Nadirah Těhotenský přívěsek lotosový květ

669 Kč 553 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
11.1.2021

Přívěsek se zvonivou kuličkou zpívá miminku už v bříšku

  • Uvnitř přívěsku je „harmony ball" kulička vydávající zvonivý zvuk
  • Tento zvuk podporuje pocit klidu a harmonie
  • Přívěsek je na dlouhém řetízku, aby dosahoval až k bříšku a děťátko ho mohlo slyšet

slovenska-kosmetika skvele-jako-darek

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Základní materiál pro výrobu tohoto přívěsku je mosaz bez použití těžkých kovů (olovo, kadmium). Povrch je ošetřen eko friendly technologií s použitím stříbra 925 nebo zlata. Tento výrobní proces zároveň prodlužuje životnost šperků. Při každodenním nošení nemění kvalitu minimálně dva roky.

 

Těhotenský přívěsek svým zvonivým zvukem doprovází miminko už v době před narozením a období pohodlí a spokojenosti, které prožívalo v bříšku mu připomíná i po narození. V některých kulturách nosí těhotné ženy takové zvonivé kuličky už stovky let.

 

Nadirah — Cukrová depilace a Aroma šperky

Příběh Nadirah cukrové depilace začal v roce 2008 u samotné zakladatelky Alice, která bojovala snad se všemi formami depilací, až konečně našla metodu, která ji ve všem vyhovuje. Přírodní jednoduché složení (jen cukr, voda a kyselina citrónová), 100% účinnost a pečující efekt s výsledkem hebké pokožky. Od roku 2013 Nadirah vyrábí vlastní cukrovou pastu, která si získala stálé zákazníky i v řadách profesionálních salonů. V roce 2019 představila další směr své činnosti — Aroma šperky. Vyzkoušejte českou značku.

nadirah cukrová depilace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Cukrová depilace

Příběh Nadirah cukrové depilace začal v roce 2008 u samotné zakladatelky Alice, která bojovala snad se všemi formami depilací, až konečně našla metodu, která ji ve všem vyhovuje. Přírodní jednoduché složení (jen cukr, voda a kyselina citrónová), 100% účinnost a pečující efekt s výsledkem hebké pokožky. Od roku 2013 Nadirah vyrábí vlastní cukrovou pastu, která si získala stálé zákazníky i v řadách profesionálních salonů. Vyzkoušejte slovenskou značku, která nabízí sladkou depilaci.

nadirah cukrová depilace