dieNikolai Šafránové pohlazení Vyživující pleťový krém 50 ml

1 650 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
15.12.2021

Pohlaďte suchou či podrážděnou pokožku mastným krémem s ghí máslem

  • Vyživující pleťový balzám s obsahem smetany, ghí másla a zklidňujícím šafránem
  • Regeneruje poškozenou pokožku
  • Určen pro suchou a velmi suchou pleť

demeter (1) vyrobene-v-evrope suchá plet

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Tento regenerační balzám je díky složení ze smetany a ghí másla vhodný jako základ pro domácí pleťovou masku, ale také jako hojivý balzám na suchá, ekzematická, či popálená ložiska od sluníčka
  • Hojí také drobné ranky, či strie na těle
  • Výborný k použití na suché paty či při manikúře a pedikúře pro výživu nehtových kůžiček

 

První biodynamická kosmetika na světě vyráběná z hroznového vína dle zásad antroposofické filozofie v Rakousku. Oceněna nejpřísnější certifikací na světě - certifikací Demeter.

 

Použití

Množství dle Vaší potřeby naberte speciální špachtličkou, aby se nezanesly nečistoty do celého kalíšku s krémem. Naneste na připravenou pleť intenzivním sérem. (Případně na dokonale vyčištěnou pleť)

Složení

Cream**, Lactis lipida (Butter oil)**, Alcohol**, Tilia cordata water**, Vitis vinifera (Grape) Seed Oil**, Glycerylstearate citrate, Pelargonium roseum oil*, Melissa officinalis oil*, Crocus sativus extract**, Citral, Linalool, Citronellol, Geraniol, Limonene. **bio-dynamisch *biologisch

 

dieNikolai

Vinařská rodina Nikolaihof pochází z Wachau, ze slunné oblasti Dunaje, kde již staří Římané před 2 000 lety zakládali své nejlepší vinice. Z kvalitních zdrojů a s láskou k přírodě se zde už po staletí vyrábějí vysoce kvalitní produkty. Již více než 40 let se přitom vinařství Nikolaihof jako jedno z prvních vinařství na světě ztotožňuje s antroposofickou filosofií doktora Rudolfa Steinera. S certifikátem Demeter splňujeme nejpřísnější podmínky v biodynamice na celém světě a s hrdostí se můžeme hlásit k průkopníkům v oblasti kvality a trvale udržitelného rozvoje. Biodynamické zemědělství v Nikolaihofu nechápeme jako způsob výroby, nýbrž jako komplexní způsob života, který se odráží ve všech oblastech našeho bytí. Nejvyšším principem přitom je, abychom do zemědělství vkládali co možná nejvíce síly a energie. A to také díky tomu, že minimálně zasahujeme do přirozených procesů v přírodě. Použité suroviny pomáhají pokožce navrátit její přirozenou obranyschopnost a schopnost uzdravovat samu sebe. Používají se pouze lokální suroviny, převážně z Rakouského Wachau, jimiž je například víno, hroznové víno, smetana, ghí máslo, šafrán, hroznový olej či meruňkový olej ad.

 

dieNikolai

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní pleťová kosmetika
Použití: Na obličej a dekolt, Na tělo
Trápí mě: Dehydratovaná pokožka, Jizvy a strie, Podrážděná kůže
Typ pleti: Suchá
Účinek: Hydratuje, Zklidňující, Vyživuje