Good Clean Love Restore Obnovující vaginální gel 5 ml

65 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
11.10.2022

pH rovnováha a dlouhotrvající lubrikace

 • Napomáhá obnovit přirozené pH a poskytuje dlouhodobé zvlhčení
 • Vaginální a lubrikační gel 2v1. Jaký je mezi nimi rozdíl?
 • Organické složení na bázi vody bez parabenů, glycerinu, petrochemikálií, syntetických aromat a lepku

Made_safe  Women_owned B-Corp-CertifiedGYNECOLOGIST_Seal templates_editable

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Ulevuje od pocitů sucha, diskomfortu a přirozeně neutralizuje zápach.
 • Napomáhá mírnit nepříjemné projevy mykózy a zánětů, které vznikly v důsledku špatně zvolené intimní hygieny, lubrikačních gelů a podrážděním ze sexu.
 • Díky přiloženému aplikátoru se gel dostane na potřebné místo, kde poskytne úlevu a optimální zvlhčení.
 • Bezolejové složení s organickým aloe vera a kyselinou mléčnou - tolik potřebnou pro ochranu přirozené mikroflóry
 • Skvělý také jako lubrikační gel při milování
 • Bezpečný při použití s kondomy z latexu, polyisoprenu a erotickými pomůckami
 • 100% Izotonické složení napomáhá obnovit přirozené pH a slanost poševního prostředí. 
 • Osmolalita - 250 - 400 mOsmol/kg. Osmolalita a její význam?
 • pH: 3.4 - 4.0. Proč je důležité právě toto rozmezí ph?

 Věděli jste, že...

Každá žena se může v průběhu života setkat s nepříjemnými pocity doprovázející vaginální suchost. Příčinou může být například stres, zdravotní problémy nebo hormonální změny. Poševní suchost a nepříjemný zápach jsou projevy, kterými Vám tělo říká, že něco není v pořádku. Řada žen netuší, že jejich pH je vyšší, než by měly mít.

Optimální vaginální mikrobiom má přirozenou samočisticí schopnost, je bez zápachu a má kyselé pH. Nepříjemným zápachem, svěděním, pálením nám dává tělo najevo, že došlo k narušení rovnováhy poševního prostředí. Good Clean Love® lubrikační a vaginální gely svou hodnotou pH, osmolality a obsahem kyseliny mléčné napodobují přirozené prostředí uvnitř vaginy a tím napomáhají navrátit vašemu klínu harmonii.

Možnou příčinou nerovnováhy a zvýšení pH pochvy může být bakteriální vaginóza, nevhodná intimní hygiena, kvasinkové infekce, hormonální výkyvy, infekce močových cest nebo například užívání antibiotik.

Jak používat Restore aneb vaginální nebo lubrikační gel?

Vaginální gel

Jeho základní funkcí je udržet a obnovit zdravý vaginální ekosystém bez ohledu na sexuální aktivitu. Vaginální gel je určený pro každodenní péči kdykoliv během dne. Správně zvlhčená vaginální a poševní sliznice má přirozenou obranyschopnost a je méně náchylná ke vzniku zánětů a k infekci. Vaše intimní partie při optimálně nastavené hodnotě pH netrpí nepříjemným zápachem a nesvědí. Díky vyladěnému složení poskytuje Restore vaginální gel úlevu od nepříjemných stavů spojených s poševní suchostí, působí jako prevence vzniku zánětů a mykóz, posiluje přirozenou obranyschopnost a samočisticí funkci vaginálního prostředí.

Good-Clean-Love-Restore-vaginalni-gel 

Vaginální gel Restore můžete používat kdykoliv v běžném dni pro zvlhčení poševního prostředí, během sportovních aktivit, na cestách,prostě vždy, když pociťujete intimní nepohodu nebo nepříjemný zápach.
Restore obnovující vaginální gel je bezpečný pro každodenní použití a je možné ho používat dlouhodobě.
 

Lubrikační gel

Jeho primárním účelem je dodatečné zvlhčení pro zpříjemnění intimních chvilek při vaginálním či análním sexu, masturbaci, erotických masážích. Zvyšuje potěšení ze sexuálních hrátek a prohlubuje zážitek z intimního sblížení.

Restore obnovující vaginální gel Vám pomáhá k lepšímu prožívání intimnich chvilek! Jeho použití je vhodné pro dodatečné zvlhčení během milování.
Restore obnovující vaginální gel je bezpečný při použití s kondomy z polyisoprenu, latexu a erotickými hračkami či pomůckami.
Lubrikační a vaginální gely Good Clean Love® usnadňují zavádění menstruačního kalíšku, Aniballu, venušiných kuliček a dalších pomůcek.

Proč mají gely Good Clean Love kyselé rozmezí ph?

Optimální pH hodnota vaginy se pohybuje v rozmezí od 3,8 - 4,5. Zdravá vagina má vysokou míru obranyschopnosti, protože kyselé vaginální pH zabraňuje množení nezdravých bakterií a kvasinek. Produkty intimní péče od Good Clean Love® mají hodnotu pH vyladěnou tak, aby přesně odpovídala hodnotě zdravého vaginálního pH a předcházela výskytu a šíření nežádoucích mikroorganismů.

Good-Clean-Love-intimni-hygiena_3

Co je osmolalita a proč je tak důležitá?

Osmolalita nám říká, jak koncentrované je množství osmoticky aktivních látek v jednotce rozpouštědla. U lubrikačních a vaginálních gelů je důležitá zejména v porovnání s hodnotou osmolality kůže nebo vaginálního sekretu.

Epitelová tkáň a přirozený sekret se neustále snaží udržet si stálé vnitřní prostředí, a to zejména v případě, kdy narazí na novou látku - lubrikant nebo vaginální gel. Pokud má lubrikant vyšší hodnotu osmolality než buňky těla (je hyperosmolární), uvolňuje vaginální tkáň svou vlastní vlhkost ve snaze dosáhnout přirozené rovnováhy. Místo zvlhčení dojde naopak k vysušení sliznice a žena může být vystavena riziku odřenin nebo odlupování kůže.

Good Clean Love® lubrikační a vaginální gely jsou izoosmolární - mají stejnou nebo podobnou hodnotu osmolality. Napodobují tak přirozenou tělní sekreci a předcházejí vysoušení vaginální sliznice.

Good Clean Love® aneb ochrana přírody, udržitelnost, sociální odpovědnost

Good Clean Love® produkty jsou veganské, nesou nezávislé označení o bezpečnosti ingrediencí MADE SAFE® - neobsahují nebezpečné petrochemikálie a složky. Značka se dlouhodobě zasazuje spolu s organizací PETA za zrušení testování lubrikačních gelů na zvířatech v USA.

  OTA_member  Good-Clean-Love-certifikace    Good-Clean-Love-certifikace  Women_owned

Good Clean Love® je součástí Certified B corporation - hledá rovnováhu mezi ziskem společnosti a odpovědností vůči zákazníkům, komunitě, zaměstnancům, dodavatelům a životnímu prostředí. Je členem Organic Trade Association, která podporuje rozvoj ekologického zemědělství a lokálnost. Pomáhá neziskovým organizacím zasazujícím se o rovnoprávnost žen a dodržování lidských práv.

Good Clean Love® je značka založená ženou pro ženy a pro ty, kteří hledají balanc mezi kvalitou, udržitelností a potěšením.

Zamilujte si produkty z řady Bio-Match od Good Clean Love®

Bio-Match produkty jsou inspirovány rovnováhou lidského organismu. Jejich složení je vyvinuto tak, aby posílily přirozené obranné reakce těla a byly v symbióze s lidským organismem.

Good Clean Love® Bio-Match produkty jsou v souladu s přirozeným prostředím uvnitř vaginy, mají vyladěné pH a složení. Navrací ženám pocit sebevědomí, intimní harmonie a požitek z milování.

Biomatch-Good-Clean-Love-intimni-hygiena-prirodni-bio

Složení:

 • Organic Aloe Barbadensis Leaf Juice/Organická šťáva z listů aloe vera - je známá zejména pro přisuzované zklidňující, hojivé a regenerační účinky. Spolu s ostatními složkami tvoří lubrikační a vaginální gely, které napodobují přirozenou ženskou sekreci. Good Clean Love® používá pouze to nejkvalitnější organické aloe vera, což umožňuje vyrábět gely s nízkým obsahem konzervačních látek.
 • Xantham Gum/Xanthanová guma - přírodní rostlinné zahušťovadlo a stabilizátor
 • Lactic Acid/Kyselina mléčná - napomáhá udržet optimální hodnotu pH a vyrovnává množství potřebných laktobacilů. Použitá kyselina mléčná je nejvyšší farmaceutické kvality. Během procesu fermentace se používá pouze kukuřice bez GMO.
 • Natural Flavor/Přírodní aroma - z certifikovaných organických rostlin. Good Clean Love® používá pouze přírodní aromata schválená pro použití v potravinářství.
 • Potassium Sorbate a Sodium Benzoate - jsou alternativou ke škodlivým parabenům. Tyto syntetické konzervanty jsou povoleny v certifikované přírodní kosmetice a potravinářství. Good Clean Love® gely obsahují vždy méně než 0,5% těchto látek, tedy optimální množství potřebné k dosažení antimykotického a antimikrobiálního účinku.
Restore Obnovující vaginální gel a návod k použití

Před a po aplikaci si důkladně umyjte ruce. Vyjměte aplikátor z obalu. Vytáhněte píst aplikátoru a našroubujte jej na tubu. Aplikátor naplňte 4 g Restore Obnovujícího vaginálního gelu. Pro usnadnění aplikace během prvního použití můžete oblast poševního vchodu a špičku aplikátoru navlhčit malým množstvím gelu. Aplikátor zasuňte do vaginy v sedě nebo vleže na zádech s ohnutými koleny. Pístem vytlačte lubrikační gel. Použití lubrikačního gelu je nejefektivnější před spaním. Nejprve používejte po 3 po sobě jdoucí noci (každá dávka 4 gramy) a poté 1-2 krát týdně.Aplikátor po použití umyjte horkou mýdlovou vodou a nechte uschnout. Vždy se ujistěte, že je před dalším použitím aplikátor čistý a suchý. Restore Obnovující vaginální gel lze také nanést snadno rukou.
Upozornění: Při přetrvávajícím podráždění přestaňte přípravek používat. Kontaktujte svého lékaře v případě výskytu přetrvávajícího vaginálního zápachu nebo zápachu spojeného s pálením, svěděním, podrážděním nebo výtokem. Restore® vaginální gel není antikoncepce ani spermicid. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo kojíte, konzultujte použití přípravku s lékařem. Skladujte při pokojové teplotě.

Good_Clean_Love

Značka Good Clean Love představuje produkty pro sexuální potěšení a intimní zdraví v té nejvyšší kvalitě. Soustředí se na prevenci přenosu pohlavních chorob a pomáhá předcházet narušení přirozeného poševního prostředí. V případě existujících ženských intimních problémů pak pomáhá tělu vrátit se zpět do rovnováhy a přispívá ke zdravému prožívání sexuálního života v jakémkoliv věku. Nalézá řešení pro pocity vaginálního diskomfortu a suchosti, vyvolaných přirozeně, hormonálně i v důsledku věku. Lze používat denně pro přirozené zvlhčení.

Přečtěte si v Ladybio magazínu:

Co dalšího LadyBio doporučuje pro zdravou intimní hygienu a pro zpříjemnění menstruace? 
Jak vznikla značka Good Clean Love? Její tvůrkyně, Wendy, se skoro rozpadlo manželství...
Bakteriální vaginóza a kvasinkové infekce