dieNikolai Procitnutí sedmikrásky Pleťové tonikum 100 ml

600 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
15.12.2021

Pleťové tonikum pro dočištění a osvěžení pokožky

  • Pleťové čistící tonikum s výluhem z lipových květů, hroznových jader a divoké růže
  • Pro dočištění a tonizaci pleti
  • Určen pro všechny typy pleti

demeter (1) vyrobene-v-evrope cisti-plet

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Čistící tonikum je vhodnou ingrediencí pro zředění pleťového peelingu či masky
  • V letních dnech je skvělé jako hydratační, osvěžující voda na celé tělo

 

První biodynamická kosmetika na světě vyráběná z hroznového vína dle zásad antroposofické filozofie v Rakousku. Oceněna nejpřísnější certifikací na světě - certifikací Demeter.

 

Použití

Na vatový či látkový tampónek aplikovat tonikum dle potřeby k dočištění přebytečných nečistot z pokožky.

 

Složení

Aqua, Alcohol**, Rosa damascena water*, Melissa officinalis water*, Tilia cordata extract**, Vitis vinifera seed extract**.

**bio-dynamic, *organic

 

dieNikolai

Vinařská rodina Nikolaihof pochází z Wachau, ze slunné oblasti Dunaje, kde již staří Římané před 2 000 lety zakládali své nejlepší vinice. Z kvalitních zdrojů a s láskou k přírodě se zde už po staletí vyrábějí vysoce kvalitní produkty. Již více než 40 let se přitom vinařství Nikolaihof jako jedno z prvních vinařství na světě ztotožňuje s antroposofickou filosofií doktora Rudolfa Steinera. S certifikátem Demeter splňujeme nejpřísnější podmínky v biodynamice na celém světě a s hrdostí se můžeme hlásit k průkopníkům v oblasti kvality a trvale udržitelného rozvoje. Biodynamické zemědělství v Nikolaihofu nechápeme jako způsob výroby, nýbrž jako komplexní způsob života, který se odráží ve všech oblastech našeho bytí. Nejvyšším principem přitom je, abychom do zemědělství vkládali co možná nejvíce síly a energie. A to také díky tomu, že minimálně zasahujeme do přirozených procesů v přírodě. Použité suroviny pomáhají pokožce navrátit její přirozenou obranyschopnost a schopnost uzdravovat samu sebe. Používají se pouze lokální suroviny, převážně z Rakouského Wachau, jimiž je například víno, hroznové víno, smetana, ghí máslo, šafrán, hroznový olej či meruňkový olej ad.

 

dieNikolai

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní pleťová kosmetika
Použití: Na pleť, Odlíčení
Pro koho?: Unisex
Typ pleti: Smíšená, Mastná, Zralá, Suchá, Problematická, Citlivá, Normální, Mladistvá
Účinek: Čistí, Vyživuje