V Hradci Králové otevíráme nový organický salon s filosofií Clean Beauty!

Rozjasňovače

1 položek celkem
ere-perez-vanilkovy-rozjasnovac
989 Kč

Rozjasněte svou krásu s rozjasňovačem Ere Perez Opojná vanilková vůně a hebká...

1430

Proč si pořídit přírodní rozjasňovač i do své kabelky? 

S přírodním rozjasňovačem budou všichni vaši pleť obdivovat. Rozzáří vaši pleť a tím skryje její nedostatky. Není tam ani kapka chemie, ale drží a funguje na 100 %. S perfektním make-upem zazáříte v práci i na párty.

Rozjasňovač se nanáší pod obočí, na lícní kosty, do středu čela a na rty. Všude, nebo jen někde – podle toho, co se vám bude nejvíce líbit.

Přidejte ten nejlepší přírodní rozjasňovač do své kosmetické taštičky a buďte krásná bez chemie. 

Kompaktní rozjasňovač s minerálním složením vyživuje pokožku

Tak jako jiná minerální líčidla je i minerální kompaktní pudr plný vitamínů a minerálů, které pečují o pokožku. Ve složení kromě přírodní minerálů najdete extrakty z rostlin, panenské oleje a bambucké máslo. Jsou vhodné pro všechny typy pleti, protože jsou neuvěřitelně přizpůsobivé a lehké.

Rozjasňovače neodmyslitelně patří k létu, glow looku, k party i nude líčení, službu udělají i při vytváření glamour looku. Mohou se nanášet na tváře, oční víčka, horní ret, dekolt a opticky prodlkouží nohy, když se nanesou na holenní kosti.

Rozjasňovač v lisovaném pudru se nejlépe nanáší kosmetickým štětcem s kulatou nebo šikmě střiženou hlavou. Vyberte si kosmetický štětec z eko a recyklovaných materiálů.

Krémový rozjasňovač je naše nejoblíbenější líčidlo

Propadli jsme totiž kouzlu jeho lehkého třpytu a báječnému složení. Velmi přirozený třpyt vychází z kombinace minerálů a slídy — jako byste byla sluncem vy. Co dalšího najdete v přírodních rozjasňovačích? Například avokádový olej, olej z hroznových semen, vitamín E, vanilkový extrakt a kandelilový vosk. Všechny tyto látky vyživují pokožku a zanechávají ji vláčnou a hebkou. Tím se zvyšuje efekt přirozeného zdraví a záře.

Rozjasňovače neodmyslitelně patří k létu, glow looku, k party i nude líčení, službu udělají i při vytváření glamour looku. Mohou se nanášet na tváře, oční víčka, horní ret, dekolt a opticky prodlouží nohy, když se nanesou na holenní kosti.

Krémový rozjasňovač velmi snadno nanesete prsty, ale můžete použít i houbičku.