V Hradci Králové otevíráme nový organický salon s filosofií Clean Beauty!

Bronzery

4 položek celkem
ere-perez-ryzovy-bronzer-a-tvarenka-9g-nahradni-napln
729 Kč

Náhradní náplň pro kompaktní tvářenku a bronzer Ere Perez Krásné odstíny pro...

4715
ErePerez RicePowderBronzer Tulum 640x960 WEB15
od 729 Kč

Zlaté políbení od slunce, duo bronzer pro zdravý lesk! Bronzer je ve formě...

4716
ere-perez-ryzovy-bronzer-tulum-15-g
1 029 Kč

Polibek sluncem miluje každá tvář! Bronzer je ve formě lisovaného pudru Skládá...

1433
ere-perez-ryzovy-bronzer-a-tvarenka
1 029 Kč

Ta nejjemněji namletá přírodní tvářenka a bronzer 2v1. Navíc eco-refillable!...

1434

Přírodní bronzery vykouzlí zdravé opálení, jen musíte vědět, jak na to

První pravidlo zní: Vybírejte dobře akci, na kterou se bronzerem líčíte. Uprostřed zimy by totiž typicky letní líčení vypadalo přinejmenším podezřele, ale nejspíše trapně. Bronzery se však nepoužívají jen ve spojitosti s letním lookem. Využívají se také ke konturování a optickému tvarování obličeje.

U nás najdete bronzery od značky Ere Perez, se 100% přírodním složením, které kromě přirozených tónů nabízejí také pečující složení bohaté na vitamíny a minerály. Vyberte si z nabídky krémových a kompaktních bronzerů.

Kompaktní bronzer je klasika — ty přírodní navíc pečují o pleť

Kompaktní bronzer ve formě lisovaného pudru je klasika — je skvělý na cestování, rychle se s ním nalíčíte a můžete jej vrstvit. Kromě opáleného looku se postará o vaši pleť. Extrakty z rostlin, rostlinné vosky a másla vyživují pleť a zároveň nabízejí dokonalou ochranu pleti.

Pudrový bronzer nejlépe nanesete štětcem se širokou hlavou, multifunkčním štětcem nebo kabuki štětcem. Tenkým štětcem jej zapracujete do očních víček nebo rtů. Vyberte si kosmetický štětec z eko a recyklovaných materiálů.

Přírodní bronzer můžete použít i jako oční stíny

Krémový bronzer se velmi snadno nanáší a vytváří úžasný opálený vzhled. V případě přírodních krémových bronzerů si také užijete báječné pečující složení, které obsahuje vitamíny, minerály a hydrataci. Vyberte si přírodní krémový bronzer z bambuckého másla, acai nebo rýžového oleje.

Krémový bronzer můžete nanášet prsty nebo houbičkou.

Minerální bronzery jsou nejlepší a bohaté na vitamíny

A možná právě proto jsou v poslední době tak oblíbené. Zejména v přírodních minerálních bronzerech najdete extrakty z rostlin, rostlinná másla, oleje a vosky a vitamíny. Jako líčidla nabízejí efekt přirozeného opálení a zároveň výživu a ochranu pleti.

Minerální bronzery se velmi snadno nanášejí, nejlépe štětcem s širokou hlavou. Vyberte si kosmetický štětec z eko a recyklovaných materiálů.

Náš tip: Zkuste doladit letní look nanesením bronzeru na klíční kosti, dekolt nebo holenní kost.