Krémové přírodní a bio deodoranty
Rozbalit

Vybírejte mezi krémovými přírodními deodoranty i+m Naturkosmetik nebo Dulcia s vůní máty a citrónové trávy, verbeny a levandule, šalvěje a grepu či s vůní květin.

Krémové přírodní deodoranty vypadají jako balzám nebo krém. Dobře se roztírají a vstřebávají, ale hlavně – fungují. I po náročném dni se budete cítit stejně jako ráno, a to se můžete potit ve škole, běhat po nákupech nebo klidně sportovat. 

Nanášení se zpočátku může zdát neobvyklé, ale chce to jen zvyk. Přírodní deodoranty totiž stojí za to. Obsahují jedlou sodu, která neutralizuje molekuly prachu, zinek, který napomáhá zklidnění pokožky a voňavé rostlinné oleje. 

Co je důležité? Žádné přírodní deodoranty nezabraňují pocení. Pocení je normální, protože tak se tělo samo čistí – vylučuje z těla odpadní látky. Deodoranty neutralizují pach, který při pocení vzniká. Neobsahuje žádné toxiny, hliník ani jiné karcinogenní látky. 

A po nákupu si počtěte v našem magazínu:

359 Kč
439 Kč
Označit vše | Zrušit vše    
Na stránku
Adresa:     
Býšť  213, 533 22
 E-mail:  ladybio@ladybio.cz
 Telefon: +420 731 067 977
Číslo účtu: 
 670100-2210488007/6210
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.