Good Clean Love

Good_Clean_Love
Značka Good Clean Love představuje produkty pro sexuální potěšení a intimní zdraví v té nejvyšší kvalitě. Soustředí se na prevenci přenosu pohlavních chorob a pomáhá předcházet narušení přirozeného poševního prostředí. V případě existujících ženských intimních problémů pak pomáhá tělu vrátit se zpět do rovnováhy a přispívá ke zdravému prožívání sexuálního života v jakémkoliv věku.

Trápí Vás pocity sucha a nepříjemné záněty v těhotenství, po porodu nebo v menopauze? Vyzkoušejte citlivé lubrikační gely Good Clean Love, které pomáhají léčit kvasinky, poševní záněty a obnovovat vaginální mikroflóru. Gel pro intimní hygienu neobsahuje agresivní mýdlo ani přidanou ropnou chemii. a hormonální disruptory. Bez obsahu glycerinu a živočišných složek.

Značka je veganská, certifikovaná Oregon Tilth certifikátem, neobsahuje lepek, cukr, lubrikační gely se dají používat i pro každodenní zvlhčení poševní sliznice v případě vaginálního diskomfortu a chronického přesušení a neobsahují olej. Good Clean Love patří mezi nejbezpečnější lubrikační a intimní mycí gely na trhu. Obaly jsou vyrobeny z cukrové třtiny- bioplastu. PETA approved. Made safe certified. Další certifikáty: Member of the Organic Trade Association, Certified B-Corporation, Certified Woman-Owned Business status.

 

 

Cena

389689
1389689
4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem