V Hradci Králové otevíráme nový organický salon s filosofií Clean Beauty!

Korektory

2 položek celkem
ErePerez ArnicaConcealer 640x960 WEB All22
929 Kč

Plné krytí pro sjednocenou pleť Kryje tmavé kruhy pod očima. Střední až silná...

1426
ErePerez LycheeCremeCorrector 640x960 WEB 05 Cinco20
989 Kč

Korektor pro zdravě rozzářený vzhled krémová konzistence obsahuje extrakt z liči a...

4399

„Jak se mi i teď může udělat pupínek!“ 

Znáte to? My bohužel taky. Ale díky našim nejlepším přírodním korektorům to můžeme hodit za hlavu.  

Přírodní korektory totiž perfektně maskují nedokonalosti pleti a zároveň léčí zanícená místa. Nebo skryjí i kruhy pod očima či pomůžou léčit pigmentové skvrny. Jsou jednoduše dokonalé a – jako všechno na našem e-shopu – jsou bez chemie. Přírodní korektory jsou také nejlepší na pigmentové skvrny! Pokožku krásně vyživí. 

Vyzkoušejte malý zázrak a buďte krásná bez chemie. 

Minerální korektor můžete vrstvit a tím určit sílu kryvosti

Minerální korektory jsou ve světě líčení novinkou. Vypadají jako minerální make-upy — nejčastěji ve formě prášku a nanášejí se kosmetickým štětcem. Velmi dobře se vrství, a tak si sami můžete zvolit, jak moc krycí budou.

Složení, jak napovídá sám název, je založeno na přírodních minerálech, které vyživují, chrání a zpevňují pokožku. Přírodní minerální korektory sedí všem typům pleti a lze je kombinovat s různými druhy make-upů, pudrů, bronzerů a rozjasňovačů.

K perfektnímu nanesení používejte kosmetický štětec na korektory. V LadyBio nabídce najdete štětce z eko a recyklovaných materiálů.

Krémový korektor je klasika, která nezklame

Nabídka krémových korektorů je široká, a to i ve světě přírodní kosmetiky. V LadyBio nabídce najdete přírodní krémové korektory, které dobře skrývají nedokonalosti pleti a zároveň se je snaží řešit.

Složení takových korektorů obsahuje například extrakty z léčivých bylinek, které urychlují hojení nebo mají přirozené antibakteriální vlastnosti.

Krémový korektor nejlépe nanesete plochým pevným kosmetickým štětcem. V LadyBio nabídce najdete štětce z eko a recyklovaných materiálů.