Profesionální přírodní kosmetika pro salony a kosmetičky Blissoma®

ukazkoveosetreni

Aktuální termín: 13. 1. 2024 - pro objednání volejte a pište na tel. 731 067 977

Ukázková ošetření pleti jsou zdarma. Slouží pro to, abyste si vyzkoušela, zda vám profesionální kosmetika Blissoma®  sedí. Pocitově, charakterem produktů, námi, lidmi, kteří s vámi komunikují a starají se o váš support během profesionální prace s přírodní a holistickou kosmetikou Blissoma®.

Rezervace vašeho termínu je platná po úhradě 500,- Kč vratného poplatku, který je vrácen ihned po absolvování ukázkového ošetření pleti. Ukázková ošetření probíhají v Hradci Králové v našem školicím organickém salonu. 

Co vás na ukázkovém ošetření čeká? 

🌼 Odpočinek, relaxace a opečování v salonu podobně, jako když jste u své kosmetičky.

🌼 Ošetření, které je přizpůsobeno vám, nicméně v průběhu k vám hovoříme jako k profesionálce zběhlé v péči o pleť. Během ošetření vám popisujeme, jak se Blissoma® používá. Probíráme spolu také jednotlivé kroky ošetření tak, abyste si udělala obrázek o celkovém konceptu.

🌼  Čeká vás také aromaterapeutický zážitek. Blissoma® úchvatně voní po celých, komplexních bylinách v produktech obsažených a esence rostlin jsou důležitou součástí celkové Skin Therapy™.

5

Aktuální termín: neděle 14. 1. 2024 15:00 - 19:00

Omezená kapacita. Absolvování školení je podmínkou značky pro spolupráci s ní - po školení obdržíte certifikát o absolvování na vaše jméno.  

Cena: 4840,- s DPH

 6

Aktuální termín: neděle 14. 1. 2024 11:00 - 14:00 

Omezená kapacita. Absolvování školení je podmínkou značky pro spolupráci s ní - po školení obdržíte certifikát o absolvování na vaše jméno. 

Cena: 3630,- s DPH 

Oba bloky dohromady 7470,- s DPH