PR a Ambasadoři

LadyBio není jen e-shop. LadyBio má osobnost, vizi, touhu překračovat hranice prodejního místa, inspirovat ostatní k šetrnosti, spokojenosti a přirozenosti. Proto jsme otevřeli vlastní Magazín, ve kterém píšeme o různých tématech, a také spolupracujeme s podobně nastavenými lidmi. Jsou ženy, blogerky, YouTuberky a influencerky, které milují přírodní kosmetiku, kvalitu výrobků, poctivost a originalitu. Jdeme ale dál a pomáháme organizacím, spolkům a projektům, které zlepšují kvalitu života lidí i zvířat. Pojďte se podívat, jak taková spolupráce může změnit svět k lepšímu.

 

Podporujeme, podporují nás

 

KasPro — pro lepší život koček

Nabízí se bonmot „Kočky si musí pomáhat”, když kočky (krásné ženy) pomáhají kočkám (čtyřnohým krasavicím). Proto jsme navázali spolupráci s programem KasPro, která se už nemohla dívat na zubožený život toulavých, nechtěných, opuštěných nebo utopených koček. Vzala to ale z jiného konce a místo zakládání útulku se pustila do osvěty a podpory kastrací koček. Díky úspěšným beneficím, sponzorům, partnerům (kterými je i LadyBio) a sbírkám proplácí kastrace koček. Díky tomu se nerodí nechtěné kočky, které by živořily na ulici a svůj život prožily ztrápené.

  

Kolektiv pro zvířata (KPZ)

Tato skupina má na svědomí jedny z prvních vegan festivalů. KPZ bylo pro nás velkou inspirací v začátcích, kdy jsme ve vegan kosmetice spatřili smysl, který nás následně zcela pohltil. Brněnský Veganfest je každým rokem pestřejší a navštěvuje ho stále více lidí. A z toho máme obrovskou radost!

 

Surová Dcérka — vegan blogerka

„O veganství z každého úhlu”, tak popisuje svůj počin Nikoleta Kováčová. Svůj blog, Instagram i YouTube plní vegan životním stylem. Vydala kuchařskou knihu, cestuje po světě, a hlavně se nebojí mluvit o ničem. A okolo ožehavých témat nechodí jako okolo horké kaše — jde na to pěkně syrově. Milujeme její otevřenost, zkušenosti, krásu a osobnost. Inspiruje nás i ostatní ke zdravějšímu životu plného zdravého jídla.

 

Dewii — vegan blogerka a influencerka

Blogerka a YouTuberka Dewii je nepřehlédnutelná. Na první pohled díky vzhledu, na ten druhý díky pohodovému vystupování a zajímavým tématům. Zabývá se veganstvím, zero waste, přírodní kosmetikou a zkrátka vším, čeho se týká její život. Podává to však stylem, který je inspirativní a oslovující každého, kdo chová lásku k cestování, má vášeňi pro zdravý životní styl nebo hluboký zájem o ekologii. Dewii je příkladem, jak být cool, uvědomělá, zábavná a šetrná.

 

Život podle Lucie — blog o elegantní kráse

S Lucií van Koten spolupracujeme už dlouho. Vlastně byla impulzem pro stvoření LadyBio. Už na začátku projektu LadyBio jsme společně objevovali a zkoušeli novinky ze světa přírodní kosmetiky. Lucie je úspěšnou modelkou, spisovatelkou, influencerkou a PR manažerkou. Uchvátila nás svou elegancí, znalostmi o kosmetice a pohledem na svět módy. Pokud zabrousíte na její blog, jen tak z něj neodejdete. Lucie s námi spolupracuje na různých veřejných akcích, setkáváme se i mimopracovně a rádi ji posíláme novou kosmetiku k otestování.

 

Svět podle Lu — YouTube kanál s beauty tipy

Lucie Dolejší vytvořila dnes už ikonický YouTube kanál Svět podle LU. Najdete na něm stovky videí o kosmetice, které vás budou bavit. Testuje a porovnává různé přípravky, coby profi vizážistka poradí, jak se nalíčit, vybrat správnou paletu barev. Ještě než vzniklo LadyBio, recenzovala značky, po kterých jsme my teprve pokukovali. Z počátku se Lucie zabývala kosmetikou obecně, ale po zdravotních problémech přešla na přírodní kosmetiku a tím odstartovala náš zájem s ní spolupracovat. Pravidelně jí posíláme k otestování kosmetiku, parfémy, menstruační kalíšky, zkrátka vše, o čem naše zákaznice chtějí vědět nejvíce.

 

Mitsuuko de Ak — blog s vášní pro přírodní kosmetiku

Mitsuuko de Ak založila svůj blog jako podklad pro svou bakalářskou práci, ale velmi brzy se z něj stal životní směr. I Mitsuuko se zamilovala do přírodní kosmetiky a ráda se o své zkušenosti dělí ve svých podrobných článcích. Vyzkoušela toho opravdu hodně a my s ní rádi spolupracujeme, protože nás motivuje, dobíjí pozitivní energií a rozšiřuje nám obzory. S Míšou aka Mitsuuko de Ak si o přírodní kosmetice pokecáte jako s nikým.

 

Velkou podporu máme od dalších inspirativních osobností z prostředí blogů, YouTube a Instagramu:

CUCINARE CON AMORE — Blog o vaření s láskou. Kuchařka Jana zcela podlehla italské kuchyni a přírodní kosmetice. My jejímu stylu. Instagram Cucinare Con Amore.


Kristýnin svět — Anglie, Irsko, móda, kosmetika, filmové komparzy… Ve světě, kde žije Kristýna je tolik inspirativních kousků, které dohromady dávají zábavnou mozaiku stylu a pohody. Mrkněte na její Instagram a YouTube.


Milano Style — Make-up artista, který miluje kosmetiku natolik, že o ní mluví jako o závislosti. Instagram, YouTube.


House of Skodulka — Klára se na svém blogu a Instagramu věnuje kosmetice, dekorativce, nákupům, módě, svému synovi, zkrátka všemu, co vyplňuje její život. Nikdy se nezapomene podělit o zkušenosti s kosmetikou.


Terezčino — Terezka je krásná, zábavná, inspirativní, dredatá mladá žena. Chtěli bychom o ní napsat více, ale pak byste přišli o možnost se s ní seznámit sami. A to by byla škoda! Napsala knihu o své adopci, vytváří nádherné šperky z kamínků a krystalů a sdílí svůj příběh o sebepoznávání — v tom se najdeme každý. Instagram.

Nadační fond Slza zvířat — Jen za necelý rok své existence fond pomohl šesti zvířecím útulkům s financováním a věcnými dary. Podařilo se mu oslovit slavné osobnosti, velké značky a podniky, uspořádat úspěšné charitativní akce. Každý může pomoci. Zkuste to přes Slza zvířat. Instagram, web.

a další, kterým brzy věnujeme alespoň pár slov.

 

LadyBio se často objevuje v tištěných periodikách

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení