Máme nový web - co jsme pro vás připravili nového?

 

Co to znamená stát se součástí LadyBio? Proč být u nás? Aneb naše zlepšováky a filosofie

 

LadyBio-filozofie LadyBio_udrzitelnost_spociva_v_luxusu LadyBio-podporuje-ceske-a-slovenske-znacky

 

LadyBio zkrásněla!

Od teď více ženskosti při brouzdání našimi stránkami! Dejte nám vědět, jak se vám líbí :-) Máme krásnější vizuál.

 

Kosmetika není spotřební zboží

Podporujeme udržitelnost. Kvalitní kosmetiku nevnímáme jako spotřební zboží. Věcí je třeba vlastnit méně a více si jich vážit. A tak podporujeme ideál pomalé spotřeby (slow consumption) a více zážitků, více emocí.

 

Výběr kosmetiky na míru

Na LadyBio nyní najdete kosmetiku rychleji a přesně takovou, jakou potřebujete. Výrobky jsme rozdělili podle účinků, vůní, značek,. certifikátů a dalších vlastností a vytvořili filtry, díky kterým si sami nastavíte, jaká kosmetika se vám má ukázat — například pleťové krémy pro mastnou pleť s certifikátem vegan a BIO. 

 

Také piště články do našeho Magazínu

Otevíráme náš Magazín všem! Ať již jste blogerka, máte vlastní skvělý projekt nebo k nám dodáváte svou kosmetiku. LadyBio Magazín je vám teď otevřen. LadyBio není jen e-shop, ale také místo pro inspiraci a poznání. Napište nám na ladybio@ladybio.cz

 

Neustále vybíráme nové značky kosmetiky

Více nových značek — letos opravdu rosteme! Už dnes u nás najdete přes 60 stálých značek a chceme vám jich nabídnout ještě více. Máte svoji značku a chcete ji prodávat přes LadyBio? Nebojte se nás oslovit. Všem českým a slovenským značkám fandíme a rádi pomůžeme s jejich propagací a vykročením do světa.

 

Nepodporujeme lži ani greenwashing

Stop Greenwashingu a umělému marketingu! Rozhodli jsme se nadále spolupracovat pouze s vámi, kteří milujete přírodu a máte úctu k okolnímu prostředí. Neustále se vzděláváme v oblasti kosmetické chemie, legislativě i marketingu, abychom prokoukli „lži zabalené do zelených obalů".

 

Přečtěte si v LadyBio magazínu:

Poznáte greenwashing?
Podléháte greenwashingu?

 

Jsme na sebe hodní a chápeme jedinečnost

LadyBio nesoudí a neporovnává. Každá značka má své a i vy máte svou vlastní cestu. Je nám jedno, jestli jste nikdy v ruce nedržela menstruační kalíšek nebo si chodíte pro řasenku do drogerie. Buďte svá a jedinečná. Ve všem vám rádi poradíme s ohledem na vaše přání.

 

Bez extremismu

Chránit přírodu nerovná se omezit svůj život! Buďte na sebe hodní, podporujte lásku a inspiraci a nebuďte extremisty. V LadyBio milujeme přírodu, čisté ingredience a ekologické materiály. To ale neznamená, že vás budeme tlačit do nákupů argumenty postavenými na výčitkách a kritice.

 

Více Československa

Slibujeme, že budeme mnohem více podporovat lokální výrobce a české a slovenské podnikatele. Zahraniční značky jsou úžasné, rozhodně se u nás budou objevovat nové a nové. Ale u nás přírodní kosmetika roste a my říkáme: „Jen tak dál!"

 

Výroba a nové tvoření

Stavíme vlastní projekt a už brzy s ním vyjdeme ven. Máte se na co těšit. Veronika začne tvořit! Začneme vyrábět!

 

Znacka_LadyBio

 

Podpora dobrých věcí

Chystáme spolupráci s více neziskovými organizacemi. Prozatím jsme spolupracovali s veganskými blogery, přispívali na ochranu zvířat a navazovali spolupráce se všemi lidmi, kterým na světe kolem nás záleží. Od teď bude možné jim přispívat přímo. Skvělé, že?

 

Vzorky, vzorky, vzorky!

Vzorečky dle vlastního výběru, to bylo přání mnoha z vás. A my to zařídili! V nabídce naleznete za zvýhodněné ceny všechny miniaturky a vzorečky, které si můžete pohodlně objednat v rámci své objednávky.

 

Snadnější nákupy pro Slovenky a Slováky

Vylepšili jsme způsob nákupu na Slovensko. Nyní můžete nakupovat v eurech na dvě kliknutí a ceny v eurech vidíte hned. Chystáme i další země, máte se na co těšit.

 

A co více ekologie kolem balení objednávek?

Ano, jde to. Aktuálně za cenu toho, že nezasíláme voňavé balíčky v lesklé brandové krabici, ale krabice recyklujeme a sami si vyrábíme papírovou výplň z nepotřebných papírů ze skladu a kanceláře, nebo ji recyklujeme od někoho jiného. Jakmile přijdeme na to, jak zkombinovat eko balení balíčků se skvělým rozbalovacím zážitkem, ihned se na to vrhneme.

 

Vlastněné ženou, zaměstnávající ženy, umístěná v Hradci Králové

Podporujeme holky, ženy, slečny, dámy... LadyBio tým jsou ženy, které baví jejich práce, zajímají se o přírodní kosmetiku, zdravý životní styl nebo zdravou duši. Milujeme přírodu, ženskost, autentičnost krásy a máme pochopení pro všechny „ženské věci" — od potřeby mít ten pravý parfém až po náladovost z periody.