The Castilian Soap Company Kastilské mýdlo bez parfemace 250 ml

229 Kč 189 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
23.3.2021

Tekuté přírodní mýdlo pro citlivou pokožku

  • Vyrobeno z organic rostlinných olejů nejvyšší kvality
  • Vhodné pro citlivou pokožku
  • Vhodné pro alergiky

citlivá plet bio kvalita cisti-plet

Detailní informace

Detailní popis produktu

Více o produktu

Složení kastilského mýdla

Aqua, Potassium Oleate, Potassium Cocoate, Glycerine, Citric Acid

Kastilské mýdlo

Co si představit pod pojmem kastilské mýdlo, které má svůj název podle neméně známé oblasti Kastilie ve Španělsku? Jedná se o čistě přírodní produkt, jehož stěžejní složkou je olivový olej a další přírodní oleje. Kastilská mýdla se vyrábějí z rostlinných olejů nejvyšší kvality a nabízejí péči pro citlivou, dětskou i alergickou pokožku.

Jak se vyrábí?

Kastilské mýdlo známe přinejmenším už od 12. století. Jeho výroba není nijak komplikovaná. Tajemstvím celého úspěchu je v procesu zmýdelnění, kdy se louh lije do dalších přísad, ne naopak. Co si máte ale představit pod strašidelným slovem „louh“? Jedná se o hydroxid sodný spolu s destilovanou vodou.

Proč je dobré?

V čem je kastilské mýdlo dobré oproti ostatním? Hlavní výhodou je fakt, že se hodí pro všechny typy pleti, převážně pro citlivou a suchou. Není výjimkou, že se také používá na výrobu mnoha pracích prostředků, šamponů, čisticích prostředků nebo přípravků pro děti.

The Castilian Soap Company

Prohlédněte si celou kolekci kastilských mýdel od značky The Castilian Soap Company, která kombinuje tradiční organic ingredience a moderní šmrnc.
 
The Castilian Soap Company kastilská mýdla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Přírodní kastilská mýdla se vyrábějí z BIO rostlinných olejů nejvyšší kvality. Jsou vhodné i pro nejcitlivější pokožku a pro ty, kteří trpí alergiemi.

Jak se vyrábí kastilské mýdlo?

Kastilské mýdlo známe přinejmenším už od 12. století. Jeho výroba není nijak komplikovaná. Tajemstvím celého úspěchu je v procesu zmýdelnění, kdy se louh lije do dalších přísad, ne naopak. Co si máte ale představit pod strašidelným slovem „louh“? Jedná se o hydroxid sodný spolu s destilovanou vodou.

Proč je dobré?

V čem je kastilské mýdlo dobré oproti ostatním? Hlavní výhodou je fakt, že se hodí pro všechny typy pleti, převážně pro citlivou a suchou. Není výjimkou, že se také používá na výrobu mnoha pracích prostředků, šamponů, čisticích prostředků nebo přípravků pro děti.

The Castilian Soap Company kastilská mýdla