Inspirace v zelené kráse

Pracujeme s produkty, které obsahují vzácné přírodní esence, oleje a čisté aktivní látky. Jejich formulace respektují současné nejmodernější výzkumy z oblasti organické péče o pleť. Veškeré produkty na sebe vzájemně koncepčně navazují.

Používáme přípravky značky BlissomaⓇ a její profesionální rituály holistické péče o pleť na bázi ekosystémů. Ekosystémy jsou dynamické skladby produktů a ošetření, kterými lze řešit problémy pokožky v průběhu celého života. BlissomaⓇ splňuje nejvyšší západní standardy čistě rostlinné péče o pleť.

Líčíme výhradně s clean beauty dekorativní kosmetikou Ere Perez. Naše kosmetické rituály a účinné receptury produktů respektují přirozené fungování vaší pokožky a její momentální stav v závislosti na tom, v jaké životní fázi a cyklu se nacházíte. Pro specifické potřeby kůže provádíme šetrná ošetření bez esenciálních olejů.

V salonu pracujeme pouze s produkty, které patří do našeho distribučního portfolia. Jinými slovy, za každý produkt ručíme svými zkušenostmi a dobrým jménem a tyto produkty dodáváme v rámci České a Slovenské republiky i dalším salonům a prodejnám.

Péče & Aromaterapie

Dlouhodobá a pravidelná péče o pleť je nejlepší prevencí stárnutí pokožky a je jedním z nástrojů na cestě k sebelásce. Pokožka v rovnováze je opravdu krásná.

Vaši pleť a vzhled řešíme komplexně, individuálně a diskrétně. Naším cílem jsou klientky a klienti se zdravou pletí, spokojení sami se sebou. Harmonizace našimi rituály vede k propojení péče o tělo, pleť a duši.

Krásná pleť není jen o kosmetice. Odráží celý náš život.

 
 

Dokonalá relaxace

Dopřejte si odpočinek a profesionální kosmetické rituály v našem salonu. Pečovat o vás budou certifikované dermální specialistky a makeup artistky. Interiér salonu byl vytvořen tak, aby splňoval vysoké estetické nároky. Díky harmonickému prostoru a intimní atmosféře se dokonale uvolní všechny vaše smysly.

Výhody pro klienty

V salonu je vždy pouze jeden klient a jeden specialista.

Na všechny naše produkty mají klienti s aktivním statusem* 15% slevu.

Zvýhodněné permanentky pro stávající klienty.

Po celou dobu využívání našich služeb máte k dispozici občerstvení.

*aktivní status = minimálně 3 zakoupené služby během 1 roku.