Oils of Heaven Dárkový set olejů na pleť 5x5 ml

Akce Poslední kousky!
589 Kč –66 % 200 Kč
Skladem

Sada elixírů krásy a mládí se skrývá v kazetě panenských pleťových olejů

  • Pleťové oleje Oils of Heaven jsou vybrány z ingrediencí, které ženy znají už tisíciletí
  • Regenerují, chrání pokožku před vysycháním, bojují s akné a vráskami, udržují pleť jemnou, mladou a svěží
  • Úžasné jako dárek pro ženu

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • 100% přírodní složení
  • Set obsahuje arganový, cacay, šípkový, marula a moringa panenský olej 
  • Obsah 5 x 5 ml

Arganový olej - 100% Organic Argania Spinosa L. kernel oil

Organický arganový olej je za studena lisovaný z marockých arganových jader. Je nadupaný živinami, které pokožka miluje, včetně vitamínu E a esenciálních mastných kyselin, které chrání, spravují a hluboce hydratují i tu nejsušší pleť. Mocná kombinace jeho složek činí tento produkt vhodný pro narušenou pokožku, jizvy a vrásky. Výsledkem je zářivá pleť, která zůstává hydratovaná, na dotek jemnější a na pohled mladší.

OOH-oils-of-heaven-pletove-oleje_3

Cacay olej - 100% Caryodendron Orinocense Seed Oil

Tento úžasný olej je za studena lisovaný z divokých ořechů cacay získaných z kolumbijské džungle a je možná nejlépe střeženým tajemstvím krásy Matky přírody! Obsahuje více přírodního retinolu než jakýkoliv jiný olej, stejně jako nadupanou kombinaci vitamínů. Olej cacay vyživuje pokožku, blokuje volné radikály, podporuje produkci kolagenu a udržuje vlhkost uvnitř. Rychle se vstřebává a je výborný pro použití k noční péči vyhlazující vrásky. Výsledkem je svěží a omlazená pleť.

Moringa olej - 100% Organic Moringa Oleifera kernel oil

Moringový olej z himlájského Stromu života představoval tajemství terapeutické krásy již od dob starých Egypťanů. Strom získal své jméno díky tomu, že jeho listy obsahují 90 různých živin, a navíc u něho byly prokázány protizánětlivé účinky. Tento úžasný olej s přirozenými exfoliačními účinky je nejlepší ochranou vaší pleti proti stárnutí pomocí zvyšování prokrvení pokožky a zároveň posilování buněčné struktury. Moringový olej je výborný přípravek pro pleť náchylnou k výskytu akné a tvorbě jizev. Výsledkem je zdravější, čistší pokožka.

OOH-oils-of-heaven-pletove-oleje_1

Marula olej - 100% Sclerocarya Birrea kernel oil

BIO marula olej bylo tajemstvím Namibijských krásek. Za studena lisovaný olej z exotického ovocného stromu marula je bohatý na vitamíny E a C, antioxidanty a esenciální mastné kyseliny. Domorodé i moderní ženy používají marula olej jako ochranu pleti a vlasů před suchým a horkým podnebím. Je ideální volbou na dovolenou a pro dehydrovanou a suchou pokožku. Rychle se vstřebává a nezanechává mastný film. Díky hloubkové hydrataci a schopnosti obnovovat kolagen v pleti omlazuje pokožku a vypíná vrásky.

Šípkový olej - 100% Organic Rosa Canina seed oil

Organický šípkový olej je za studena lisovaný ze semen chilské šípkové růže. Je šetrný, ale účinný a rychle se vstřebává, aby umožnil svým regeneračním schopnostem začít pracovat. Se svou hojností antioxidantů a vitamínů, které jsou absorbovány přímo pokožkou, je tento pozoruhodný olej schopen aktivně podpořit regeneraci buněk, stimuluje produkci kolagenu, osvěžuje pleť a snižuje pigmentaci. Výsledkem je zdravě rozkvetlá, orosená obnovená pokožka.

 

OOH-oils-of-heaven-pletove-oleje_2

OilsOfHeavenLogoTile300x250Grey   Nebeské pleťové oleje Ooh! Oils of Heaven

Objevit nejkvalitnější zkrášlující oleje a představit je světu. To je poslání, které si určila značka Ooh! neboli Oils of Heaven. Pečlivě vybírá a objevuje oleje, které jsou známy svými účinky již po staletí. Ooh! Oils of Heaven získává suroviny od malých dodavatelů a férově a spravedlivým způsobem jim pomáhá v dalším živobytí. Oils of Heaven se snaží z přírody dostat to nejlepší šetrným, účinným, udržitelným a spravedlivým způsobem tak, aby se svět stal krásnějším místem k žití.

 

Přečtěte si v Ladybio magazínu:

Jaký přírodní olej je vhodný pro váš typ pleti?
Recenze: Co se skrývá v duhové krabičce exkluzivních olejů Ooh?
15 kouzelných využití arganového oleje nejen na pleť

 

Ooh!Oil_of_Heaven

Od nepaměti lidstvo používá přírodní pleťové oleje jako elixíry mládí — regenerují buňky a zpomalují jizvy času.

Oils of Heaven pyšně představuje ty nejlepší přírodní pleťové oleje z celého světa, aby byl váš život krásnější.

Objevit ty nejkvalitnější zkrášlující pleťové oleje a představit je světu. To je poslání, které si určila značka Ooh! neboli Oils of Heaven. Pečlivě vybírá a objevuje přírodní pleťové oleje, které jsou známy svými účinky již po staletí. Ooh! Oils of Heaven získává suroviny od malých dodavatelů a férově a spravedlivým způsobem jim pomáhá v dalším živobytí. Oils of Heaven se snaží z přírody dostat to nejlepší šetrným, účinným, udržitelným a spravedlivým způsobem tak, aby se svět stal krásnějším místem k žití.