Přírodní krémy na nohy

Nejprodávanější

Urtekram Krém na nohy s Aloe vera 100 ml
 
189 Kč
1 položek celkem
Urtekram Krém na nohy s Aloe vera 100 ml Kód: 0005

Hebké paty po celý rok

Paty a chodidla moc často neukazujeme, ale když na to přijde, chceme, aby byli hebké, svěží a mladistvé. Hroší bílá odumřelá kůže, otoky a výrazné žíly dokážou potrápit a vyvolat stud. Vyřešte to přírodní cestou.

Přírodní krémy na nohy obsahují extra dávku regeneračních a zvláčňujících látek. Aktivně podporují tvorbu nových buněk, mnoho z nich je přirozeně antibakteriálních a pomáhají s hojením a zvláčněním. Základem bývají rostlinná másla, vosky nebo oleje obohacené o éterické oleje a výtažky z léčivek.

Pro ještě efektivnější boj proti odumřelým buňkám doporučujeme tělový peeling nebo scrub.

 

LadyBio tip: Jak ještě vylepšit péči o chodidla? vyzkoušejte ekologický kartáč a pemzu na chodidla z recyklovaného skla od EcoTools nebo vegan laky na nehty s šetrným složením a skvělými barvami.

 

Přečtěte si v LadyBio magazínu

Nestyďte se chodit bosá. Zbavte se tvrdých pat už nadobro

 

JARO JE TADY ObsahNastavení POLE TEXT OBRÁZEK TLAČÍTKO MEZERA HTML MESSENGER První krok Po odeslání Jarní slevy 20% dolů ! SLEVOVÝ KÓD: JAROJETADY *Při nákupu nad 2000 Kč. Značky: Akamuti, Antonin .B, Baims, Cosm'etika, Glyde, ESP, Je Joue, OOH!, Rawgaia, Toraf, Walden, Yarok, Tropic Isle Living. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky