Ladybio - výroba, distribuce a prodej

Pro naše obchodní partnery zajišťujeme celkem 3 oblasti - retail, distribuci a import značek přírodní kosmetiky z celého světa!

Milujeme začínající české a slovenské značky a rádi přispějeme svými zkušenosti troškou do mlýna. Obchodní společnost Veronika Lonská zajišťuje celkem 3 oblasti - retailový prodej přírodní kosmetiky, primárně v e-commerce, distribuci a import značek přírodní kosmetiky z celého světa do České a Slovenské republiky a exportní prodej značek přírodní kosmetiky, vyrobených v ČR.

Zkušenosti s distribucí přírodní kosmetiky máme již od roku 2013 a patříme mezi největší dodavatele přírodní kosmetiky u nás. Ladybio.cz vznikl jako jeden z prvních multi - brandových e-shopů s přírodní a veganskou kosmetikou. Nabízíme zákazníkům a partnerům výrobky splňující požadavky na přírodní, vegan, RAW, organic nebo kosher kvalitu.

Retail - distribuce - import - export - skladování - logistika - fulfillment - proclení - legislativa

Vítáme nové obchodní partnery z řady společností, které se zabývají prodejem přírodní kosmetiky / potravinových doplňků, ať již jako distributoři mající ve své nabídce jednu a více značek nebo se jedná o konečné retailové prodejce. Aktuálně obchodujeme s maloobchodním portfoliem 60 značek, v distribučním portfoliu do České a Slovenské republiky je to pak kolem 21 stálých značek.

JARO JE TADY ObsahNastavení POLE TEXT OBRÁZEK TLAČÍTKO MEZERA HTML MESSENGER První krok Po odeslání Jarní slevy 20% dolů ! SLEVOVÝ KÓD: JAROJETADY *Při nákupu nad 2000 Kč. Značky: Akamuti, Antonin .B, Baims, Cosm'etika, Glyde, ESP, Je Joue, OOH!, Rawgaia, Toraf, Walden, Yarok, Tropic Isle Living. Použít formulář Vložte tento kód do vaší stránky