Nadirah Těhotenský přívěsek Strom života

669 Kč 553 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
6.1.2021

Krásná vzpomínka pro maminku a miminko

  • otvíratelný přívěšek
  • přívěsek je na dlouhém řetízku, který sahá až k těhotenskému bříšku, ve šperku je umístěná kulička, která vydává jemný zvonivý zvuk, který podporuje pocit harmonie miminka a nastávající maminky
  • balení obsahuje přívěsek, řetízek a harmony ball, můžete použít i jako aromatický šperk

aromaterapieslovenska-kosmetikaskvele-jako-darek

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

V těhotenství je žena k vůním citlivější a silněji na ni působí. Velmi silně ji dokáže ovlivnit náladu. Vyberte si vůni, která bude vzpomínkou pro vás i vaše miminko.

 

Jak s přívěskem zacházet?

Otevřete medailon a vložte do něj harmony ball, který je součástí balení. Na harmony ball také můžete nakapat pár kapek oblíbeného esenciálního oleje, vonné směsi nebo oblíbeného parfému.

 

Nadirah — Cukrová depilace a Aroma šperky

Příběh Nadirah cukrové depilace začal v roce 2008 u samotné zakladatelky Alice, která bojovala snad se všemi formami depilací, až konečně našla metodu, která ji ve všem vyhovuje. Přírodní jednoduché složení (jen cukr, voda a kyselina citrónová), 100% účinnost a pečující efekt s výsledkem hebké pokožky. Od roku 2013 Nadirah vyrábí vlastní cukrovou pastu, která si získala stálé zákazníky i v řadách profesionálních salonů. V roce 2019 představila další směr své činnosti — Aroma šperky. Vyzkoušejte českou značku.

nadirah cukrová depilace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Cukrová depilace

Příběh Nadirah cukrové depilace začal v roce 2008 u samotné zakladatelky Alice, která bojovala snad se všemi formami depilací, až konečně našla metodu, která ji ve všem vyhovuje. Přírodní jednoduché složení (jen cukr, voda a kyselina citrónová), 100% účinnost a pečující efekt s výsledkem hebké pokožky. Od roku 2013 Nadirah vyrábí vlastní cukrovou pastu, která si získala stálé zákazníky i v řadách profesionálních salonů. Vyzkoušejte slovenskou značku, která nabízí sladkou depilaci.

nadirah cukrová depilace