Přírodní tekuté šampony

Nejprodávanější

8 položek celkem

Cena

249639
1249639

Značky

Položek k zobrazení: 8

Přírodní tekuté šampony vrátí vlasům pravé zdraví a lehkost

Přejít z chemických šamponů na přírodní je jedna z nejlepších rozhodnutích pro vaše zdraví a krásu. Umělé šampony jsou totiž extrémně zatížené umělými látkami, které mohou mít negativní vliv nejen na vlasy, ale i na pokožku, lymfatický systém a celý organismus. Dávka parabenů, silikonů, SLS a dalších látek se může usazovat kdekoliv v těle a projevit se například ve formě akné, výraznějším pocením, suchou pokožkou, lámavými nehty. A čím více chemické vlasové péče používáte, tím více jí budete potřebovat. Jestli jste ve fázi, že si nedokážete představit život bez šamponu, kondicionéru, séra, laku a tužidla, jste na správné stránce.

Zvyknout si na přírodní šampon může trvat klidně i měsíc — tak dlouho vlasům trvá zbavit se toxinů z umělé kosmetiky. Ale když vydržíte, zjistíte, že vlasy jsou lehké, lépe se rozčesávají, méně se mastí a lámou, lépe se fénují a nepotřebují tolik času k úpravě.

Přírodní šampony mívají základ z rostlinných výtažků, gelů z aloe vera nebo jílů, panenských a éterických olejů, rostlinných tenzidů a kyselin. Nabízejí pravé vitamíny, minerály a antioxidanty, které vyživují vlasovou pokožku i vlas. Vlasy jsou pak lehčí, silnější, hrají přirozenými barvami a leskem.

 

Přečtěte si v LadyBio magazínu

Recenze na šampon a bezoplachový kondicionér ve spreji Nordic Berries
Proč přírodní šampony proti lupům fungují lépe?
Vyrobte si svůj vlastní šampon inspirovaný podzimní sklizní