Jak s námi spolupracovat?

LadyBio je otevřené jakékoliv spolupráci s obchodníky, blogery, youtubery i výrobci. Chcete s námi podnikat nebo se zabývat přírodní kosmetikou? Podívejte se, jakou spolupráci vám nabízíme.

Spoluprace-s-LadyBio

 

Jsem influencer. Chci být LadyBio ambasador a zkoušet nové produkty

Být bloger nebo youtuber je dnes takříkajíc „v módě". Dělat to může každý, ale ne každý je dobrý. My dáváme šance všem — známým i méně známým influencerům. Jen máme pár podmínek:

 • musíte se zabývat přírodní nebo vegan kosmetikou a mít s ní zkušenost,
 • sympatizovat s LadyBio filozofií — mít kladný přístup k přírodě, ekologii, šetrnosti, udržitelnosti, přirozené kráse a zdraví,
 • mít slušnou fanouškovskou základnu,
 • profesionálně a zodpovědně jednat,
 • respektovat naše zásady,
 • nekopírovat,
 • být féroví a umět spravedlivě hodnotit. 

 

Cítíte se na to? 

 

Mám obchod, jsem kosmetička nebo vizážistka

Je několik možností, jak s námi spolupracovat. Podporujeme malé české obchůdky zdravé výživy a přírodní kosmetiky. Stačí navštívit náš Velkoobchod a podívat se, jakou pro vás máme nabídku. Naše značky totiž můžete zakoupit i velkoobchodně. Neváhejte nám napsat o konkrétní podmínky!

 

Chci publikovat do LadyBio magazínu

LadyBio není jen e-shop. LadyBio je také místo pro inspiraci a poznání. Proto jsme založili Magazín, ve kterém se věnujeme beauty i lifestylovým tématům, které ženy zajímají a často si o ně u nás říkají. Nejčastěji jsou to recenze na kosmetiku, řešení beauty problému, intim otázky a problematika složení kosmetiky. Nyní LadyBio Magazín otevíráme všem, kteří chtějí přispět svým článkem. Vytvořili jste svou vlastní kosmetiku a chcete ji všem představit? Zabýváte se zajímavým projektem nebo se chcete podělit o zkušenosti s problémem, který řeší i ostatní? Ozvěte se nám na ladybio@ladybio.cz, rádi se o tom s vámi pobavíme.

 

Vyrábím vlastní kosmetiku nebo dovážím skvělou značku a chci ji u vás prodávat

Výborně! Budeme se moc těšit. A děkujeme, že jste si vybral zrovna nás jako svého obchodního partnera. Napište nám, zavolejte a také se podívejte na stránku Marketplace, kde najdete informace o naší obchodní spolupráci.

 

Mám vlastní web a dává mi smysl affiliate program

Staňte se naším marketingovým partnerem a pomozte nám s propagací! Affiliate program je na LadyBio dobře ukotvený už roky. Přidejte se k našemu projektu a vydělávejte. Umístěte na své stránky reklamní banner LadyBio a získejte 12 % z ceny každé objednávky přicházející z takového banneru.

Do spolupráce vítáme zejména neziskovky.

 

Jak funguje affiliate program LadyBio?

 • Po registraci si stáhnete banner nebo použijete odkaz, který zveřejníte na své internetové stránce nebo blogu. Nabízíme také XML feed.
 • Návštěvník vašeho webu na něj klikne, což ho přesměruje na stránky www.ladybio.cz
 • U návštěvníka se uloží cookie soubor s platností 730 dní.
 • Objedná-li si v této době produkty z eshopu LadyBio, je objednávka automaticky evidována pod vaším jménem jako vámi získaná.
 • Po uhrazení objednávky získáváte nárok na provizi ve výši 12 % z hodnoty objednávky bez DPH a bez poštovného. Plátci si DPH připočítají.
 • Provize je vyplácena na Vaši žádost (výplatní minimum je 200 Kč), nebo poukázkou pro nákup v eshopu, budete-li chtít. Provizi můžete použít na cokoliv chcete. 

Chcete se stát naším affiliate partnerem už dnes? Registrujte se tady.