Přírodní kondicionéry pro barvené vlasy
Rozbalit

Co vyžadují barvené vlasy?

Především regeneraci a pořádnou výživu. A taky podpoření barevného odstínu. Přírodní kondicionéry na barvené vlasy si s oběma požadavky bez problémů poradí. 

Přírodní a bio kondicionéry na barvené vlasy chrání před vyblednutím barvy a navrací vlasům přirozenou jemnost a lesk. Povrch vlasu uzavřou a uhladí, chrání ho tak před negativními vlivy. Šampon vlasy umyje, kondicionér ochrání a regeneruje. Vlasy se pak snáze rozčesávají. A hlavně jsou bez parabenů, bez silikonů. Žádnou chemickou složku v našich přírodních kondicionérech nenajdete. 

Vybírejte z kondicionérů, které obsahují třeba růži, konopí, rozmarýn, aloe vera či regenerační oleje. Nejdůležitější je znovu ozdravit vlasy. Kromě šamponů to dokáží také séra, oleje či masky na vlasy. Nebo zkuste cassii – nejlepší přírodní kondicionér.

Prvním krokem ke krásným, lesklým a zdravým vlasům může být už samotné barvení. Vyzkoušejte přírodní hennové barvy na vlasy. Barví, a zároveň regenerují.

Přečtěte si o vlasové péči v našem magazínu:

152 Kč
380 Kč
Označit vše | Zrušit vše    
Na stránku
Adresa:     
Býšť  213, 533 22
 E-mail:  ladybio@ladybio.cz
 Telefon: +420 731 067 977
Číslo účtu: 
 670100-2210488007/6210
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.