Novinka! Fíkové želé

Good Clean Love BioNourish Ultra zvlhčující vaginální gel s kyselinou hyaluronovou

949 Kč 95 Kč
Skladem
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
6.2.2023

Prémiový vaginální gel pro každodenní intimní komfort

 • Luxusní vaginální gel s obsahem kyseliny hyaluronové pro extra zvlhčení
 • Pro dlouhotrvající pocit intimního harmonie
 • Složení na bázi vody bez parabenů, glycerinu, petrochemikálií

Made_safeB-Corp-CertifiedWomen_owned

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Ulevuje od nepříjemných stavů spojených s poševní suchostí, zápachem, zvýšeným pH, atrofií vaginální sliznice a hormonálních změn.
 • Okamžitá a dlouhodobá lubrikace díky vysokému obsahu kyseliny hyaluronové
 • Podporuje obnovení přirozeného poševního mikrobiomu a obranyschopnosti vaginálního prostředí.
 • Šetrné složení bez syntetických aromat
 • Obsahuje hydroxyethylcelulózu, která napodobuje přirozené ženské zvlhčení.
 • Díky přiloženému aplikátoru se gel snadno dostane na potřebné místo.
 • Používejte ráno, večer i kdykoliv během dne pro zvlhčení vaginální sliznice. Jaký je rozdíl mezi lubrikačním a vaginálním gelem?
 • Vhodný i jako lubrikační gel při milování
 • Bezpečný při použití s kondomy z latexu, polyisoprenu
 • Izotonické složení napomáhá obnovit přirozené pH a slanost poševního prostředí.
 • Osmolalita: 340 mOsmol/k. Osmolalita a její význam?
 • pH: 3.7. Proč je důležité kyselé rozmezí pH?

 Věděli jste, že...

Každá žena se může v průběhu života setkat s nepříjemnými pocity doprovázející vaginální suchost. Příčinou nemusí být pouze hormonální změny v období menopauzy, ale i stres, nízká hladina estrogenu v období po porodu/během kojení nebo zdravotní problémy. Poševní suchost a s tím související pocit nepohodlí může mít mnoho podob od občasných mírných příznaků až po chronické podráždění a atrofii vaginální sliznice.

Optimální vaginální mikrobiom má přirozenou samočisticí schopnost, je bez zápachu a má kyselé pH. Nepříjemným zápachem, svěděním, pálením nám dává tělo najevo, že došlo k narušení rovnováhy poševního prostředí. Good Clean Love® lubrikační a vaginální gely svou hodnotou pH, osmolality a obsahem kyseliny mléčné napodobují přirozené prostředí uvnitř vaginy a tím napomáhají navrátit vašemu klínu harmonii.

Jaký je rozdíl mezi lubrikačním a vaginálním gelem?

Vaginální gel

Základní funkcí vaginálních gelů je udržet a obnovit zdravý vaginální ekosystém bez ohledu na sexuální aktivitu. Vaginální gel je určený pro každodenní péči kdykoliv během dne. Správně zvlhčená poševní sliznice má přirozenou obranyschopnost a je méně náchylná ke vzniku zánětů a k infekci. Vaše intimní partie při optimálně nastavené hodnotě pH netrpí nepříjemným zápachem a nesvědí. Díky vyladěnému složení a obsahu kyseliny hyaluronové poskytuje BioNourish vaginální gel úlevu od nepříjemných stavů spojených s poševní suchostí, atrofií vaginální sliznice a hormonálními změnami v období menopauzy, po porodu, při onemocnění apod. Působí také jako možná prevence vzniku zánětů a mykóz, posiluje přirozenou obranyschopnost a samočisticí funkci poševního prostředí.

Good-Clean-Love-BioNourish-vaginalni-gel

Ultra zvlhčující vaginální gel BioNourish můžete používat kdykoliv v běžném dni pro zvlhčení poševního prostředí.
BioNourish ultra zvlhčující vaginální gel je bezpečný pro každodenní použití a je možné ho používat dlouhodobě.
BioNourish ultra zvlhčující vaginální gel byl vyvinut speciálně pro pacientky procházející léčbou závažných onemocnění s cílem poskytnout jim v tomto citlivém období úlevu od pocitů spojených s vaginální suchostí.
 

Lubrikační gel

Jeho primárním účelem je lubrikace. Je určen pro zpříjemnění intimních chvilek při vaginálním či análním sexu, masturbaci nebo erotických masážích. Zvyšuje potěšení ze sexuálních hrátek a prohlubuje zážitek z intimního sblížení.

Good Clean Love® gely Vám pomáhají k lepšímu prožívání intimnich chvilek! BioNourish ultra zvlhčující gel lze také použít jako dodatečnou lubrikaci při sexuálních hrátkách!
Lubrikační gely Good Clean Love® usnadňují zavádění menstruačního kalíšku, Aniballu, venušiných kuliček a dalších pomůcek.
Good Clean Love® lubrikační gely jsou bezpečné při použití s kondomy z polyisoprenu, latexu a erotickými hračkami.

Proč mají gely Good Clean Love kyselé rozmezí ph?

Optimální pH hodnota vaginy se pohybuje v rozmezí od 3,8 - 4,5. Zdravá vagina má vysokou míru obranyschopnosti, protože kyselé vaginální pH zabraňuje množení nepřátelských bakterií a kvasinek. Produkty intimní péče od Good Clean Love® mají hodnotu pH vyladěnou tak, aby přesně odpovídala hodnotě zdravého vaginálního pH a předcházela riziku výskytu a šíření nežádoucích mikroorganismů.

Good-Clean-Love-intimni-pece_3

Co je osmolalita a proč je tak důležitá?

Osmolalita nám říká, jak koncentrované je množství osmoticky aktivních látek v jednotce rozpouštědla. U lubrikačních a vaginálních gelů je důležitá zejména v porovnání s hodnotou osmolality kůže či vaginálního sekretu.

Epitelová tkáň a přirozený sekret se neustále snaží udržet si stálé vnitřní prostředí, a to zejména v případě, kdy narazí na novou látku - v tomto případě lubrikant nebo vaginální gel. Pokud má lubrikant vyšší hodnotu osmolality než buňky těla (je hyperosmolární), uvolňuje vaginální tkáň svou vlastní vlhkost ve snaze dosáhnout přirozené rovnováhy. Místo zvlhčení dojde naopak k vysušení sliznice a žena může být vystavena riziku odřenin nebo odlupování kůže. 

Good Clean Love lubrikační a vaginální gely jsou izoosmolární - mají stejnou nebo podobnou hodnotu osmolality. Napodobují tak přirozenou tělní sekreci a předcházejí vysoušení vaginální sliznice.

Good Clean Love® aneb ochrana přírody, udržitelnost, sociální odpovědnost

Good Clean Love® produkty jsou veganské, nesou nezávislé označení o bezpečnosti ingrediencí MADE SAFE® - neobsahují nebezpečné petrochemikálie a složky. Značka se dlouhodobě zasazuje spolu s organizací PETA za zrušení testování lubrikačních gelů na zvířatech v USA.

Good Clean Love® je součástí Certified B corporation - hledá rovnováhu mezi ziskem společnosti a odpovědností vůči zákazníkům, komunitě, zaměstnancům, dodavatelům a životnímu prostředí. Je členem Organic Trade Association, která podporuje rozvoj ekologického zemědělství a lokálnost. Dlouhodobě pomáhá neziskovým organizacím zasazujícím se o rovnoprávnost žen a dodržování lidských práv.

  OTA_member  Good-Clean-Love-certifikace    Good-Clean-Love-certifikace  Women_owned 

Good Clean Love® je značka založená ženou pro ženy a pro ty, kteří hledají balanc mezi kvalitou, udržitelností a potěšením.

♥Zamilujte si produkty nové generace z řady Bio-Match

Bio-Match produkty jsou inspirovány rovnováhou lidského organismu. Jejich složení je vyvinuto tak, aby posílily přirozené obranné reakce těla a byly v symbióze s lidským organismem.

Good Clean Love Bio-Match produkty jsou v souladu s přirozeným prostředím uvnitř vaginy, mají vyladěné pH a složení. Navrací ženám pocit sebevědomí, intimní harmonie a požitek z milování.

Biomatch-Good-Clean-Love-intimni-hygiena-prirodni-bio

Složení:

Purified Water, Hydroxyethylcellulose, Xanthan Gum, Carob Gum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Calcium Chloride, Sodium Chloride, Hyaluronic Acid, Carrageenan, Lactic Acid

 • Hyaluronic Acid/Kyselina Hyaluronová - napomáhá udržovat vlhkost, zvláčňuje
 • Lactic Acid/Kyselina mléčná - napomáhá udržet optimální hodnotu pH a vyrovnává množství potřebných laktobacilů. Použitá kyselina mléčná je nejvyšší farmaceutické kvality. Během procesu fermentace se používá pouze kukuřice bez GMO.
 • Carrageenan/Karagenan - zahušťovadlo z mořských řas
 • Hydroxyethylcellulose - přírodní zahušťovadlo z celulózy, která je součástí buněčných stěn zelených rostlin
 • Xantham Gum/Xanthanová guma - přírodní rostlinné zahušťovadlo a stabilizátor
 • Carob Gum/Karubin - přírodní zahušťovadlo a stabilizátor ze semen rohovníku.
 • Potassium Sorbate a Sodium Benzoate - jsou alternativou ke škodlivým parabenům. Tyto syntetické konzervanty jsou povoleny v certifikované přírodní kosmetice a potravinářství. Good Clean Love® gely obsahují vždy méně než 0,5% těchto látek, tedy optimální množství potřebné k dosažení antimykotického a antimikrobiálního účinku.
BioNourish ultra zvlhčující vaginální gel a návod k použití

Před a po aplikaci si důkladně umyjte ruce. Vyjměte aplikátor z obalu. Vytáhněte píst aplikátoru a našroubujte jej na tubu. Aplikátor naplňte 4 - 5 g vaginálního gelu. Pro usnadnění aplikace během prvního použití můžete oblast poševního vchodu a špičku aplikátoru navlhčit malým množstvím gelu. Aplikátor zasuňte do vaginy v sedě nebo vleže na zádech s ohnutými koleny. Pístem vytlačte vaginální gel. Použití vaginálního gelu je nejefektivnější před spaním. Nejprve používejte po 5 po sobě jdoucích nocí (každá dávka 4 gramy) a poté 3-4 krát týdně. Aplikátor po použití umyjte horkou mýdlovou vodou a nechte uschnout. Vždy se ujistěte, že je před dalším použitím aplikátor čistý a suchý. Vaginální gel lze také nanést snadno rukou.

Good_Clean_Love

Značka Good Clean Love představuje produkty pro sexuální potěšení a intimní zdraví v té nejvyšší kvalitě. Soustředí se na prevenci přenosu pohlavních chorob a pomáhá předcházet narušení přirozeného poševního prostředí. V případě existujících ženských intimních problémů pak pomáhá tělu vrátit se zpět do rovnováhy a přispívá ke zdravému prožívání sexuálního života v jakémkoliv věku. Nalézá řešení pro pocity vaginálního diskomfortu a suchosti, vyvolaných přirozeně, hormonálně i v důsledku věku. Lze používat denně pro přirozené zvlhčení.

Přečtěte si v Ladybio magazínu:

Co dalšího LadyBio doporučuje pro zdravou intimní hygienu a pro zpříjemnění menstruace?
Jak vznikla značka Good Clean Love? Její tvůrkyně, Wendy, se skoro rozpadlo manželství.