Good Clean Love BioNude Ultra jemný lubrikační gel

55 Kč
Skladem
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
11.10.2022

Šetrná a jemná lubrikace pro citlivou sliznici

ImgreenMade_safeB-Corp-CertifiedWomen_owned  

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Dlouhotrvající sametová lubrikace bez lepkavého pocitu s přírodním složením
 • Napomáhá obnovit přirozené pH a slano-kyselou rovnováhu.
 • Receptura na bázi rostlinné celulózy vhodné pro citlivý ekosystém klínu.
 • Neobsahuje aromata ani parfemace
 • Bezpečný při použití s kondomy z latexu a erotickými hračkami
 • Usnadňuje zavádění menstruačního kalíšku, Aniballu a dalších pomůcek.
 • Izotonické složení, které zabraňuje vysoušení sliznice.
 • Obal z bioplastu “I´m green plastic”. Good Clean Love® a udržitelnost
 • Osmolalita: 250 - 400 mOsmol/kg. Osmolalita a její význam?
 • pH: 4.0. Proč je důležité kyselé rozmezí pH?

Lubrikační gel v těhotenství a mateřství

Jemnost a šetrnost složení lubrikačního gelu je důležitá zejména pro těhotné ženy a kojící maminky. Maminkám po porodu usnadňují lubrikační gely návrat zpět k intimní harmonii při milování. Lubrikační gel BioNude můžete použít, i když se o miminko snažíte. Ultra jemný lubrikační gel BioNude zpříjemňuje milování s respektem k přirozenému vaginálnímu prostředí.

BioNude ultra jemný lubrikační gel je bezpečný pro každodenní použití a je možné ho používat dlouhodobě.
BioNude lubrikační gel obsahuje hydroxyethylcelulózu, která je vhodná pro citlivější jedince a ty, které dráždí lubrikační gely s aloe vera složkou.

Věděli jste, že...

optimální vaginální mikrobiom má přirozenou samočisticí schopnost, je bez zápachu a má kyselé pH? Nepříjemným zápachem, svěděním, pálením nám dává tělo najevo, že došlo k narušení rovnováhy poševního prostředí. Good Clean Love® lubrikační a vaginální gely svou hodnotou pH, osmolality a obsahem kyseliny mléčné napodobují přirozené prostředí uvnitř vaginy a tím pomáhají navrátit vašemu klínu harmonii.

S pocity suchosti při intimních hrátkách se během svého života setká většina žen. Důvodem může být například přibývající věk, hormonální výkyvy v těhotenství, po porodu, v přechodu a při nemoci. Příčinou může být i užívání některých léků. Tyto pocity vlastně ani nemusí mít konkrétní důvody. Nedostatečné přirozené zvlhčení vůbec neznamená, že se s vámi něco děje, nebo že prožíváte málo intimní harmonie ve vztahu. 

gooc-clean-love-bionude-lubrikacni-gel

 

BioNude lubrikační gel můžete používat kdykoliv během intimních chvilek i v běžném dni pro hydrataci poševního prostředí.
BioNude ultra jemný lubrikační gel napomáhá obnovit přirozené hodnoty pH a tím posílit přirozené obranné reakce těla.
BioNude lubrikační gel lze také použít při zavádění menstruačního kalíšku, venušiných kuliček, Aniballu a dalších pomůcek.

 

Good Clean Love® a respekt k intimnímu zdraví bez chemie

Good Clean Love® gely neobsahují glycerin, petrochemikálie, glykoly ani parabeny. A víte proč? Glycerin se štěpí na cukry, které jsou dokonalou potravou pro kvasinky. Parabeny zase mohou narušit hormonální rovnováhu. A co se týče petrochemikálií, jako je například propylenglykol, nemyslíme si, že by chemikálie použitá k výrobě nemrznoucí směsi a toneru patřila do lubrikačních gelů!.

Proč mají gely Good Clean Love kyselé rozmezí ph?

Optimální pH hodnota vaginy se pohybuje v rozmezí od 3,8 - 4,5. Zdravá vagina má vysokou míru obranyschopnosti, protože kyselé vaginální pH zabraňuje množení nezdravých bakterií a kvasinek. Produkty intimní péče od Good Clean Love® mají hodnotu pH vyladěnou tak, aby přesně odpovídala hodnotě zdravého vaginálního pH a předcházela výskytu a šíření nežádoucích mikroorganismů.

Good-Clean-Love-intimni-hygiena-prirodni_1

Co je osmolalita a proč je tak důležitá?

Osmolalita nám říká, jak koncentrované je množství osmoticky aktivních látek v jednotce rozpouštědla. U lubrikačních a vaginálních gelů je důležitá zejména v porovnání s hodnotou osmolality kůže či vaginálního sekretu.

Epitelová tkáň a přirozený sekret se neustále snaží udržet si stálé vnitřní prostředí, a to zejména v případě, kdy narazí na novou látku - v tomto případě lubrikant nebo vaginální gel. Pokud má lubrikant vyšší hodnotu osmolality než buňky těla (je hyperosmolární), uvolňuje vaginální tkáň svou vlastní vlhkost ve snaze dosáhnout přirozené rovnováhy. Místo zvlhčení dojde naopak k vysušení sliznice a žena může být vystavena riziku odřenin nebo odlupování kůže.

Good Clean Love lubrikační a vaginální gely jsou izoosmolární - mají stejnou nebo podobnou hodnotu osmolality. Napodobují tak přirozenou tělní sekreci a předcházejí vysoušení vaginální sliznice.

Good Clean Love® aneb ochrana přírody, udržitelnost, sociální odpovědnost

Good Clean Love® produkty jsou veganské, nesou nezávislé označení o bezpečnosti ingrediencí MADE SAFE® - neobsahují nebezpečné petrochemikálie a složky. Značka se dlouhodobě zasazuje spolu s organizací PETA za zrušení testování lubrikačních gelů na zvířatech v USA. Jako obalový materiál využívá bioplast “I´m green plastic”, při jehož výrobě se používá cukrová třtina, výrobní proces tohoto bioplastu má nižší uhlíkovou stopu.

Good Clean Love® je součástí Certified B corporation - hledá rovnováhu mezi ziskem společnosti a odpovědností vůči zákazníkům, komunitě, zaměstnancům, dodavatelům a životnímu prostředí. Je členem Organic Trade Association, která podporuje rozvoj ekologického zemědělství a lokálnost. Pomáhá neziskovým organizacím zasazujícím se o rovnoprávnost žen a dodržování lidských práv.

Good-Clean-Love-certifikace  Good-Clean-Love-certifikace  OTA_memberGood-Clean-Love-certifikace  Women_owned

Good Clean Love® je značka založená ženou pro ženy a pro ty, kteří hledají balanc mezi kvalitou, udržitelností a potěšením.

Zamilujte si produkty nové generace z řady Bio-Match

Bio-Match produkty jsou inspirovány rovnováhou lidského organismu. Jejich složení je vyvinuto tak, aby posílily přirozené obranné reakce těla a byly v symbióze s lidským organismem. Good Clean Love Bio-Match produkty jsou v souladu s přirozeným prostředím uvnitř vaginy, mají vyladěné pH a složení. Navrací ženám pocit sebevědomí, intimní harmonie a požitek z milování.

Biomatch-Good-Clean-Love-intimni-hygiena-prirodni-bio

Složení

Purified Water, Hydroxyethylcellulose, Xanthan Gum, Carrageenan, Sodium Chloride, Lactic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Ceratonia Siliqua Gum, Potassium Chloride, Calcium Chloride

 • Hydroxyethylcellulose/rostlinná celulóza - přírodní zahušťovadlo z celulózy, která je součástí buněčných stěn zelených rostlin. Šetrná k citlivé sliznici.
 • Xantham Gum/Xanthanová guma - přírodní rostlinné zahušťovadlo a stabilizátor.
 • Carrageenan/Karagenan - zahušťovadlo z mořských řas.
 • Lactic Acid/Kyselina mléčná - napomáhá udržet optimální hodnotu pH a vyrovnává množství potřebných laktobacilů. Použitá kyselina mléčná je nejvyšší farmaceutické kvality. Během procesu fermentace se používá pouze kukuřice bez GMO.
 • Ceratonia Siliqua Gum/karob - přírodní zahušťovadlo a stabilizátor ze semen rohovníku.
 • Potassium Sorbate a Sodium Benzoate - jsou alternativou ke škodlivým parabenům. Tyto syntetické konzervanty jsou povoleny v certifikované přírodní kosmetice a potravinářství. Good Clean Love® gely obsahují vždy méně než 0,5% těchto látek, tedy optimální množství potřebné k dosažení antimykotického a antimikrobiálního účinku.

BioNude ultra jemný lubrikační gel a návod k použití

Naneste v dostatečném množství na oba partnery. V případě potřeby použití opakujte. Upozornění: V případě podráždění přestaňte přípravek používat a konzultujte stav s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Tento přípravek není kontraceptivum ani spermicid.

Good_Clean_Love

Značka Good Clean Love představuje produkty pro sexuální potěšení a intimní zdraví v té nejvyšší kvalitě. Soustředí se na prevenci přenosu pohlavních chorob a pomáhá předcházet narušení přirozeného poševního prostředí. V případě existujících ženských intimních problémů pak pomáhá tělu vrátit se zpět do rovnováhy a přispívá ke zdravému prožívání sexuálního života v jakémkoliv věku. Nalézá řešení pro pocity vaginálního diskomfortu a suchosti, vyvolaných přirozeně, hormonálně i v důsledku věku. Lze používat denně pro přirozené zvlhčení.

Přečtěte si v Ladybio magazínu:

Jak mít krásný zážitek z milování a intimního sblížení?
Jak vznikla značka Good Clean Love? Její tvůrkyně, Wendy, se skoro rozpadlo manželství...
Intimní ženské problémy: kvasinky a bakteriální vaginóza