Rawgaia

Živá kosmetika

Nenakupujete od obrovské firmy, ale od obyčejných lidí, kteří svou práci umějí dobře, kteří nemyslí jen na zisk, ale především na kvalitu svých výrobků a životní prostředí.

Všechny produkty se vyrábějí v raw kvalitě, tzn. za studena lisované. Zachovají se tak všechny účinné látky, antioxidanty, vitamíny, minerály a esenciální a mastné kyseliny.


Ruční výroba – organické suroviny – netestovaná na zvířatech – vegan – raw – recyklovatelné lahvičky a nádoby

Všechny produkty jsou připraveny s láskou a pouze ručně, protože v Rawgaia věříme v energii rukou. Práci si užíváme a naši pozitivitu vkládáme do každé lahvičky. Používáme pouze organické suroviny nebo suroviny získané ve volné přírodě. Nepoužíváme žádné suroviny z geneticky modifikovaných plodin. Usilujeme o uhlíkovou neutralitu společnosti. Pokoušíme se zanechat tak malou uhlíkovou stopu, jak jen to jde. A obsah balíme do recyklovatelných lahviček a nádobek.

Rawgaia se razantně staví proti testování na zvířatech a je součástí organizací, které proti takovému testování bojují – Cruelty Free International a Vegan Society. Oni sami ani žádný z jejich dodavatelů samozřejmě žádnou surovinu na zvířatech netestuje.

My už ji milujeme. Zamilujte se taky.

Rawgaia organic kosmetika

18 položek celkem
Rawgaia Božský rituál krásy s Goji
3 499 Kč
Rawgaia MSM Vločky 225 g
Doručíme do 14 dnů
950 Kč
Rawgaia MSM Vločky 450 g - zkrášlující
1 450 Kč
Rawgaia Organická Mlha s Konopím 50 ml
790 Kč
Rawgaia Pečující rituál s minerálem krásy
3 699 Kč
Rawgaia Rozjasňující rituál krásy s Konopím
3 499 Kč

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem