Testujeme: Jak u nás obstála vůně, která ladí k podvečeru, See the Moonlight od Walden?

Psát recenzi na parfém je těžké. Jak popsat vůni? Existují ta pravá slova? A co teprve subjektivní pocit! Růže voní každému jinak, protože v něm vyvolává jiný pocit. Chvíli se mi zdálo, že psát recenzi na parfém není vhodné, ale roll on přírodní parfém See the Moonlight si ji zaslouží.
 
see the moonlight recenze
 
S vůněmi mám problém. Voní mi vše, ale jen špetička z nich je takříkajíc „tím pravým“. Už dvanáct let jsem totálně zamilovaná do arabské vůně, kterou jsem dostala jako dárek z cest po Dubaji. Netuším, jaká je to značka (prý unikát tamního parfuméra), netuším, jaké složky v sobě ukrývá. Každopádně ji miluji a dávám si ji ve chvílích patřících jen mně. Zejména proto, že ostatní ji nemůžou vystát. Je silná, kořeněná a prý příliš vtíravá. Mně naopak přijde unikátní, mystická a nutí mě myslet na dobrodružství, která mě v životě čekají. Co na plat. Užívám si ji tedy o samotě a dále hledám vůni, která bude příjemná pro mě i mé okolí.
 
Přesně takovou jsem našla na pracovní schůzce s naší Veronikou, CEO LadyBio. Jako obvykle přinesla pár testerů kosmetiky a mezi nimi byl tentokrát i Walden olejový parfém See the Moonlight

Přírodní parfémy Walden kráčejí ve stopách původních parfumérů

Vůně jsou sofistikovaným spojením nejkvalitnějších 100% přírodních absolutů, pryskyřic a éterických olejů z celého světa. Jméno získaly po vlivné novele „Walden“ od Henryho Davida Thoreaua. Kniha, která je dílem meditací, dílem příručkou pro prostý život v přírodním prostředí, inspirovala bezpočet čtenářů. Parfémy Walden se pyšní tím, že mohou kráčet v jejích stopách. Se svou nabídkou přírodních alternativ k masově vyráběným vůním vznikajících v průmyslových procesech a propagovaných celebritami se parfémy Walden hrdě vrací ke zlatým dnům pravého voňavkářství, kdy byly vůně vyráběny ručně v malém množství z přírodních ingrediencí nejvyšší kvality. 

Vůně See the Moonlight spojuje bergamot, jasmín, růži, santalové dřevo a ibišek

Olejové parfémy mají, jak název napovídá, základ v oleji. Déle vydrží, vyniká na pulzních místech těla a co je nejzajímavější — potřebuje k plné síle poslední ingredienci — vás. Stejný olejový parfém bude na každém vonět jinak. A v tom spočívá jedna z jeho výjimečností.

Další unikátnost Walden parfému See the Moonlight je spojení ingrediencí, které skutečně vyvolávají atmosféru tajemství. Ladí k večeru, obědu v přírodě, dlouhé snídani na terase a pomalé vycházce historickým městem. Dávám si jej, když si oblékám volné triko s odhaleným ramenem, nosím rozpuštěné vlasy, když mám náladu na zemité přírodní barvy a lehký make-up. Budete ho milovat, když venku bude pofukovat lehký svěží vánek a měkký šátek nebo heboučký svetr vám bude objímat ramena. Udržuje meditační náladu, lehký úsměv a klidnou mysl povznesenou nad problémy. Vůně je ale vhodná i do společnosti, kde si vyslouží komplimenty mužů a žen, i vyzvídavé otázky, čím to voníte. Je to výrazná, klidná, hřejivá vůně.

see the moonlight recenze (2)
 
Walden popisuje See the Moonlight jako omamnou vůni otevírající se svěžími tóny bergamotu následovanou srdcem z jasmínu a náznaky růže. Na konci ucítíte vzácné santalové dřevo a exotický ibišek.

Přírodní olejové parfémy nejsou pro každého. Jsou přesným opakem syntetických parfémů a pro ty, kterým takové parfémy voní, mohou být přírodní vůně těžké a neobvyklé. Pokud však vyhledáváte kosmetiku s rostlinným složením, éterické oleje, obklopujete se květinami a čicháte ke kávě, ořechům a všemu, co roste, parfém See the Moonlight může být tou pravou vůní pro vás.

/walden-parfem-see-the-moonlight-50-ml/

/walden-parfem-see-the-moonlight-15-ml/

/walden-parfem-see-the-moonlight-5-ml/