Novinka! Fíkové želé

Tvářenky

5 položek celkem
ere-perez-tapiokova-tvarenka
od 589 Kč

Chic tvářenka pro elegantní a zdravý vzhled! Kompaktní tvářenka ve formě...

4713
ere-perez-ryzova-tvarenka-bondi
od 729 Kč

Luxusní kompaktní tvářenka dva v jednom Rýžová tvářenka ve formě lisovaného...

4717
ere-perez-ryzovy-bronzer-a-tvarenka-9g-nahradni-napln
729 Kč

Náhradní náplň pro kompaktní tvářenku a bronzer Ere Perez Krásné odstíny pro...

4715
holy2
869 Kč

Mrkvové zdravíčko 2v1 pro tváře a rty Okouzlující odstíny pro všechny barevné...

1435
ere-perez-ryzovy-bronzer-a-tvarenka
1 029 Kč

Luxusní tvářenka a bronzer v jednom Tvářenka a bronzer ve formě...

1434

Tvářenky propůjčují zdravý vzhled a umí opticky tvarovat obličej

Řada žen je ohledně zdravíček — tvářenek opatrná. Obávají se, že si vyberou špatný odstín tvářenky nebo že ji špatně nanesou a dopadnou jako Marfuša. Práce s tvářenkami je však jednoduchá, stačí dodržovat pár pravidel:

  • správný odstín zvolíte nejlépe podle svého barevného typu, doporučujeme si přečíst článek Jaký jste barevný typ?, tam zjistíte, jaké tvářenky vám budou slušet,
  • líčení trénujte ve volných chvílích, ne pět minut před odchodem z domu,
  • tvářenku nanášejte na lícní kosti, můžete si pomoct dvěma způsoby: široce se usmějte a naneste tvářenku na tváře, nebo našpulte pusu, jako byste chtěli pískat a tvářenku naneste na vytvarovanou horní linii tváře,
  • používejte správný kosmetický štětec, například kosmetický štětec na tváře nebo multifunkční štětec.

 

Na LadyBio nabízíme tři druhy tvářenek:

  • Kompaktní pudrové tvářenky — nejtypičtější jsou lisované pudrové tvářenky. Lehce se nanášejí, sedí každému typu pleti a vytvářejí matný nebo lehce třpytivý look. Snadno se upravují, avšak vydrží o něco méně než například krémové tvářenky. Jsou skvělé do kabelky, protože aplikace je velmi rychlá a snadná.
  • Krémové — krémové tvářenky mají konzistenci jako krém nebo mast/balzám. Nejlépe se nanáší prsty. Sedí zejména suché pleti. Pozor — krémovou tvářenku nenanášejte na pudr! Výsledek by byl čmouhatý. Krémové tvářenky vytvářejí velmi přirozený look, někdy s dotekem rozjasnění. A mohou se používat i jako balzámy na rty, takové nabízí například australská značka Ere Perez.
  • Minerální — obsahují minerály, které zjemňují pokožku, regulují mastnotu a obsahují vitamíny a antioxidanty.

 

Vyzkoušejte tvářenku Ere Perez, která získala ocenění výrobek roku 2019 od AVS (Asociace vizážistů a stylistů České republiky).

 

Přečtěte si v LadyBio magazínu:

Krémovou tvářenku využijete i jako rtěnku

Krémové tvářenky připomínají krém či balzám. Většinou jsou v kelímku a nanáší se prsty nebo houbičkou, na rty štětečkem nebo opět prstem. K dostání jsou i v tyčinkách. Jsou velmi dobře pigmentované a vytvářejí lehce lesklý look. Dobře drží, ale nesmí se nanášet na pudrovanou tvář.

Krémové tvářenky na LadyBio mají 100% přírodní složení, které je obohacené o výživné a zvláčňující rostlinné extrakty, oleje a vosky.

 

Vyzkoušejte například mrkvovou tvářenku Ere Perez 2v1, která získala ocenění výrobek roku 2019 od Asociace českých vizážistů a stylistů.

 

Přečtěte si v LadyBio magazínu:

Recenze na tvářenku 2v1 Ere Perez

 

Kompaktní tvářenka je skvělá do kabelky — snadno vylepší look kdekoliv

Kompaktní líčidla jsou skvělá v tom, že nabízejí rychlou a snadnou aplikaci kdekoliv — doma, za pracovním stolem, na veřejných záchodcích, na zastávce, v rohu nákupního centra. Tvářenky ve formě lisovaného pudru v naší nabídce mají 100% přírodní složení z minerálů a rostlinných extraktů. Nabízejí různé barvy pro všechny typy pleti a různý stupeň pigmentace.

Pro dokonalé nanesení doporučujeme používat kosmetický štětec s širokou šikmě střiženou hlavou, multifunkční štětec nebo labutěnku. Vyberte si z naší nabídky kosmetických štětců z eko a recyklovaných materiálů.

 

Přečtěte si na v LadyBio magazínu:

Jaký jste barevný typ?

Minerální tvářenka je skvělá pro začátečníky i beauty blogerky

Minerální tvářenky jsou stejně jako další minerální líčidla velmi oblíbená. Jejich složení je bohaté na látky, které vyživují a chrání pleť a zároveň nabízejí snadnou aplikaci.

Minerální tvářenky na LadyBio mají přírodní složení obohacené o extrakty z rostlin. Nevysušují pleť, nabízejí různý stupeň pigmentace a skvěle padnoucí barvy pro všechny typy pleti.

Pro dokonalé nanesení doporučujeme používat kosmetický štětec s širokou šikmě střiženou hlavou nebo multifunkční štětec. Vyberte si z naší nabídky kosmetických štětců z eko a recyklovaných materiálů.