Náš tým

A tady jsme... Ženy, které stojí za LadyBio

 

Veronika Lonská

Majitelka a zakladatelka LadyBio (CEO)

veronika-l-1-

Jsem bohém, cestuji po světě a starám se o svoje značky přírodní kosmetiky, moje holky a zákaznice v LadyBio! Přírodní kosmetika je moje celoživotní vášeň. Před třemi lety proto vzniklo LadyBio a já začala budovat svoji firmu. Firmu snů s cílem ukázat ostatním ženám, že přírodní kosmetika má SMYSL. Miluji přírodu, ráda se koupu nahá v noci, lezu po skalách a v zimě nevyndávám z kufru auta lyže. Zbožňuju křišťálově průzračnou vodu i červené víno. Projekt LadybBo buduji s myšlenkou, že ať už jsi jakákoli, jsi tady a teď a jsi dokonalá ve své přirozenosti i nepřirozenosti a nejdůležitější ze všeho je, aby jsi byla šťastná!

 

https://www.ladybio.cz/antonin--b-intenzivni-medove-maslo-30-ml/

https://www.ladybio.cz/rawgaia-organicky-cleanser-s-goji-50-ml-supervyzivujic/

https://www.ladybio.cz/walden-parfem-see-the-moonlight-15-ml/

 

Tereza Cviklová

Copywriterka

tereza-cviklova

Píšu častěji, než mluvím. Většinou mě najdete s otevřeným notebookem, kde textuju weby, dávám do kupy články nebo tvořím popisky. Když zrovna nepíšu, potkáte mě třeba venku se psem – mojí bílou chlupatou koulí Cherie, válet se v parku s knížkou nebo běhat v Čimičáku, kde věčně začínám trénovat na půlmaraton. A věřím, že do deseti let ho i zaběhnu. :-)

 

https://www.ladybio.cz/ere-perez-zelene-povzbuzujici-serum-30-ml/

https://www.ladybio.cz/ere-perez-transparentni-kukuricny-pudr-15-g/

https://www.ladybio.cz/ere-perez-mrkvova-tvarenka-v-kelimku/


 

Markéta Kuzmová

Copywriterka

marketa-kuzmova

Jsem věčný snílek a optimista s cestovatelskou duší a mapou, na které je zaznačeno 24 navštívených států a dalších 170 na zaznačení čeká. Lezu (po horách), plavu (od břehu ke břehu), běhám (dokud můžu), čtu (knihy Terryho Pratchetta), bojím se letadel a snažím se mezi lidmi dělat osvětu o věcech, o kterých se lidi bojí nebo stydí mluvit. Když zrovna nepíšu, podporuji svou znalostí francouzštiny, angličtiny a ekonomie západoevropský hospodářský růst :)

 

https://www.ladybio.cz/yarok-luxusni-bio-sampon-pro-extremni-objem-251-ml/

https://www.ladybio.cz/ere-perez-rasenka-s-mandlovym-olejem/

https://www.ladybio.cz/cosmetikabio-hennova-barva--zlata-blond-100-g/

  

Niki Pavlíková

Copywriterka, content markeťačka

Niki_Pavlikova_content_manager

Nemůžu se nabažit čerstvého horského vzduchu a radosti z vlastnoručně zasazených rostlinek. Miluji čaj a silnou kávu. Pomalu propadám józe a nadobro jsem propadla cestování. Lépe mi to píše než mluví, a proto věčně datluji do klávesnice nebo plním papír inkoustem. Těším se na každou kosmetickou novinku, knihu i film. Jsem vizuálně založený člověk, proto si užívám výhledů, obrázků a barev. Ale nejvíc ze všeho beznadějně miluji svou dcerku Nefeli.

 

https://www.ladybio.cz/cosm--etika-make-up-summer/

https://www.ladybio.cz/veronica-organics-sampon-pro-vsechny-typy-vlasu-s-vanilkou-115-ml/

https://www.ladybio.cz/ere-perez-zelene-povzbuzujici-serum-30-ml/

 

Lucie Branná

Copywriterka

lucka-b

V 9 letech jsem napsala příběh o zraněném zajíci, kterého vyléčila Smetánka lékařská :) Psaní článků pro LadyBio je volné pokračování mého zájmu o přírodní zázraky. Mám ráda harmonii, v sobě i kolem sebe. Inspiruje mě příroda, protože ta to má všechno moc krásně zařízené. Jsem svobodomyslná váha, milující svou rodinu a přátele. Baví mě jóga, kolo, badminton, ale i odpočinek, příroda, hudba, dobré jídlo a všechny kouzelné místa a okamžiky, které si můžu vychutnat. Největší láskou je tvoření. Mandaly, minerální kameny a lapače snů jsou moji favoriti. Snažím se žít co nejvíce v souladu sama se sebou a být spokojená, nesobecky.

 

hhttps://www.ladybio.cz/antonin--b-definujici-koktejl-100-ml/

https://www.ladybio.cz/balm-balm-cistici-olej-maly-zazrak/

https://www.ladybio.cz/glossworks-9-free-lak-na-nehty-name-of-the-rose-9-ml/

  

 Jana Rousková

Administrativní, zákaznická a velkoobchodní podpora

Jana-Rouskova-tym-Ladybio

V LadyBio týmu mám na starosti zpracování Vašich objednávek od přijetí až po jejich odeslání. Ráda poznávám a vstřebávám atmosféru míst s genius loci. V zimě si vychutnávám šálek horké výborné filtrované kávy, nezávislé filmy, fair trade čokoládu a vůni indického koření. V létě nejraději pracuji pro svého syna na pozici průvodce přírodou a nepoznaných míst.

 

https://www.ladybio.cz/ere-perez-vanilkovy-rozjasnovac/

https://www.ladybio.cz/balm-balm-kadidlovy-toner-30-ml/

https://www.ladybio.cz/veronica-organics-set-prirodnich-samponu-pro-objem/