V Hradci Králové otevíráme nový organický salon s filosofií Clean Beauty!

Přírodní BIO parfémy

4 položek celkem
balm-balm-single-note-eau-de-parfum-33-ml
Poslední kousky!
150 Kč

Jedinečné přírodní parfémy Single Note 100% organická parfémová voda Složená pouze...

0531
balm-balm-darkovy-set-5-x-5-ml-single-note-parfemu
Poslední kousky!
200 Kč

Dokonalý dárek přírodních esenciálních vůní - míchejte parfémy mezi sebou! 100%...

1061
Walden Dárkový set parfémů 5x5 ml
Poslední kousky!
200 Kč

Dárková krabička plná 100% přírodních parfémů EdP Obsahuje výtažky z absolutů,...

1036
Walden prirodni olejove parfemy
Poslední kousky!
200 Kč

Dárková sada 100% přírodních parfémů v látkovém pytlíčku z biobavlny Olejové...

4685

Hledání té pravé vůně, která vás vystihne, je jako hledání opravdové lásky

Někdy je to běh na dlouhou trať, jindy vám výsledek spadne do klína jako blesk z čistého nebe. Máme tolik možností – květinové, orientální, citrusové, bylinkové, ovocné, bylinkové, dřevité, unisex, éterické... Jaká vůně bude ta pravá?

Třeba se vám zalíbí některý z parfémů, tělových sprejů nebo toaletních vod od značky Balm Balm nebo Walden. A kdo vlastně říká, že musí být jen jedna...? 

Zahalte se do snových vůní organických parfémů Walden

Luxusní vůně jsou 100% přírodní a vyrobené z těch nejkvalitnějších absolutů, pryskyřic a éterických olejů světa. Svůj název získaly po novele "Walden" spisovatele Henryho Davida Thoreaua. Kniha, která je z části meditací, z části příručkou pro prostý život v přírodě, inspirovala bezpočet čtenářů. Parfémy Walden se pyšní tím, že mohou kráčet v jejích stopách. Kolekce nabízí pět vůní každou ve třech velikostech - 5 ml, 15 ml a 50 ml.

Všechny je můžete mít nebo darovat v mini dárkové kazetě

Proč jsme se zamilovali do přírodních a bio parfémů?

Nezpůsobují alergie, mají pouze čisté rostlinné složení, nedráždí dýchací cesty, neobsahují pižmo ani ftaláty, parabeny ani neurotoxiny. Přírodní parfémy nepotlačují přirozenou vůni pokožky, ale mísí se s ní a vytvářejí jedinečnou harmonickou vůni.

Vůně vyvolávají vzpomínky, chutě, touhy, spojujeme je s nejintenzivnějšími zážitky. Najděte si vůni, která bude jen vaše. Vyberte si dokonalou přírodní vůni svého parfému podle toho, co máte nejraději.

Aromaterapeutické vůně mají základ v esenciálních olejích, které působí na náladu i tělesnou pohodu

Přírodní parfémy nevytváří alergie, nedráždí dýchací cesty, neobsahují pižmo ani ftaláty, parabeny ani neurotoxiny.

 Přírodní parfémy nepotlačují přirozenou vůni pokožky, ale mísí se s ní a vytvářejí jedinečnou harmonickou vůni.

A po nákupu se začtěte do našeho magazínu:

Proč máte na svůj parfém alergii a jakým složkám se vyhnout
Velký průvodce přírodními parfémy
Recenze na přírodní parfémy Walden

Pánské přírodní parfémy se vám dostanou pod kůži

Přírodní parfémy pro muže vás mohou překvapit neobvyklými kombinacemi, které vám zalezou pod kůži. Koření, dřeviny, květy, myrha, kadidlo, pryskyřice... Moderní luxusní přírodní parfémy spojují tradiční výrobu, čisté ingredience a sofistikované vůně.

Kdo přírodní vůně nezná, mohou pro něho být zpočátku přinejmenším zvláštní. Chybí jim syntetický základ, který spojuje všechny masově vyráběné parfémy z umělých složek. Přírodní parfémy jsou unikátní v tom, že na každém voní jinak — poslední ingrediencí je totiž člověk sám. 

Olejové parfémy, které nabízí například luxusní snová značka Walden, skvěle vynikají na pulzních místech těla. Prozkoumejte je!

Luxusní přírodní parfémy pokračují v cestě tradičního parfumérství

Co to znamená? Že tyto značky nevyrábějí parfémy masově, že nevyužívají k propagaci slavné hvězdy ani osvícené bilboardy, že nelákají fantastickými flakony.

Vsázejí však na výběr kvalitních čistých ingrediencí z prověřených zdrojů, na unikátní kombinace vůní, na eleganci, nadčasovost a překvapení. Na touhu splnit nositelům jejich parfémů představu o originalitě, kvalitě a nalezení hledaného.

Takovou značkou je například Walden. Nabízí jen pár vůní v různě velkých flakonech a prozatím ve variantě olejového roll-on parfému. Ale tuto „skromnost" nabídky přebíjí neskutečnými vůněmi, které se vám dostanou pod kůži. Tak jako nám.

Pro ženy či muže? Nezáleží na tom. Unisexové parfémy totiž voní jak dámám, tak pánům

Přírodní parfémy nevytváří alergie, nedráždí dýchací cesty, mají čistě přírodní složení, neobsahují pižmo ani ftaláty, parabeny ani neurotoxiny. Přírodní parfémy nepotlačují přirozenou vůni pokožky, ale mísí se s ní a vytvářejí jedinečnou harmonickou vůni.

Vůně vyvolávají vzpomínky, chutě, touhy, spojujeme je s nejintenzivnějšími zážitky. Najděte si vůni, která bude jen vaše. Vyberte si dokonalou přírodní vůni svého parfému podle toho, co máte nejraději.

Bylinkové vůně vás překvapí rozmanitostí a nečekaných tónů

Bylinkové vůně jsou nejčastěji chladivé, osvěžující, jemné, se základem v dřevinách či olejích. Opravdu to není vůně bylinkového čaje.

Přírodní parfémy nezpůsobují vytváří alergie, nedráždí dýchací cesty, mají čisté přírodní složení, neobsahují pižmo ani ftaláty, parabeny ani neurotoxiny.

Přírodní parfémy nepotlačují přirozenou vůni pokožky, ale mísí se s ní a vytvářejí jedinečnou harmonickou vůni. Vůně vyvolávají vzpomínky, chutě, touhy, spojujeme je s nejintenzivnějšími zážitky. Najděte si vůni, která bude jen vaše. Vyberte si dokonalou přírodní vůni svého parfému podle toho, co máte nejraději.

A po nákupu se začtěte do našeho magazínu:

Proč máte na svůj parfém alergii a jakým složkám se vyhnout
Velký průvodce přírodními parfémy
Recenze na přírodní parfémy Walden

Orientální vůně jsou charakteristické výraznou, hutnou vůní se základem v pryskyřicích, dřevinách, kadidlu

Cítíme v nich vůně koření, silic, vonných tyčinek a aromatického kouře. Jsou to silné vůně pro silné ženy. 

Přírodní parfémy nezpůsobují alergie, nedráždí dýchací cesty, neobsahují pižmo ani ftaláty, parabeny ani neurotoxiny.

Přírodní parfémy nepotlačují přirozenou vůni pokožky, ale mísí se s ní a vytvářejí jedinečnou harmonickou vůni. Vůně vyvolávají vzpomínky, chutě, touhy, spojujeme je s nejintenzivnějšími zážitky. Najděte si vůni, která bude jen vaše. Vyberte si dokonalou přírodní vůni svého parfému podle toho, co máte nejraději.

Přírodní a bio ovocné vůně a parfémy

Každý máme oblíbené ovoce, jehož vůni milujeme. Ovocné parfémy proto patří mezi nejoblíbenější na celém světě. Zejména v kombinaci s květinovými tóny.

Citrusové vůně se skvěle hodí na pracovní schůzku nebo když potřebujete povzbuzení při náročných dnech

Citrusové vůně totiž osvěžují, dodávají energii, probouzejí a omlazují. V práci budete vedle unavených kolegů zářit! Svým úsměvem a svěžestí dodáte energii i ostatním.

Spektrum květinových organic vůní a parfémů je nekonečné

Sladké, lehké, jemné, silné… Až se nám může motat hlava z toho, kolik kombinací nám svět květin nabízí. Květinové parfémy jsou elegantní klasikou vhodnou pro ženy každého věku.

Dřevité vůně mají svůj původ v silicích a olejích ze vzácných dřevin

Nejčastěji cedru, santalu, růžového dřeva, vetiver a pačuli. Jsou to silné vůně, proto se nejčastěji kombinují s tóny orientálními, květinovými, či citrusovými.

Vůně, které léčí — BIO Bachovy parfémy

Bachovy květové esence — malý přírodní zázrak, který napomáhá psychickému i fyzickému zdraví. Ačkoliv vznikly v Anglii převážně v kapalné podobě určené k orálnímu užití, k dokonalosti je dovedl až pro Angličany rozporuplný soused na druhé straně kanálu La Manche. Francouzi převzali Bachovy květové esence jako základ pro výrobu BIO Bachových parfémů vyráběných v Paříži. Díky kombinací Bachových esencí a dalších přírodních látek tak můžete vnímat jejich léčebné účinky i za pomocí čichových vjemů a užít si tak každý den příjemnou aromaterapii.