Fun Cup A (2x) Menstruační kalíšek

Akce
895 Kč –15 %
Fun Cup A (2x) Menstruační kalíšek
895 Kč –15 % 759 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.2.2021

Fun menstruace, na kterou se budete těšit

 • Z lékařského silikonu, z Německa
 • Velikost A: pro ženy mladší než 30 let a ty, které nerodily
 • Jedinečné zakřivení – kopíruje ženské křivky

opakovan-pouzitiDluho vydržípremiova-kvalita

 

 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • 2 kalíšky v balení – modrý a růžový, včetně stylové kapsičky na uschování, 
 • životnost 5–10 let
 • Na této značce nebyly provedeny žádné testy na zvířatech

 

Sport, sex, zábava – i během menstruace

Menstruační kalíšek Fun Factory je z lékařského silikonu a vyrábí se v Německu. Je jedinečný svým specifickým tvarem, který kopíruje ženské křivky a padne jako ulitý, a různou šířkou silikonu. Horní okraj je silnější a pevnější, aby se dobře uchytil, zatímco prostředek je tenčí, aby byl lépe zakřivený. Nemá žádnou stopku, ale na spodní části má několik drážek a jde i bez stopky snadno vyndávat. Protože splyne s vaším tělem, je ideální pro každou sportovní aktivitu – ať už je to běh, jóga, nebo plavání

 

Velikost A – pro ženy před třicítkou nebo ty, které ještě nerodily

Délka kalíšku:    53 mm
Šířka kalíšku:  40 mm
Celkový obsah:   20 ml
 
Kalíšek je hygienická pomůcka, která se zavádí do pochvy a sbírá menstruační krev. Vyměňovat (nebo spíš vylívat) se musí každých 3–12 hodin – podle síly vaší menstruace. A vydrží vám 5–10 let, záleží na tom, jak se o něj staráte. 
 

Proč dát šanci menstruačnímu kalíšku?

 • Je pohodlný – ani citlivé ženy vůbec nevědí, že ho mají, můžete běhat, běžkovat, hrát volejbal nebo plavat – drží a nehýbe se, nevíte o něm.
 • Vydrží až 12 hodin – záleží, jak silnou menstruaci máte, ale uvidíte, že bude stačit kalíšek vylívat 2× denně, ráno a večer.
 • Menstruační krev nezapáchá – zápach se tvoří kvůli kombinaci srážení krve a chemie ve vložkách nebo tamponech. Kalíšek nic takového neobsahuje a krev se v něm nesráží, proto ani nezapáchá.
 • Ušetříte – pořizovací cena je vyšší, ale ve finále vás kalíšek vyjde levněji. Stojí 895 Kč a můžete ho používat 10 let. Za vložky nebo tampony zaplatíte cca 848 Kč za rok – za 10 let je to 8 480 Kč. A to už je rozdíl.
 • Není riziko infekce ani alergické reakce – kalíšek je z kvalitního lékařského silikonu, který se běžně implantuje do těla při operacích. Nehrozí ani syndrom toxického šoku, který se může objevit při používání tamponů.
 • Je ekologický – představte si kolik odpadu vytvoříte během 1 menstruace. Kalíšek vám vydrží až 10 let.
 

Jak vybrat správnou velikost menstruačního kalíšku?

O tom, co vše má na správnou velikost menstruačního kalíšku vliv, si můžete podrobně přečíst v našem článku. Ale základní rozlišení máte tady:

 • Menší velikost kalíšku
  Je vhodná pro mladé dívky, bez sexuálních zkušeností nebo ženy, které ještě nerodily nebo rodily císařským řezem, aktivně sportující ženy a pro ženy se slabší nebo normálně silnou menstruací.

 • Větší velikost kalíšku
  Je vhodná pro starší ženy, ženy po porodu přirozenou cestou a ženy se silnější menstruací.
 
Nezapomeňte kalíšek před prvním a každým dalším použitím vyvařit.
 

Jak kalíšek zavést, aby neprotékal?

Najděte si ideální polohu, doporučujeme v podřepu. Kalíšek máte vyvařený, umyjte si ruce, přeložte ho a vložte do pochvy. Kalíšek se rozevře a přilne k poševní stěně. Pokud dovnitř neklouže, zkuste ho navlhčit vodou nebo potřít lubrikačním gelem na vodní bázi. Při vyndávání nejdříve jemně stiskněte spodní část kalíšku a pomocí stopky vytáhněte. Když si to řekneme jednoduše – zandáte, max. po 10 hodinách vylijete, umyjete a zandáte zpátky.

Jak na zavádění kalíšku rozebíráme v samostatném článku v našem magazínu – přečtěte si to.

  
Fun Factory menstruační kalíšky a venušiny kuličky
 

Menstruační kalíšky Fun Cup – proč jsou „fun“?

Kalíšky Fun Cup jsou na trhu od roku 2017 a od začátku nás baví svým nevšedním moderním tvarem. Německá značka Fun Factory vsadila na kvalitní materiál z lékařského hypoalergenního silikonu a zcela nový pohled na stavbu kalíšku. Kalíšek má anatomický tvar s různou tloušťkou stěn v závislosti na tvaru vnitřních křivek ženského těla.

Bonus kalíšku Fun Cup

Značka Fun Factory, která kalíšky vyrábí, je známá především pro své erotické hračky. A tak když přišla na trh s menstruačními kalíšky, nepřekvapilo nás, že kalíšek může být používán jako erotická hračka. Zaoblená špička příjemně dráždí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro ženy, které nerodily
Barva: Růžová, Modrá
Použití: Na menstruaci
Velikost: Pro ženy, které nerodily

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: