V Hradci Králové otevíráme nový organický salon s filosofií Clean Beauty!

Good Clean Love Almost Naked® Organický lubrikační gel

529 Kč 59 Kč
Skladem
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
4.10.2023

Milujte se organicky!

 • Poskytuje dlouhodobé zvlhčení a imituje přirozenou lubrikaci
 • 95% organické složení na bázi vody bez parabenů, glycerinu, petrochemikálií, syntetických parfemací a lepku
 • Napomáhá obnovit pH rovnováhu

  ImgreenOregon_tilthB-Corp-CertifiedGYNECOLOGIST_Seal templates_editable

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Přírodní lubrikant s vyváženým pH pro zábavnější milování
 • Dlouhotrvající sametová lubrikace bez lepkavého pocitu
 • Jemné citronovo - vanilkové aroma
 • Bezolejové složení s organickým aloe vera a kyselinou mléčnou - tolik potřebnou pro ochranu přirozené mikroflóry
 • Napomáhá mírnit nepříjemné projevy mykózy a zánětů, které vznikly v důsledku špatně zvolené intimní hygieny, lubrikačních gelů a podrážděním ze sexu.
 • Osmolalita - 250 - 400 mOsmol/kg. Osmolalita a její význam?
 • Bezpečný při použití s kondomy z latexu, polyisoprenu a erotickými hračkami
 • Usnadňuje zavádění menstruačního kalíšku, Aniballu a dalších pomůcek.
 • pH: 4.1 - 4.5. Proč je důležité právě toto rozmezí pH?
 • Obal z bioplastu “I´m green plastic”
 • Uhlíkově neutrální lubrikant. Good Clean Love a udržitelnost
 • Oregon Tilth certifikace
 • Výhodné balení 118 ml

Věděli jste, že...

S pocity suchosti při intimních hrátkách se během svého života setká většina žen. Důvodem může být například přibývající věk, porod nebo užívání některých léků. Někdy tyto pocity ani nemusí mít konkrétní důvody. Nedostatečné přirozené zvlhčení neznamená, že se s vámi něco děje, nebo že prožíváte málo intimní harmonie ve vztahu.

Existuje společný mýtus o tom, že nejprve musí přijít vzrušení a až potom sex. Použití lubrikačního gelu může naopak vzrušující pocity vyvolat. Nechte se unést svůdností! Lubrikační gel totiž skvěle slouží i jako "afrodiziakum" při erotických masážích a hrách. Přirozené zvlhčení vás psychicky i fyzicky uvolní a příjemně naladí.

Optimální vaginální mikrobiom má přirozenou samočisticí schopnost, je bez zápachu a má kyselé pH. Nepříjemným zápachem, svěděním, pálením nám dává tělo najevo, že došlo k narušení rovnováhy poševního prostředí. Good Clean Love® lubrikační a vaginální gely svou hodnotou pH, osmolality a obsahem kyseliny mléčné napodobují přirozené prostředí uvnitř vaginy a tím napomáhají navrátit vašemu klínu harmonii.

Almost Naked® organický lubrikační gel obsahuje aromata schválená pro použití v potravinářství. Stačí jeden vlhký polibek...

good-clean-love-almost-naked-organicky-lubrikacni-gel-bio-aloe-vera 

Almost Naked® organický lubrikační gel můžete používat kdykoliv během intimních chvilek i v běžném dni pro hydrataci poševního prostředí.
Almost Naked® organický lubrikační gel napomáhá obnovit přirozené hodnoty pH a tím posílit přirozené obranné reakce těla.
Almost Naked® organický lubrikační gel lze také použít při zavádění menstruačního kalíšku a při používání vaginálních dilatátorů nebo Aniballu.

Lubrikační gely s přidanou hodnotou bez glycerinu, petrochemikálií a parabenů

Good Clean Love® gely neobsahují glycerin, petrochemikálie, parabeny a víte proč? Glycerin se štěpí na cukry, které jsou dokonalou potravou pro kvasinky. Parabeny zase mohou narušit hormonální rovnováhu. A co se týče petrochemikálií, jako je například propylenglykol, nemyslíme si, že by chemikálie použitá k výrobě nemrznoucí směsi a toneru patřila do lubrikačních gelů!

Proč mají gely Good Clean Love® kyselé rozmezí ph?

Optimální pH hodnota vaginy se pohybuje v rozmezí od 3,8 - 4,5. Zdravá vagina má vysokou míru obranyschopnosti, protože kyselé vaginální pH zabraňuje množení nezdravých bakterií a kvasinek. Produkty intimní péče od Good Clean Love® mají hodnotu pH vyladěnou tak, aby přesně odpovídala hodnotě zdravého vaginálního pH a předcházela výskytu a šíření nežádoucích mikroorganismů.

 Good-Clean-Love-intimni-hygiena-prirodni-bio

Co je osmolalita a proč je tak důležitá?

Osmolalita nám říká, jak koncentrované je množství osmoticky aktivních látek v jednotce rozpouštědla. U lubrikačních a vaginálních gelů je důležitá zejména v porovnání s hodnotou osmolality kůže a vaginálního sekretu.

Epitelová tkáň a přirozený sekret se neustále snaží udržet si stálé vnitřní prostředí, a to zejména v případě, kdy narazí na novou látku - lubrikant nebo vaginální gel. Pokud má lubrikant vyšší hodnotu osmolality než buňky těla (je hyperosmolární), uvolňuje vaginální tkáň svou vlastní vlhkost ve snaze dosáhnout přirozené rovnováhy. Místo zvlhčení dojde naopak k vysušení sliznice a žena může být vystavena riziku odřenin, odlupování kůže a je následně náchylnější k vaginálním infekcím.

Good Clean Love® lubrikační a vaginální gely jsou izoosmolární - mají stejnou nebo podobnou hodnotu osmolality. Napodobují tak přirozenou tělní sekreci a předcházejí vysoušení vaginální sliznice.

Good Clean Love® aneb ochrana přírody, udržitelnost, sociální odpovědnost

Organický lubrikační gel Almost Naked® byl vyhlášen prvním uhlíkově neutrálním lubrikačním gelem na světě. Za každý zakoupený lubrikační gel Almost Naked® věnuje značka Good Clean Love® finanční částku v hodnotě uhlíkové stopy jednoho balení na podporu projektů, které se podílejí na snížení produkce skleníkových plynů.

Produkt nese označení Oregon Tilth certifikátu. To znamená, že Almost Naked® organický lubrikační gel splňuje velice přísné standardy ekologické certifikace, obsahuje 95% organických složek.

Good Clean Love® produkty jsou veganské, nesou nezávislé označení o bezpečnosti ingrediencí MADE SAFE® - neobsahují nebezpečné petrochemikálie a složky. Značka se dlouhodobě zasazuje spolu s organizací PETA za zrušení testování lubrikačních gelů na zvířatech v USA. Jako obalový materiál využívá bioplast “I´m green plastic”, při jehož výrobě se používá cukrová třtina, výrobní proces tohoto bioplastu má nižší uhlíkovou stopu.

Good-Clean-Love-certifikace  OTA_member  Good-Clean-Love-certifikace  Good-Clean-Love-certifikace  Good-Clean-Love-certifikace  Women_owned

Good Clean Love® je součástí Certified B corporation - hledá rovnováhu mezi ziskem společnosti a odpovědností vůči zákazníkům, komunitě, zaměstnancům, dodavatelům a životnímu prostředí. Je členem Organic Trade Association, která podporuje rozvoj ekologického zemědělství a lokálnost. Pomáhá neziskovým organizacím zasazujícím se o rovnoprávnost žen a dodržování lidských práv. 

Good Clean Love® je značka založená ženou pro ženy a pro ty, kteří hledají balanc mezi kvalitou, udržitelností a potěšením.

Zamilujte si produkty z řady Bio-Match od Good Clean Love®

Bio-Match produkty jsou inspirovány rovnováhou lidského organismu. Jejich složení je vyvinuto tak, aby posílily přirozené obranné reakce těla a byly v symbióze s lidským organismem.

Good Clean Love® Bio-Match produkty jsou v souladu s přirozeným prostředím uvnitř vaginy, mají vyladěné pH a složení. Navrací ženám pocit sebevědomí, intimní harmonie a požitek z milování.

Biomatch-Good-Clean-Love-intimni-hygiena-prirodni-bio

Složení (INCI):

Organic Aloe Barbadensis Leaf Juice, Xanthan Gum, Agar, Lactic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, and Natural Flavor

 • Organic Aloe Barbadensis Leaf Juice/Organická šťáva z listů aloe vera - je známá zejména pro přisuzované zklidňující, hojivé a regenerační účinky. Spolu s ostatními složkami tvoří lubrikační a vaginální gely, které napodobují přirozenou ženskou sekreci. Good Clean Love® používá pouze to nejkvalitnější organické aloe vera, což umožňuje vyrábět gely s nízkým obsahem konzervačních látek.
 • Xantham Gum/Xanthanová guma - přírodní rostlinné zahušťovadlo a stabilizátor
 • Agar - přírodní zahušťovadlo získané z mořských řas. Podporuje klouzavost lubrikačního gelu.
 • Lactic Acid/Kyselina mléčná - napomáhá udržet optimální hodnotu pH a vyrovnává množství potřebných laktobacilů. Použitá kyselina mléčná je nejvyšší farmaceutické kvality. Během procesu fermentace se používá pouze kukuřice bez GMO.
 • Natural Flavor/Přírodní aroma - z certifikovaných organických rostlin. Good Clean Love® používá pouze přírodní aromata schválená pro použití v potravinářství.
 • Potassium Sorbate a Sodium Benzoate - jsou alternativou ke škodlivým parabenům. Tyto syntetické konzervanty jsou povoleny v certifikované přírodní kosmetice a potravinářství. Good Clean Love® gely obsahují vždy méně než 0,5% těchto látek, tedy optimální množství potřebné k dosažení antimykotického a antimikrobiálního účinku.
Good Clean Love® upozorňuje

Pokud při používání gelu cítíte jemné mravenčení nebo hřejivé teplo, je tomu tak proto, že pH Vaší pochvy je pravděpodobně vyšší, než má být. Produkty značky Good Clean Love mají vyrovnané přírodní složení, proto může být tento projev důkazem toho, že se pH vaginy navrací do přirozeného stavu a poševní prostředí se obnovuje.

Organický lubrikační gel Almost Naked® a návod k použití

Naneste v dostatečném množství na oba partnery. V případě potřeby použití opakujte. Upozornění: V případě podráždění přestaňte přípravek používat a konzultujte stav s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Good_Clean_Love

Značka Good Clean Love představuje produkty pro sexuální potěšení a intimní zdraví v té nejvyšší kvalitě. Soustředí se na prevenci přenosu pohlavních chorob a pomáhá předcházet narušení přirozeného poševního prostředí. V případě existujících ženských intimních problémů pak pomáhá tělu vrátit se zpět do rovnováhy a přispívá ke zdravému prožívání sexuálního života v jakémkoliv věku. Nalézá řešení pro pocity vaginálního diskomfortu a suchosti, vyvolaných přirozeně, hormonálně i v důsledku věku. Lze používat denně pro přirozené zvlhčení.

Přečtěte si v Ladybio magazínu:

Jak mít krásný zážitek z milování a intimního sblížení?
Jak vznikla značka Good Clean Love? Její tvůrkyně, Wendy, se skoro rozpadlo manželství...

 

Good_Clean_Love
Značka Good Clean Love představuje produkty pro sexuální potěšení a intimní zdraví v té nejvyšší kvalitě. Soustředí se na prevenci přenosu pohlavních chorob a pomáhá předcházet narušení přirozeného poševního prostředí. V případě existujících ženských intimních problémů pak pomáhá tělu vrátit se zpět do rovnováhy a přispívá ke zdravému prožívání sexuálního života v jakémkoliv věku. Nalézá řešení pro pocity vaginálního diskomfortu a suchosti, vyvolaných přirozeně, hormonálně i v důsledku věku. Lze používat denně pro přirozené zvlhčení. 
 
Good Clean Love gely jsou ohleduplné i k té nejcitlivější sliznici. Neobsahují petrochemikálie, glycerin ani parabeny. Produkty Good Clean Love jsou veganské, vyrobené z prémiových přísad a bezpečné pro každodenní použití.

Značka Good Clean Love nachází rovnováhu mezi ziskem společnosti a odpovědností vůči zákazníkům, komunitě, zaměstnancům, dodavatelům a životnímu prostředí. Je členem organizace PETA, nese certifikaci MADE SAFE, Member of the Organic Trade Association, Certified B-Corporation a Certified Woman-Owned Bussiness. Podporuje neziskové organizace zasazující se o rovnoprávnost žen a  dodržování lidských práv.