Přírodní pleťové krémy

Nejprodávanější

24 položek celkem
Akamuti Oční revitalizér Šípková růže 12 ml Kód: 0836
Balm Balm Balzám na obličej Pelargonie 30 ml Kód: 0640
Balm Balm Šípkový balzám Malý zázrak 30 ml Kód: 1490
Ere Perez Brusinkové máslo pro oči i rty 10 g Kód: 1415
Ere Perez Zkrášlující moringový krém 50 g Kód: 2834
Argital Krém na akné s lopuchovým kořenem 50 ml Kód: 0094
Balm Balm Balzám na obličej Tea Tree 30 ml
299 Kč
Kód: 0644

Pleťový krém je základ péče o pleť

Pleťový krém patří mezi nejzákladnější výbavu pro péči o pleť a málo kdo se bez něj obejde. Voda, vzduch, životní styl, geny — to vše se podepisuje na každé tváři. Pokud chceme svou pleť ochránit, právě krém nám jako první nabízí svou pomocnou ruku.

Zvláčňuje pokožku, chrání ji před okolními vlivy, pomáhá s regenerací a podle typu a složení pomáhá s dalšími specifickými problémy. Přírodní pleťové krémy v LadyBio nabídce mají přírodní složení, obsahují rostlinná másla, extrakty z rostlin a léčivek, panenské oleje, kyseliny a enzymy. Nabídka je široká, proto jsme je pro snadnější výběr rozdělili na:

  • denní,
  • noční,
  • bezvodé
  • oční.

Naše zákaznice si nejvíce chválí živou kosmetiku Rawgaia, berlínskou i+m Naturkosmetik, slovenskou Dulcia a my osobně v LadyBio nedáme dopustit na australskou Ere Perez.

Máte pocit, že krém je pro vás málo? Podpořte jeho účinky vhodnou květovou vodou, sérem, panenským olejem nebo bezvodým balzámem.

Přečtěte si v LadyBio magazínu:

JARO JE TADY ObsahNastavení POLE TEXT OBRÁZEK TLAČÍTKO MEZERA HTML MESSENGER První krok Po odeslání Jarní slevy 20% dolů ! SLEVOVÝ KÓD: JAROJETADY *Při nákupu nad 2000 Kč. Značky: Akamuti, Antonin .B, Baims, Cosm'etika, Glyde, ESP, Je Joue, OOH!, Rawgaia, Toraf, Walden, Yarok, Tropic Isle Living. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky