Novinka! Fíkové želé

PR a Ambasadoři

LadyBio není jen e-shop. LadyBio má osobnost, vizi, touhu překračovat hranice prodejního místa, inspirovat ostatní k šetrnosti, spokojenosti a přirozenosti. Proto jsme otevřeli vlastní Magazín, ve kterém píšeme o různých tématech, a také spolupracujeme s podobně nastavenými lidmi. Jsou ženy, blogerky, YouTuberky a influencerky, které milují přírodní kosmetiku, kvalitu výrobků, poctivost a originalitu. Jdeme ale dál a pomáháme organizacím, spolkům a projektům, které zlepšují kvalitu života lidí i zvířat. Pojďte se podívat, jak taková spolupráce může změnit svět k lepšímu.

 

Podporujeme, podporují nás

 

KasPro — pro lepší život koček

Nabízí se bonmot „Kočky si musí pomáhat”, když kočky (krásné ženy) pomáhají kočkám (čtyřnohým krasavicím). Proto jsme navázali spolupráci s programem KasPro, která se už nemohla dívat na zubožený život toulavých, nechtěných, opuštěných nebo utopených koček. Vzala to ale z jiného konce a místo zakládání útulku se pustila do osvěty a podpory kastrací koček. Díky úspěšným beneficím, sponzorům, partnerům (kterými je i LadyBio) a sbírkám proplácí kastrace koček. Díky tomu se nerodí nechtěné kočky, které by živořily na ulici a svůj život prožily ztrápené.

  

Kolektiv pro zvířata (KPZ)

Tato skupina má na svědomí jedny z prvních vegan festivalů. KPZ bylo pro nás velkou inspirací v začátcích, kdy jsme ve vegan kosmetice spatřili smysl, který nás následně zcela pohltil. Brněnský Veganfest je každým rokem pestřejší a navštěvuje ho stále více lidí. A z toho máme obrovskou radost!

 

Surová Dcérka — vegan blogerka

„O veganství z každého úhlu”, tak popisuje svůj počin Nikoleta Kováčová. Svůj blog, Instagram i YouTube plní vegan životním stylem. Vydala kuchařskou knihu, cestuje po světě, a hlavně se nebojí mluvit o ničem. A okolo ožehavých témat nechodí jako okolo horké kaše — jde na to pěkně syrově. Milujeme její otevřenost, zkušenosti, krásu a osobnost. Inspiruje nás i ostatní ke zdravějšímu životu plného zdravého jídla.

 

Dewii — vegan blogerka a influencerka

Blogerka a YouTuberka Dewii je nepřehlédnutelná. Na první pohled díky vzhledu, na ten druhý díky pohodovému vystupování a zajímavým tématům. Zabývá se veganstvím, zero waste, přírodní kosmetikou a zkrátka vším, čeho se týká její život. Podává to však stylem, který je inspirativní a oslovující každého, kdo chová lásku k cestování, má vášeňi pro zdravý životní styl nebo hluboký zájem o ekologii. Dewii je příkladem, jak být cool, uvědomělá, zábavná a šetrná.

 

Život podle Lucie — blog o elegantní kráse

S Lucií van Koten spolupracujeme už dlouho. Vlastně byla impulzem pro stvoření LadyBio. Už na začátku projektu LadyBio jsme společně objevovali a zkoušeli novinky ze světa přírodní kosmetiky. Lucie je úspěšnou modelkou, spisovatelkou, influencerkou a PR manažerkou. Uchvátila nás svou elegancí, znalostmi o kosmetice a pohledem na svět módy. Pokud zabrousíte na její blog, jen tak z něj neodejdete. Lucie s námi spolupracuje na různých veřejných akcích, setkáváme se i mimopracovně a rádi ji posíláme novou kosmetiku k otestování.

 

Svět podle Lu — YouTube kanál s beauty tipy

Lucie Dolejší vytvořila dnes už ikonický YouTube kanál Svět podle LU. Najdete na něm stovky videí o kosmetice, které vás budou bavit. Testuje a porovnává různé přípravky, coby profi vizážistka poradí, jak se nalíčit, vybrat správnou paletu barev. Ještě než vzniklo LadyBio, recenzovala značky, po kterých jsme my teprve pokukovali. Z počátku se Lucie zabývala kosmetikou obecně, ale po zdravotních problémech přešla na přírodní kosmetiku a tím odstartovala náš zájem s ní spolupracovat. Pravidelně jí posíláme k otestování kosmetiku, parfémy, menstruační kalíšky, zkrátka vše, o čem naše zákaznice chtějí vědět nejvíce.

 

Mitsuuko de Ak — blog s vášní pro přírodní kosmetiku

Mitsuuko de Ak založila svůj blog jako podklad pro svou bakalářskou práci, ale velmi brzy se z něj stal životní směr. I Mitsuuko se zamilovala do přírodní kosmetiky a ráda se o své zkušenosti dělí ve svých podrobných článcích. Vyzkoušela toho opravdu hodně a my s ní rádi spolupracujeme, protože nás motivuje, dobíjí pozitivní energií a rozšiřuje nám obzory. S Míšou aka Mitsuuko de Ak si o přírodní kosmetice pokecáte jako s nikým.

 

Velkou podporu máme od dalších inspirativních osobností z prostředí blogů, YouTube a Instagramu:

CUCINARE CON AMORE — Blog o vaření s láskou. Kuchařka Jana zcela podlehla italské kuchyni a přírodní kosmetice. My jejímu stylu. Instagram Cucinare Con Amore.


Kristýnin svět — Anglie, Irsko, móda, kosmetika, filmové komparzy… Ve světě, kde žije Kristýna je tolik inspirativních kousků, které dohromady dávají zábavnou mozaiku stylu a pohody. Mrkněte na její Instagram a YouTube.


Milano Style — Make-up artista, který miluje kosmetiku natolik, že o ní mluví jako o závislosti. Instagram, YouTube.


House of Skodulka — Klára se na svém blogu a Instagramu věnuje kosmetice, dekorativce, nákupům, módě, svému synovi, zkrátka všemu, co vyplňuje její život. Nikdy se nezapomene podělit o zkušenosti s kosmetikou.


Terezčino — Terezka je krásná, zábavná, inspirativní, dredatá mladá žena. Chtěli bychom o ní napsat více, ale pak byste přišli o možnost se s ní seznámit sami. A to by byla škoda! Napsala knihu o své adopci, vytváří nádherné šperky z kamínků a krystalů a sdílí svůj příběh o sebepoznávání — v tom se najdeme každý. Instagram.

Nadační fond Slza zvířat — Jen za necelý rok své existence fond pomohl šesti zvířecím útulkům s financováním a věcnými dary. Podařilo se mu oslovit slavné osobnosti, velké značky a podniky, uspořádat úspěšné charitativní akce. Každý může pomoci. Zkuste to přes Slza zvířat. Instagram, web.

a další, kterým brzy věnujeme alespoň pár slov.

 

LadyBio se často objevuje v tištěných periodikách