Pesar Caya

Nejprodávanější

Pesar Caya - nehormonální antikoncepce
 
1 290 Kč
1 položek celkem
Pesar Caya - nehormonální antikoncepce
1 290 Kč
Kód: 0275

Pesar Caya je bariérová antikoncepce bez hormonů

Je vyroben z kvalitního silikonu, který se přizpůsobí tvaru vašeho těla. Nemusíte si tak lámat hlavu nad správnou velikostí ani se obávat alergie na latex. Pesar můžete používat opakovaně a jeho životnost je až dva roky.

Účinnost pesaru je 96%. V kombinaci s nezávadným spermicidním Caya gelem se účinnost se zvýší na 98%. Složení Caya gelu snižuje hybnost spermií, ale zároveň podporuje přirozenou poševní mikroflóru.

Doporučujeme zavést pesar i s gelem 15 minut před stykem. Po styku je dobré nechat pesar zavedený minimálně 6 hodin, aby nedošlo k nežádoucímu otěhotnění. Pokud budete mít další pohlavní styk během těchto 6 hodin, nových 6 hodin začněte počítat až po posledním pohlavním styku. Pozor! Pesar nedoporučujeme mít zavedený déle jak 12 hodin. Vždy dodržujte hygienu a pesar skladujte čistý v krabičce. Pouzdro na pesar je součástí balení.

 

Přečtěte si v našem magazínu:

Nehormonální antikoncepce – ideální volba pro zdraví ženy
Jak se liší pesary Femcap a Caya?
Chcete mít lepší sex?

JARO JE TADY ObsahNastavení POLE TEXT OBRÁZEK TLAČÍTKO MEZERA HTML MESSENGER První krok Po odeslání Jarní slevy 20% dolů ! SLEVOVÝ KÓD: JAROJETADY *Při nákupu nad 2000 Kč. Značky: Akamuti, Antonin .B, Baims, Cosm'etika, Glyde, ESP, Je Joue, OOH!, Rawgaia, Toraf, Walden, Yarok, Tropic Isle Living. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky