V Hradci Králové otevíráme nový organický salon s filosofií Clean Beauty!

Blissoma®: Profesionální přírodní kosmetika do salonů

BLISSOMA_logo_

Profesionální přírodní kosmetika Blissoma® pro váš salon

Blissoma®, holistická a organická péče o pleť, je volbou stále většího počtu kosmetiček a profesionálů v oblasti péče o pleť, kteří pracují ve wellness centrech a nezávislých praxích po celém světě.

 55

Pracujeme s celými bylinami

Naše výživné produkty z celých bylin překonávají a předčí konvenční ošetření a to bez podráždění pokožky. Přírodní značka Blissoma® se vyznačuje transparentností, ohleduplností k citlivé a alergické pokožce a pečlivým zaškolením, které absolvuje každá Blissoma® Skin Terapeutka.

 Blissoma_predapo

Velká profesionální balení 

Naše profesionální organická řada pro salony zahrnuje velká balení všech oblíbených receptur pro péči o obličej a zahrnuje exkluzivní výrobky pro kosmetické profesionály, které u jiných značek nenajdete, jako například 100% přírodní masážní olej Flora nebo masážní gel pro problematickou pleť Primeval.

 57

Specializujeme se na problematickou a hypersenzitivní pleť

Podráždění a citlivost pokožky mohou být pouze povrchové, ale mohou mít také vnitřní příčiny. Přispívají k nim také životní styl a životní prostředí. Blissoma vám může pomoci zjistit, co vyvolává citlivost vaší pokožky díky unikátnímu konceptu ošetření Blissoma® Rituals: 5 Ecosystémů. Jakmile budete vědět, proč se vaše reakce dějí, budete se moci vyhnout látkám a situacím, které vám způsobují problémy.

56

Nemáme pouze olejové produkty

Řady pro komplexní kosmetická ošetřeníBlissoma® Rituals obsahují produkty všech typů a je tak možné je nakombinovat opravdu pro každý typ a stav pleti a to i ty, které nesnesou olejová ošetření. 

system_pece_o_plet (1)_1Jak nás kontaktovat? 

Pro získání více informací o spolupráci nám prosím zanechte svůj e-mail níž na stránce včetně vašich firemních údajů nebo nám rovnou napište na: velkoobchod@ladybio.cz

54

 Ecosystems-8x10sign-teal (1)SkinSteps-Sign