Natracare Denní vložky Super Maxi 12 ks

Kód: 0739
129 Kč
Doručíme do 5 dní
Můžeme doručit do:
2.3.2020

Neparfemované a pohodlné vložky Natracare Super Maxi jsou určené pro silnou menstruaci. Oceníte zejména jejich dobrou savost a nedráždivý bavlněný povrch!

  • Denní vložky Super Maxi jsou vhodné pro tu nejcitlivější pokožku a pro alergiky
  • Absence chemie a plastů nezatěžuje životní prostředí a nedráždí citlivé ženské partie.
  • Vložky jsou tak skvělou prevencí různých inkefcí a zánětů.

soil-association  ekologický obal biobavlnavyrobene-v-evrope

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • 12 ks v balení = skvělý poměr cena/biobavlna/Vaše zdraví
 
 
Natracare tampony a vložky z bio bavlny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Natracare je značka dámských menstruačních tamponů a vložek z biobavlny 

Od roku 1989 vyrábí Natracare měkké vložky a tampony z bio bavlny, pocházející z ekologického zemědělství. Vložky ani tampony nejsou bělené chlórem (chlor uvolňuje nebezpečný dioxin) jako běžné produkty z drogerie a nedráždí tak citlivé ženské partie. Vložky i tampony Natracare jsou kompostovatelné a biologicky odbouratelné. Vegan. Bez jakýchkoli škodlivých chemikálií.

Natracare vložky a tampony nejsou vyrobené z plastu, jako konvenční dámské hygienické produkty, a tím pádem pomáhají chránit životní prostředí. Vyrobeny jsou pouze z rostlinných zdrojů — chrání přírodu i zvířata.

Rozdíl při používání vložek nebo tamponů z drogerie a menstruačních pomůcek z bio bavlny pocítíte již při prvním použití!

Vaše pokožka bude s organickou vložkou volněji dýchat, nezatížíte svá nejprokrvenější intimní místa žádnou škodlivou chemií (ani hormonálními disruptory). Vložky z bio bavlny pomáhají předcházet ženským intimním zánětům. Tampony z certifikované bio bavlny nezvyšují riziko toxického šoku (TSS) tak, jako klasické tampony. Nenasávají do sebe tolik poševní sliznici a uvnitř vagíny nevznikají zbytky koncentrovaných bílkovin. Pokud se ptáte, proč je Vám používání běžných tamponů nepříjemné, je to právě díky tomuto. Syndrom toxického šoku se nemusí projevovat pouze vážnými problémy — stačí, pokud Vás při menstruaci například pravidelně bolí hlava. Z konvenčních tamponů se často uvolňují syntetická vlákna, která se zachytávají na poševní sliznici a jsou zdrojem častých zánětů.

Myslete na svoje zdraví. Volte vložky a tampony z bio bavlny či menstruační kalíšek!

Natracare tampony a vložky z bio bavlny