Good Clean Love BioGenesis Lubrikační gel Těhotenství

89 Kč
Skladem
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Zábavnějším milováním k novému životu

Made_safeB-Corp-CertifiedWomen_owned

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Dlouhotrvající lubrikace bez lepkavého pocitu s přírodním složením
 • Obsahuje hydroxyethylcelulózu, která napodobuje přirozenou ženskou sekreci a je šetrná k citlivé sliznici.
 • Lubrikační gely na bázi hydroxyethylcelulózy vytváří podle expertů z Mayo Clinic příznivnější prostředí pro pohyb spermií směrem k děložnímu čípku narozdíl od klasických lubrikačních gelů, které dle těchto studií mohou mít negativní vliv na pohyblivost spermií.
 • Složení s přidanými ionty kalcia a magnesia - dle Good Clean Love prospěšnými pro celý proces oplodnění
 • Obsahuje kyselinu mléčnou - tolik potřebnou pro ochranu přirozené mikroflóry.
 • Díky složení na bázi vody je bezpečný při použití s kondomy z latexu, polyisoprenu a erotickými pomůckami
 • Usnadňuje zavádění menstruačního kalíšku, Aniballu a jiných pomůcek.
 • Přiložený aplikátor dostane gel snadno na potřebné místo.
 • Osmolalita - 300 - 400 mOsmol/kg. Osmolalita a její význam?
 • pH: 3.8 - 4.2. Proč právě toto rozmezí pH?

 Zpříjemněte si cestu k těhotenství!

Nalaďte se s partnerem na stejnou vlnu! Lubrikační gel může skvěle sloužit jako "afrodisiakum" při erotických masážích a hrách. Zažijte pocit svůdnosti při vaší cestě za otěhotněním!

Bojujete s nepohodlím způsobeným uspěchanou předehrou nebo zvýšením sexuální aktivity během plodných dnů? Použití kvalitního lubrikačního gelu vám pomůže tyto pocity zmírnit! 

Good-Clean-Love-BioGenesis

Lubrikační gely s přidanou hodnotou bez glycerinu, glykolu, petrochemikálií a parabenů

Good Clean Love® gely neobsahují glycerin, petrochemikálie, parabeny a víte proč? Glycerin se štěpí na cukry, které jsou dokonalou potravou pro kvasinky. Parabeny zase mohou narušit hormonální rovnováhu. A co se týče petrochemikálií, jako je například propylenglykol, myslíme si, že chemikálie použité k výrobě nemrznoucí směsi a toneru do lubrikačních gelů prostě nepatří!

BioGenesis lubrikační gel Těhotenství a pH

Optimální pH hodnota vaginy se pohybuje v rozmezí od 3,8 - 4,5. pH spermatu je oproti tomu zásadité a má hodnotu 7,2  - 7,8. BioGenesis lubrikační gel využívá své nízké pufrační schopnosti, kdy lubrikace přizpůsobuje své pH během pohlavního styku tak, že udržuje “zdravé” vaginální pH a současně podporuje životaschopnost spermií. 

Lubrikační nebo vaginální gel od Good Clean Love®?

Lubrikační gel

Jeho primárním účelem je zvlhčení. Je určen pro zpříjemnění intimnich chvilek při vaginálním či análním sexu, masturbaci nebo erotických masážích. Zvyšuje potěšení ze sexuálních hrátek a prohlubuje zážitek z intimního sblížení.

Good-Clean-Love

BioGenesis lubrikační gel Vám pomáhá k lepšímu prožívání intimnich chvilek! Jeho použití je vhodné pro dodatečné zvlhčení během milování.
BioGenesis lubrikační gel je bezpečný při použití s kondomy z polyisoprenu, latexu a erotickými hračkami či pomůckami
BioGenesis lubrikační gel lze také použít při zavádění menstruačního kalíšku, Aniballu, venušiných kuliček a jiných pomůcek.
 

Vaginální gel

Jeho základní funkcí je udržet a obnovit zdravý vaginální ekosystém bez ohledu na sexuální aktivitu. Ulevuje od nepříjemných stavů spojených s poševní suchostí, zvýšeným pH či atrofií vaginální sliznice, například v období menopauzy, po porodu, při nemocech apod. Působí také jako prevence vzniku zánětů a mykóz, posiluje přirozenou obranyschopnost a samočisticí funkci poševního prostředí.

Co je osmolalita a proč je tak důležitá?

Osmolalita nám říká, jak koncentrované je množství osmoticky aktivních látek v lubrikačním či vaginálním gelu. Důležitá je zejména v porovnání s hodnotou osmolality kůže nebo vaginálního sekretu

Epitelová tkáň a přirozený sekret se neustále snaží udržet si stálé vnitřní prostředí, a to zejména v případě, kdy narazí na novou látku - lubrikant nebo vaginální gel. Pokud má lubrikant vyšší hodnotu osmolality než buňky těla (je hyperosmolární), uvolňuje vaginální tkáň svou vlastní vlhkost ve snaze dosáhnout přirozené rovnováhy. Místo zvlhčení dojde naopak k vysušení sliznice a žena může být vystavena riziku odřenin, poškození kůže a stává se náchylnější k infekcím.

Good Clean Love lubrikační a vaginální gely jsou izoosmolární - mají stejnou nebo podobnou hodnotu osmolality jako buňky vaginální tkáně. Napodobují tak přirozenou tělní sekreci a předcházejí vysoušení vaginální sliznice.

Good Clean Love® aneb ochrana přírody, udržitelnost, sociální odpovědnost

Good Clean Love® produkty jsou veganské, nesou nezávislé označení o bezpečnosti ingrediencí MADE SAFE® - neobsahují nebezpečné petrochemikálie a složky. Značka se dlouhodobě zasazuje spolu s organizací PETA za zrušení testování lubrikačních gelů na zvířatech v USA.

Good Clean Love® je součástí Certified B corporation - hledá rovnováhu mezi ziskem společnosti a odpovědností vůči zákazníkům, komunitě, zaměstnancům, dodavatelům a životnímu prostředí. Je členem Organic Trade Association, která podporuje rozvoj ekologického zemědělství a lokálnost. Pomáhá neziskovým organizacím zasazujícím se o rovnoprávnost žen a dodržování lidských práv.

Made_safe  Women_owned  B-Corp-Certified  OTA_member

Good Clean Love® je značka založená ženou pro ženy a pro ty, kteří hledají balanc mezi kvalitou, udržitelností a potěšením.

Zamilujte si produkty z nové generace řady Bio-Match

Bio-Match produkty jsou inspirovány rovnováhou lidského organismu. Jejich složení je vyvinuto tak, aby posílily přirozené obranné reakce těla a byly v symbióze s lidským organismem.

Good Clean Love Bio-Match produkty jsou v souladu s přirozeným prostředím uvnitř vaginy, mají vyladěné pH a složení. Navrací ženám pocit sebevědomí, intimní harmonie a požitek z milování.

Biomatch-Good-Clean-Love-intimni-hygiena-prirodni-bio

Složení:

Purified Water, Hydroxyethylcellulose, Sodium Chloride, Potassium Chloride, Calcium Chloride, Lactic Acid, Magnesium Chloride, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sorbic Acid

 • Hydroxyethylcellulose - přírodní zahušťovadlo z celulózy, která je součástí buněčných stěn zelených rostlin.
 • Lactic Acid/Kyselina mléčná - napomáhá udržet optimální hodnotu pH a vyrovnává množství potřebných laktobacilů. Použitá kyselina mléčná je nejvyšší farmaceutické kvality. Během procesu fermentace se používá pouze kukuřice bez GMO.
 • Calcium a magnesium - dle Good Clean Love vytváří uvnitř sekrece přiznivé podmínky pro početí.
 • Sodium Chloride - kuchyňská sůl v malé koncentraci. Ovlivňuje viskozitu, zahušťuje.  Napomáhá obnovit slano-kyselou rovnováhu.
 • Potassium Chloride - přírodní kamenná sůl v malé koncentraci. Ovlivňuje viskozitu. Napomáhá obnovit slano-kyselou rovnováhu.
 • Potassium Sorbate a Sodium Benzoate - jsou alternativou ke škodlivým parabenům. Tyto syntetické konzervanty jsou povoleny v certifikované přírodní kosmetice a potravinářství. Good Clean Love® gely obsahují vždy méně než 0,5% těchto látek, tedy optimální množství potřebné k dosažení antimykotického a antimikrobiálního účinku.

BioGenesis lubrikační gel a návod k použití

BioGenesis lubrikační gel Těhotenství nejlépe funguje, pokud se použije těsně před pohlavním stykem. Před a po aplikaci si důkladně umyjte ruce. Vyjměte aplikátor z obalu. Vytáhněte píst aplikátoru a našroubujte jej na tubu. Aplikátor naplňte 4 - 5 g vaginálního gelu. Pro usnadnění aplikace během prvního použití můžete oblast poševního vchodu a špičku aplikátoru navlhčit malým množstvím gelu. Aplikátor zasuňte do vaginy v sedě nebo vleže na zádech s ohnutými koleny. Pístem vytlačte lubrikační gel. Aplikátor po použití umyjte horkou mýdlovou vodou a nechte uschnout. Vždy se ujistěte, že je před dalším použitím aplikátor čistý a suchý. Lubrikační gel lze také nanést snadno rukou.

Upozornění: V případě podráždění přestaňte přípravek používat a neprodleně kontaktujte svého lékaře. Pokud se vám nepodaří otěhotnět během 6 měsíců používání BioGenesis lubrikačního gelu, konzultujte svůj stav s lékařem. Tento lubrikační gel není antikoncepce ani spermicid. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se před prvním použitím přípravku s lékařem. Skladujte při pokojové teplotě.

 Používání tohoto lubrikačního gelu nezaručuje otěhotnění.

Good_Clean_Love

Značka Good Clean Love představuje produkty pro sexuální potěšení a intimní zdraví v té nejvyšší kvalitě. Soustředí se na prevenci přenosu pohlavních chorob a pomáhá předcházet narušení přirozeného poševního prostředí. V případě existujících ženských intimních problémů pak pomáhá tělu vrátit se zpět do rovnováhy a přispívá ke zdravému prožívání sexuálního života v jakémkoliv věku. Nalézá řešení pro pocity vaginálního diskomfortu a suchosti, vyvolaných přirozeně, hormonálně i v důsledku věku. Lze používat denně pro přirozené zvlhčení.

Přečtěte si v Ladybio magazínu:

Jak mít krásný zážitek z milování a intimního sblížení?
Jak vznikla značka Good Clean Love? Její tvůrkyně, Wendy, se skoro rozpadlo manželství...

 

Good_Clean_Love
Značka Good Clean Love představuje produkty pro sexuální potěšení a intimní zdraví v té nejvyšší kvalitě. Soustředí se na prevenci přenosu pohlavních chorob a pomáhá předcházet narušení přirozeného poševního prostředí. V případě existujících ženských intimních problémů pak pomáhá tělu vrátit se zpět do rovnováhy a přispívá ke zdravému prožívání sexuálního života v jakémkoliv věku. Nalézá řešení pro pocity vaginálního diskomfortu a suchosti, vyvolaných přirozeně, hormonálně i v důsledku věku. Lze používat denně pro přirozené zvlhčení. 
 
Good Clean Love gely jsou ohleduplné i k té nejcitlivější sliznici. Neobsahují petrochemikálie, glycerin ani parabeny. Produkty Good Clean Love jsou veganské, vyrobené z prémiových přísad a bezpečné pro každodenní použití.

Značka Good Clean Love nachází rovnováhu mezi ziskem společnosti a odpovědností vůči zákazníkům, komunitě, zaměstnancům, dodavatelům a životnímu prostředí. Je členem organizace PETA, nese certifikaci MADE SAFE, Member of the Organic Trade Association, Certified B-Corporation a Certified Woman-Owned Bussiness. Podporuje neziskové organizace zasazující se o rovnoprávnost žen a  dodržování lidských práv.