V Hradci Králové otevíráme nový organický salon s filosofií Clean Beauty!

Ere Perez Multifunkční štětec

Značka: Ere Perez
759 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.6.2023

Vegan kosmetický štětec s hustými štětinami

  • Vhodný pro tekutá i krémová líčidla a make-upy
  • Menší verze kabuki štětce s delší rukojetí
  • Měkký a jemný k pokožce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co si zamilujete?

  • Víceúčelové použití
  • Důkladně zapracuje make-up i tvářenku bez přechodů
  • Vegan a vyrobený z kukuřicné alternativy plastu
  • Velikost akorát do kosmetické taštičky
  • Sametové štětiny, jednoduché použití
  • Tvar se přizpůsobí konturám tváře.

Ere Perez = etická krása bez kompromisů

ere-perez-skincare-clean-beauty

Ere Perez se zrodila v Bondi Beach v Austrálii, kde vstoupila na trh s dnes již ikonickou mandlovou řasenkou. Od prvního dne kráčí cestou přírodní péče, ochrany a posilování vnitřní i vnější ženské krásy. Nese jméno své zakladatelky, která svůj sen proměnila ve skutečnost...
Ere Perez věří, že smích je nejlepším lékem!
Značka snoubí bohatství přírody, udržitelný životní styl a pulzující mexické kořeny. Ere Perez je průkopníkem clean beauty. Oslavuje dnešní trend minimalismu, respektu k naší planetě a etické kráse. Kosmetika Ere Perez je plná botanických výtažků, superingrediencí a minerálů. Neobsahuje BHT a BHA, minerální oleje, nanočástice, parabeny, parafín, petrochemii a syntetické vůně. Pyšní se certifikací Cruelty Free by PETA,Vegan (s výjimkou mandlové řasenky - obsahuje včelí vosk), Non GMO. Ere Perez, to je ethical beauty bez kompromisů.

Ere-Perez
Ere-Perez-prirodni-kosmetika  
 
Značka Ere Perez vznikla v roce 2004, kdy vstoupila na trh s dnes již ikonickou mandlovou řasenkou, která je dodnes bestselerem. Od prvního dne značka kráčí cestou péče, ochrany a posilování ženské krásy.
Ere Perez nese jméno své zakladatelky, která si splnila sen o zdravých zkrášlujících líčidlech. Svou lásku k přírodě a obdiv k ženské kráse si nese z rodného Mexika. Dnes žije v Sydney a svůj sen proměnila ve skutečnost.
Kosmetika Ere Perez má přírodní složení z rostlinných výtažků a minerálů, bez chemických látek — bez BHT a BHA, minerálních olejů, nano částic, parabenů, parafínu, petrochemie a chemických vůní. Značka získala certifikáty Cruelty Free, Vegan, Non GMO, WE SUPPORT a NO CO2.