o kudrnaté vlasy?
Co komu pod stromeček? Tipy na vánoční dárky 2019 jsou tady
I letos jsme pro stylovou inspiraci sestavili luxusního vánočního průvodce. Tak vybírejte...
Co komu pod stromeček? Tipy na vánoční dárky 2019 jsou tady
BIO kosmetika pro novorozence — co budete opravdu potřebovat?
Do tří měsíců miminka si vystačíte jen se čtyřmi věcmi — a jedna z nich ani není kosmetika
BIO kosmetika pro novorozence — co budete opravdu potřebovat?
Vyrobte si svůj vlastní šampon inspirovaný podzimní sklizní
Dopřejte svým vlasům bohatství podzimní sklizně
Vyrobte si svůj vlastní šampon inspirovaný podzimní sklizní
Dewii: „Na vegan komunitě mě štve..."
Rozhovor s blogerkou, Youtuberkou a zejména inspirativní osobností
Dewii: „Na vegan komunitě mě štve..."
Pohodlná eko menstruace bez bolesti
Perioda může vyvolat takový stres, který může způsobit bolesti podbřišku
Pohodlná eko menstruace bez bolesti
Velký přehled přírodních certifikátů
Jak poznáte, která kosmetika je skutečně přírodní?
Velký přehled přírodních certifikátů
Podléháte Greenwashingu?
„Zelené vymývání' má za hlavní úkol klamat zákazníka
Podléháte Greenwashingu?
Proč je zelený jíl kosmetický zázrak?
Jak vám může zelený jíl pomoci při akné či celulitidě, se dozvíte zde.
Proč je zelený jíl kosmetický zázrak?
Tyto potraviny zhoršují pach potu
Pocení je důkazem zdravého těla. A eliminování jeho zápachu slušnost
Tyto potraviny zhoršují pach potu
Oil Cleansing Method: Čištění pleti olejem
Ano, olejem se odličovat může i mastná pleť
Oil Cleansing Method: Čištění pleti olejem
Podzim 2019: Líčení s výrazným akcentem a regenerace
Znovuzrození vitality a temperamentní barvy. Co dalšího bude IN v kosmetice?
Podzim 2019: Líčení s výrazným akcentem a regenerace
Nedaří se vám vybrat správný odstín make-upu?
Limitka od Cosm´etika se přizpůsobuje jako chameleon
Nedaří se vám vybrat správný odstín make-upu?
Nestyďte se chodit bosá. Zbavte se tvrdých pat už nadobro
Projděte si náš bojový plán, jak se zbavit zrohovatělé kůže na nohou
Nestyďte se chodit bosá. Zbavte se tvrdých pat už nadobro
Jak si vybrat parfém bez toho, abyste ho „očuchali“
Vybrat si organický parfém jen podle popisků? Jde to. Přečtěte si, jak...
Jak si vybrat parfém bez toho, abyste ho „očuchali“
Heureka