BIO ovocné parfémy

Nejprodávanější

Balm Balm Dárkový set 5 x 5 ml Single Note parfémů
 
559 Kč
Balm Balm Single Note MANDARIN Eau de Parfum
Balm Balm Single Note MANDARIN Eau de Parfum
Doručíme do 7 dnů
Kód: 0531
 
750 Kč
2 položek celkem
Balm Balm Dárkový set 5 x 5 ml Single Note parfémů
559 Kč
Kód: 1061
Balm Balm Single Note MANDARIN Eau de Parfum
750 Kč
Kód: 0531

Přírodní a bio ovocné vůně a parfémy

Každý máme oblíbené ovoce, jehož vůni milujeme. Ovocné parfémy proto patří mezi nejoblíbenější na celém světě. Zejména v kombinaci s květinovými tóny.

Jedničkou v přírodních ovocných parfémech je Pacifica. Vyrábí jak klasické parfémy a toaletní vody, tak tuhé parfémy, které si zamilujete. V nádherných kovových krabičkách se skrývají ještě nádhernější hravé i tajemné vůně. Nebo vyzkoušejte naše oblíbené Balm Balm, nebo luxusní Bachovy parfémy.

 

Přírodní parfémy nezpůsobují alergie, nedráždí dýchací cesty, neobsahují pižmo ani ftaláty, parabeny ani neurotoxiny.

 

Přírodní parfémy nepotlačují přirozenou vůni pokožky, ale mísí se s ní a vytvářejí jedinečnou harmonickou vůni. Vůně vyvolávají vzpomínky, chutě, touhy, spojujeme je s nejintenzivnějšími zážitky. Najděte si vůni, která bude jen vaše. Vyberte si dokonalou přírodní vůni svého parfému podle toho, co máte nejraději.

 

A po nákupu se začtěte do našeho magazínu:

Proč máte na svůj parfém alergii a jakým složkám se vyhnout
Velký průvodce přírodními parfémy
Recenze na přírodní parfémy Walden

JARO JE TADY ObsahNastavení POLE TEXT OBRÁZEK TLAČÍTKO MEZERA HTML MESSENGER První krok Po odeslání Jarní slevy 20% dolů ! SLEVOVÝ KÓD: JAROJETADY *Při nákupu nad 2000 Kč. Značky: Akamuti, Antonin .B, Baims, Cosm'etika, Glyde, ESP, Je Joue, OOH!, Rawgaia, Toraf, Walden, Yarok, Tropic Isle Living. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky