Good Clean Love

Good_Clean_Love
Značka Good Clean Love představuje produkty pro sexuální potěšení a intimní zdraví v té nejvyšší kvalitě. Soustředí se na prevenci přenosu pohlavních chorob a pomáhá předcházet narušení přirozeného poševního prostředí. V případě existujících ženských intimních problémů pak pomáhá tělu vrátit se zpět do rovnováhy a přispívá ke zdravému prožívání sexuálního života v jakémkoliv věku. Nalézá řešení pro pocity vaginálního diskomfortu a suchosti, vyvolaných přirozeně, hormonálně i v důsledku věku. Lze používat denně pro přirozené zvlhčení. 
 
Good Clean Love gely jsou ohleduplné i k tě nejcitlivější sliznici. Neobsahují petrochemikálie, glycerin ani parabeny. Produkty Good Clean Love jsou veganské, neobsahují tedy žádné živočišné složky, jsou vyrobené z prémiových přísad a bezpečné pro každodenní použití.

Značka Good Clean Love dlohodobě hledá rovnováhu mezi ziskem společnosti a odpovědností vůči zákazníkům, komunitě, zaměstnancům, dodavatelům a životnímu prostředí. Je členem organizace PETA, nese certifikaci MADE SAFE, Member of the Organic Trade Association, Certified B-Corporation a Certified Woman-Owned Bussiness. Podporuje neziskové organizace zasazující se o rovnoprávnost žen a  dodržování lidských práv.
6 položek celkem
good-clean-love-lubrikacni-gel-proti-zanetum-a-mykozam-temer-naha
529 Kč

Milujte se organicky! Poskytuje dlouhodobé...

0180
good-clean-love-biogenesis-lubrikacni-gel-tehotenstvi-59-ml
Novinka
829 Kč

Zábavnějším milováním k novému životu...

4622
good-clean-love-lubrikacni-gel-bionude-88-7-ml
659 Kč

Šetrná a jemná lubrikace pro citlivou sliznici...

1609
good-clean-love-lubrikacni-gel-proti-zanetum-a-mykozam-temer-naha-maly
389 Kč

Sametově hebká lubrikace a zábavnější milování!...

0183
good-clean-love-obnovujici-lubrikacni-gel-navracejici-zdravi-vaginy-60-ml
689 Kč

pH rovnováha a dlouhotrvající lubrikace...

0181

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem