Je Joue Venušiny kuličky Ami růžové

1 390 Kč 1 149 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
24.3.2021

Pro hlubší a bohatší orgasmy

  • Posilují pánevní dno a jsou navržené pro maximální potěšení i procvičování Kegelových cviků
  • Vyrobené z nejjemnějšího silikonu

certifikat-kvalityvyrobene-v-evropevice-barev

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
  • Balení obsahuje 3 různě velká progresivní závaží — od nejlehčího samostatného míčku po nejtěžší duo míčky
  • Diskrétní balení

 

V Je Joue se inspirovali nejlepšími medicínskými a erotickými produkty, aby vytvořili pomůcku k nejefektivnějšímu cvičení i potěšení. Ami není jen jedna cvičební pomůcka ke Kegelovým cvikům. Jsou hned tři a to v různých úrovních!

  • Ami 1 je velký měkký lehký míček. Pokud s Kegelovými cviky teprve začínáte, doporučujeme začít s tímto míčkem.
  • Ami 2 je střední dvojitý míček. Je také měkký, ale o něco těžší. Začněte s Ami 2, pokud je pro vás cvičení s Ami 1 příliš jednoduché.
  • Ami 3 je malý, tvrdý a nejtěžší dvojitý míček. Je pro zkušené.

Začátečníci by měli začít s velikostí 1 a postupně se propracovat k velikosti 2 a nakonec 3. Je Joue doporučuje nosit Ami 2 až 3 krát týdně po dobu 20 minut. Postupně zvyšujte frekvenci. Před cvičením naneste na Venušiny kuličky lubrikant na bázi vody.

Chcete hlubší orgasmy? Začněte cvičit Kegelovy cviky. Více v článku Chcete mít lepší sex?

Ami a...

... vaše potěšení

Pravidelné cvičení s Ami Venušinými kuličkami posiluje pánevní dno. Zpevněné svaly pomáhají zvýšit sexuální potěšení a zintenzivňují orgasmy. Ami kuličky jsou diskrétní, můžete si je užívat kdykoliv během dne. Třeba i v práci.

... jeho potěšení

Díky silnějším a elastičtějším svalům můžete partnerovi poskytnout nečekané potěšení ze sevření.

... zdraví

O inkontinenci se mluví v souvislosti se stářím, ale pravdou je, že jí často trpí i ženy po porodu a po 45. roce života. Opět za to může povolené pánevní dno. Kegelovy cviky s Venušinými kuličkami pomohou pánevnímu dnu vrátit sílu.

... těhotenství

Používání Ami kuliček během těhotenství připraví porodní cesty k porodu. Posílí svaly a elastičnost. Po porodu pomáhají kuličky k rychlejšímu uzdravení.

... menopauza

Posilování pánevního dna pomáhá mimo jiné s přirozenou lubrikací vagíny, sexuální odezvou a močením během fyziologických změn během menopauzy.

Je Joue

Sofistikované, elegantně nemravné a smyslné hračky pro sexuální potěšení omračují rafinovanými designy, které vznikaly pod taktovkou odborníků, aby otevřely nové dveře v intimitě. V Je Joue věří, že potěšení je pro každého, jen je potřeba najít tu správnou techniku. Proto nabízejí pomoc párům i sólistům, začátečníkům i mistrům, najít nový způsob sexuálního potěšení a porozumění vlastnímu tělu.

Je Joue venušiny kuličky

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Posílení pánevního dna
Barva: Růžová
Trápí mě: Inkontinence

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Erotické hračky

Sofistikované, elegantně nemravné a smyslné hračky pro sexuální potěšení omračují rafinovanými designy, které vznikaly pod taktovkou odborníků, aby otevřely nové dveře v intimitě.

V Je Joue věří, že potěšení je pro každého, jen je potřeba najít tu správnou techniku. Proto nabízejí pomoc párům i sólistům, začátečníkům i mistrům, najít nový způsob sexuálního potěšení a porozumění vlastnímu tělu.

Erotické hračky Je Joue nás nadchly diskrétními tvary, nejkvalitnějšími materiály, různorodostí tvarů a možnostmi použití. A nejsme jediní! Je Joue sbírá ocenění po celém světě. Je Joue erotické hračky jsou jednoduché, diskrétní, bezpečné, měkké a sametově hebké.

Je Joue venušiny kuličky