Tvářenky

Nejprodávanější

6 položek celkem

Tvářenky propůjčují zdravý vzhled a umí opticky tvarovat obličej

Řada žen je ohledně zdravíček — tvářenek opatrná. Obávají se, že si vyberou špatný odstín tvářenky nebo že ji špatně nanesou a dopadnou jako Marfuša. Práce s tvářenkami je však jednoduchá, stačí dodržovat pár pravidel:

  • správný odstín zvolíte nejlépe podle svého barevného typu, doporučujeme si přečíst článek Jaký jste barevný typ?, tam zjistíte, jaké tvářenky vám budou slušet,
  • líčení trénujte ve volných chvílích, ne pět minut před odchodem z domu,
  • tvářenku nanášejte na lícní kosti, můžete si pomoct dvěma způsoby: široce se usmějte a naneste tvářenku na tváře, nebo našpulte pusu, jako byste chtěli pískat a tvářenku naneste na vytvarovanou horní linii tváře,
  • používejte správný kosmetický štětec, například kosmetický štětec na tváře nebo multifunkční štětec.

 

Na LadyBio nabízíme tři druhy tvářenek:

  • Kompaktní pudrové tvářenky — nejtypičtější jsou lisované pudrové tvářenky. Lehce se nanášejí, sedí každému typu pleti a vytvářejí matný nebo lehce třpytivý look. Snadno se upravují, avšak vydrží o něco méně než například krémové tvářenky. Jsou skvělé do kabelky, protože aplikace je velmi rychlá a snadná.
  • Krémové — krémové tvářenky mají konzistenci jako krém nebo mast/balzám. Nejlépe se nanáší prsty. Sedí zejména suché pleti. Pozor — krémovou tvářenku nenanášejte na pudr! Výsledek by byl čmouhatý. Krémové tvářenky vytvářejí velmi přirozený look, někdy s dotekem rozjasnění. A mohou se používat i jako balzámy na rty, takové nabízí například australská značka Ere Perez.
  • Minerální — obsahují minerály, které zjemňují pokožku, regulují mastnotu a obsahují vitamíny a antioxidanty.

 

Vyzkoušejte tvářenku Ere Perez, která získala ocenění výrobek roku 2019 od AVS (Asociace vizážistů a stylistů České republiky).

 

Přečtěte si v LadyBio magazínu: