Jak s námi spolupracovat?

LadyBio je otevřené jakékoliv spolupráci s obchodníky, blogery, youtubery i výrobci. Chcete s námi podnikat nebo se zabývat přírodní kosmetikou? Podívejte se, jakou spolupráci vám nabízíme.

Spoluprace-s-LadyBio

 

Jsem influencer. Chci být LadyBio ambasador a zkoušet nové produkty

Být bloger nebo youtuber je dnes takříkajíc „v módě". Dělat to může každý, ale ne každý je dobrý. My dáváme šance všem — známým i méně známým influencerům. Jen máme pár podmínek:

 • musíte se zabývat přírodní nebo vegan kosmetikou a mít s ní zkušenost,
 • sympatizovat s LadyBio filozofií — mít kladný přístup k přírodě, ekologii, šetrnosti, udržitelnosti, přirozené kráse a zdraví,
 • mít slušnou fanouškovskou základnu,
 • profesionálně a zodpovědně jednat,
 • respektovat naše zásady,
 • nekopírovat,
 • být féroví a umět spravedlivě hodnotit. 

 

Cítíte se na to? 

 

Mám obchod, jsem kosmetička nebo vizážistka

Je několik možností, jak s námi spolupracovat. Podporujeme malé české obchůdky zdravé výživy a přírodní kosmetiky. Stačí navštívit náš Velkoobchod a podívat se, jakou pro vás máme nabídku. Naše značky totiž můžete zakoupit i velkoobchodně. Neváhejte nám napsat o konkrétní podmínky!

 

Chci publikovat do LadyBio magazínu

LadyBio není jen e-shop. LadyBio je také místo pro inspiraci a poznání. Proto jsme založili Magazín, ve kterém se věnujeme beauty i lifestylovým tématům, které ženy zajímají a často si o ně u nás říkají. Nejčastěji jsou to recenze na kosmetiku, řešení beauty problému, intim otázky a problematika složení kosmetiky. Nyní LadyBio Magazín otevíráme všem, kteří chtějí přispět svým článkem. Vytvořili jste svou vlastní kosmetiku a chcete ji všem představit? Zabýváte se zajímavým projektem nebo se chcete podělit o zkušenosti s problémem, který řeší i ostatní? Ozvěte se nám na ladybio@ladybio.cz, rádi se o tom s vámi pobavíme.

 

Vyrábím vlastní kosmetiku nebo dovážím skvělou značku a chci ji u vás prodávat

Výborně! Budeme se moc těšit. A děkujeme, že jste si vybral zrovna nás jako svého obchodního partnera. Napište nám, zavolejte a také se podívejte na stránku Marketplace, kde najdete informace o naší obchodní spolupráci.

 

Mám vlastní web a dává mi smysl affiliate program

Staňte se naším marketingovým partnerem a pomozte nám s propagací! Affiliate program je na LadyBio dobře ukotvený už roky. Přidejte se k našemu projektu a vydělávejte. Umístěte na své stránky reklamní banner LadyBio a získejte 12 % z ceny každé objednávky přicházející z takového banneru.

Do spolupráce vítáme zejména neziskovky.

 

Jak funguje affiliate program LadyBio?

 • Po registraci si stáhnete banner nebo použijete odkaz, který zveřejníte na své internetové stránce nebo blogu. Nabízíme také XML feed.
 • Návštěvník vašeho webu na něj klikne, což ho přesměruje na stránky www.ladybio.cz
 • U návštěvníka se uloží cookie soubor s platností 730 dní.
 • Objedná-li si v této době produkty z eshopu LadyBio, je objednávka automaticky evidována pod vaším jménem jako vámi získaná.
 • Po uhrazení objednávky získáváte nárok na provizi ve výši 12 % z hodnoty objednávky bez DPH a bez poštovného. Plátci si DPH připočítají.
 • Provize je vyplácena na Vaši žádost (výplatní minimum je 200 Kč), nebo poukázkou pro nákup v eshopu, budete-li chtít. Provizi můžete použít na cokoliv chcete. 

Chcete se stát naším affiliate partnerem už dnes? Registrujte se tady.  

JARO JE TADY ObsahNastavení POLE TEXT OBRÁZEK TLAČÍTKO MEZERA HTML MESSENGER První krok Po odeslání Jarní slevy 20% dolů ! SLEVOVÝ KÓD: JAROJETADY *Při nákupu nad 2000 Kč. Značky: Akamuti, Antonin .B, Baims, Cosm'etika, Glyde, ESP, Je Joue, OOH!, Rawgaia, Toraf, Walden, Yarok, Tropic Isle Living. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky