Doprava a platba

  Bankovním převodem  MallPay

 Česká republika

Při objednávce nad 2000 Kč doprava zdarma  
DPD   DPD 99 Kč

99 Kč

 zasilkovna  Zásilkovna 79 Kč

79 Kč

Slovensko

 
Při objednávce nad 79 Eur doprava zdarma
 

 zasilkovna  Zásilkovna

3,1 Eur

3,1 Eur

GLS   GLS 5,1 Eur 5,1 Eur

Kamkoliv v celé EU

   
GLS GLS  individuálně dle aktuálního ceníku dopravce, najdeme pro vás nejlevnější variantu  individuálně

 

Kdy balíček dostanete? 90% balíčků doručujeme do druhého dne. 

Pokud stihnete objednat do 10:00 ve všední dny a zvolíte platbu dobírkou, balíček můžete mít doma už druhý den. Pokud objednáváte později, balíček odešleme následující den. To znamená, že k vám dorazí třetí den od objednávky. Jen o víkendu na své zásilky nečekejte. Pokud objednáváte v pátek, balíček bude doma nejdříve v pondělí.

V případě, že platíte objednávku bankovním převodem, balíček odešleme, až se platba připíše na účet LadyBio.

Dopravci vozí 90 % balíčků včas. Může se však stát, že se na cestě zdrží. Víme, že se na kosmetiku těšíte a my bychom vám balíček nejraději teleportovali hned domů, ale vydržte. O každém kroku vás budeme informovat my, nebo dopravce.

Zdržení můžeme mít ale i my. Prosíme tak o respektování informace, že odeslání nemusíme stihnout v den objednání. Občas nám zůstane zboží na celnici, někdy se zpozdí dodavatel.áme nastavené pravidelné dodávky zboží a tyto situace nedokážeme nikterak ovlivnit. Nejčastěji se nám ale stává to, že si jeden produkt objedná tak velké množství zákaznic, že nedokážeme všechny objednávky vyřídit ihned ze skladových zásob. 

A kdybyste si už nevěděli rady, ozvěte se nám. Nebojte, všechno vyřešíme.

 

Kdo balíček přiveze? 

  • Zásilkovna: Balík do Zásilkovny běžně dorazí do jednoho pracovního dne. Jakmile bude na cestě, přijde vám e-mail s informacemi. Od té doby můžete svůj balíček sledovat. Pak čekejte na SMS s heslem Jakmile přijde, můžete si pro balíček skočit. Bude na vás čekat sedm kalendářních dní, pak poputuje zpět k nám. 
  • Kurýr DPD nebo GLS: Kurýři vám balík doručí obvykle do jednoho pracovního dne od odeslání. Jakmile bude na cestě, přijde vám SMS s informacemi. Další den čekejte na zprávu s upřesněným časem doručení. I tady můžete svůj balík sledovat na cestě. 

Své balíčky si prosím vždy převezměte – ať už vám je zasíláme kurýrem nebo Zásilkovnou. Na vyřízení a doručení objednávky tvrdě pracujeme a s každým balíčkem vám posíláme i kupu dobré nálady a někdy i pár malých překvapení v podobě vzorečků. Pokud jej necháte jen tak odjet zpět, budeme vám účtovat náklady, které vzniknou. A jestli to jen nestíháte, ozvěte se. Společně to vyřešíme a prodloužíme úložní lhůtu (před Vánoci toto není u přepravců možné).

 

Jak zaplatit?

  • MallPay: Plaťte za zboží kdykoliv do 14 dní po nákupu.
  • Bankovním převodem: Platit budete přes svůj bankovní účet, kde zadáte novou platbu jako obvykle. Nezapomeňte uvést variabilní symbol, který najdete v potvrzujícím e-mailu. Kosmetiku odešleme hned, jakmile se platba připíše na náš účet. Číslo CZK účtu: 2210488007/5500. 
  • Platební údaje pro platby v eurech: 

Banka: Citfin, sporitelní družstvo, Radlická 751/113E, 158 00 Praha 5

Číslo úctu: 1091450/2060

IBAN: CZ2120600000000001091450

SWIFT: CITFCZPPXXX 


Osobní odběr v Hradci Králové 
 

Osobní odběr objednávek je v našem showroomu zdarma. Produkty, které jsou skladem, si můžete vyzvednout ihned. Podmínkou je však zaplacení objednávky v e-shopu kartou nebo převodem (pro vyzvednutí prosím počkejte, až potvrdíme přijetí platby). Platba v hotovosti a platba kartou na místě zatím není možná. V prostorách LadyBio je k nahlédnutí showroom, nejsme však prodejna.

Číslo CZK účtu LadyBio: 2210488007/5500

 

Adresa výdejního místa LadyBio:

LadyBio
Horova 1767/26
50002 Hradec Králové - Pražské Předměstí

(naproti Bavlně, nový areál OKO) 

Otevírací doba:

Pondělí až pátek 8:00 – 15:00

Prosíme, přijďte si pro balíček vždy až po obdržení e-mailu / SMS o jeho vychystání. Balíčky chystáme ihned, jak máme připsanou platbu na účtě.